homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sa fie spotting...?


#1 2007-02-13 11:36:44

LoliPop
Full member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 101

Sa fie spotting...?

Buna ziua! Revin cu o problema... am mai postat eu luna trecuta cand vroiam sa imi scurtez cele 7 zile de pauza ca sa nu imi mai vina menstruatia in wknd.. in fine, asa am facut, dar atunci m-a tinut mai mult decat de obicei. Luna asta am facut la fel.... am luat vineri si sambata (miercuri imi venise menstruatia) cate 2 pastile, asa cum am facut si atunci. Mi-a trecut duminica si am inceput sa iau cate o pastiluta, normal. Insa de vreo 2 zile am niste scurgeri destul de abundente..maronii destul de deschise... si azi am vazut si niste firisoare rosii.... Sa fie spotting ?
Ce credeti?

ps: sa incep sa iau iar cate 2 pastilute ? cesafac

Ultima oara a fost editat de LoliPop (2007-02-13 11:38:51)


Keep you face to the sunshine and you won`t see the shadow wink

Offline

 



#2 2007-02-13 14:41:32

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Sa fie spotting...?

LoliPop, zic sa te stradui sa nu mai faci inginerii. Te dai peste cap....e spotting, lasa-l sa treaca de la sine si ia pastilele asa cum trebuie luate


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-02-13 16:41:33

LoliPop
Full member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 101

Re: Sa fie spotting...?

lol Nu mai fac inginerii...promit. E o mare usurare pt mine ca e spotting si nu altceva. Multumesc smile


Keep you face to the sunshine and you won`t see the shadow wink

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.