homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am nevoie d putin ajutor....


#1 2007-02-11 12:07:30

danuzza
New member
Inregistrat: 2006-12-25
Mesaje: 9

am nevoie d putin ajutor....

pff...acu o sapt am facut dragoste cu iubitul meu..si ieri trebuia sa'mi vina menstruatia...si nu s'a intamplat...intr'un fel sunt linistita pentru ca ne'am protejat si nu s'au intamplat accidente...dar totusi...credeti k am motive mari sa'mi fac griji?

Offline

 



#2 2007-02-11 12:11:39

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: am nevoie d putin ajutor....

cu siguranta nu ai motive de ingrijorare daca te'ai protejat,si nici de accidente nu ati avut parte.Stai linistita,o sa vina...Sresul este un mare""inamic""al menstruatiei,asa ca linisteste'te;)

Offline

 

#3 2007-02-11 13:10:19

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: am nevoie d putin ajutor....

ne-ai dat cam putine amanunte.. daca ai sau nu ciclu regulat, ce fel de protectie ai folosit etc. oricum nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi, a trecut doar o zi de cand trebuia sa iti vina. Daca totusi sunt probleme si intarzie, poti face un test peste 6-7 zile, cam de atunci e indicat sa il faci.

Ultima oara a fost editat de senorita (2007-02-11 13:12:30)


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#4 2007-02-11 18:04:23

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: am nevoie d putin ajutor....

danuzza...dak v ati protejat cu prez si n au fost incidente atunci n ai dc sa ti faci griji...stay lin ca ti va veni...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#5 2007-02-11 20:37:31

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: am nevoie d putin ajutor....

hello!sunt noua pe aici...si imi pare rau sa imi fac intrarea cu o problema.Am avut contacte sexuale cu prietenul meu cam dese.,.dar ne-am protejat cu prezervativ de fiecare data.Nu s-au spart,mainile au fost mereu curate...mereu dupa a fost la baie si s-a spalat si a verificat prezervativele.
Menstruatia nu imi vine regulat..iar acum mi-a intraziat cateva zile.M-am gandit ca intarzierea se datoreaza unei raceli stand cu picioarele goale pe gresie si simtind intepaturi la ovarul stang.
Insa cea mai grava boala de care sufar este paranoia..aceasta fiind accentuata de o serie de articole de pe net:D..
4 zile am trait cu impresia k sunt insarcinata desi nu prezentam nici un simptom deecat scurta intarziere a ciclului neregulat.Ciclul mia venit..si neavand rabdare mi-am facut un test de sarcina acum 10 min care a iesit negativ..intrebarea mea este..poate menstruatia sa afecteze cu cva rezultatul testului?va rog frumos ajutati-ma k sa scap si eu de paranoia asta cumplita care ma macina.Multumiri anticipate

p.s: mi-am facut griji degeaba daca ma-m protejat cum trebuie nu?


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-02-12 10:14:53

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: am nevoie d putin ajutor....

stai linistita. nu esti insarcinata.


Nobody home

Offline

 

#7 2007-02-12 12:05:37

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: am nevoie d putin ajutor....

multumesc mult:*puss
oricum o raceala ceva tot am..mi-e frica sa nu fie vorba de vreun chist


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.