homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vulva umflata


#1 2007-02-14 20:50:48

alessia
New member
Inregistrat: 2006-08-05
Mesaje: 8

vulva umflata

in ultimul timp sunt foarte sensibila in perioada menstruatiei si de la absorbante ma irit foarte tare ...ultima data a inceput sa ma manance vulva si zilele trecute am observat niste bubite rosii pe ea , iar astazi mi s-a umflat si ma doare ...ce pot sa fac pana ma duc la ginecolog ..ce poate fi ??si cu ce sa ma tratez ?? plizz ceva sfaturi ca am nevoie cesafac

Offline

 



#2 2007-02-14 21:29:26

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: vulva umflata

posibil sa fie si candida...


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#3 2007-02-15 01:33:10

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: vulva umflata

pana mergi la ginecolog(neaparat asa sa faci) te poti da cu clotrimazol(sper ca am scris corect),rau n are ce sa ti faca


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.