homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pls help


#1 2007-01-27 09:23:23

nokkia
New member
Inregistrat: 2007-01-27
Mesaje: 15

pls help

buna dimineata all!
sunt noua pe aici insa am o problema si v rog mult sa ma ajutati:
folosesc contraceptive yasmin de 11 luni...luna trecuta le-am luat corect insa in saptamana a doua de administrare am avut initial niste scurgeri vaginale maronii apoi s-a transformat practic intr-o menstruatie care a durat cam 5 zile...timp in care eu am continuat sa iau contraceptivele pana am terminat folia..si la trei zile dupa asta trebuia sa imi vina menstruatia normal...insa nu a mai venit.. ce se intampla?sad miercuri am inceput o noua folie yasmin..va rog mult
o zi frumoasa sa aveti!

Offline

 



#2 2007-01-27 09:29:36

nokkia
New member
Inregistrat: 2007-01-27
Mesaje: 15

Re: pls help

nu nu am luat nimic antibiotic...insa am luat multe pastile de astea calmante gen nurofen,ketonal..(o durere de masea grater )

Offline

 

#3 2007-01-27 09:30:30

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: pls help

dupa cum a spus doctoressa in alt caz,foarte asemanator cu al tau,aia a fost menstruatia si mai apar si situatii din astea, deci nu ai motiv de ingrijorare.asteapta sa intre ea (abia luni mai intra) si o sa ti explice mai bine.


Cocorosie!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.