homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un mic ajutor....


#1 2007-02-13 19:43:14

gangea
Membru
Inregistrat: 2007-02-13
Mesaje: 1

un mic ajutor....

desi poate suna putin banal si toti o sa aiba diferite pareri (si de obicei sunt niste pareri destul de aiurea)...as vrea si eu sa stiu daca iau pastile pentru cistita...auxita...mehisauxita vaginita...etc...ar putea cineva sa'si dea seama k nu mai sunt virgina??? sincer din cate am inteles eu aceestea sunt niste infectii...prea multe nu stiu dar as vrea sa aflu....cu medicul ginecolog nu prea vorbesc...k are o asistenta care nu o suport deloc...ii una din aia barfitoare...si nu pot sa'mi schimb acum medicul ginecolog fiindca de prea mult timp merg la el...un raspuns va rog...sa ma lamuresc si eu...

Offline

 



#2 2007-02-13 19:45:27

andrutza
Vizitator

Re: un mic ajutor....

nu.

 

#3 2007-02-13 19:50:33

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: un mic ajutor....

bolile astea nu apar cu preponderenta la virgine sau la ne-virgine...deci cum zice si andrutza -> nu


mami de minuni hjarta

Offline

 

#4 2007-02-13 22:21:16

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: un mic ajutor....

pai cum nu poti sa iti schimbi medicul k mergi de mult timp la el??? daca te nemultumeste ceva gasesti altul, care sa nu se duca asistentele cu vorba, nici nu au voie sa faca asa ceva. mie mi se pare din partea lor lipsa de bun simt in primu rand


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.