homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

In cat timp se dau rezultatele la testul HPV?


#1 2007-02-09 15:57:48

Anny
New member
Inregistrat: 2007-02-08
Mesaje: 38

in cat timp se dau rezultatele la testul HPV?

Buna!

Stie cineva in cat timp ies rezultatele la HPV? Multumesc.

Offline

 



#2 2007-02-10 15:13:46

eu_karla2000
New member
Inregistrat: 2007-02-08
Mesaje: 5

Re: in cat timp se dau rezultatele la testul HPV?

buna.....eu am trombofelita la picioare dar acuma ma doare si mainile,parca miar fi smulse din umar ....oare in contynuare ce se va mai intampla...............findca am o durere insuportabila....,si asta sa intamplat numai decand iau tratamentul pt rana de pe col (diclofenac si klion )astept si eu o parere .....va multumesc

Offline

 

#3 2007-02-14 17:46:06

lolita
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2005-10-07
Mesaje: 390

Re: in cat timp se dau rezultatele la testul HPV?

am impresia k hpv se poate depista doar dupa efectuarea unui test papanicolau iar rezultatele le primesti dupa o saptamana


You think you know but you have no idea

Offline

 

#4 2007-02-15 14:40:02

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: in cat timp se dau rezultatele la testul HPV?

eu_karla, opreste imediat tratamentul cu diclofenac si mergi urgent la medic!


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#5 2007-02-16 14:36:27

eu_karla2000
New member
Inregistrat: 2007-02-08
Mesaje: 5

Re: in cat timp se dau rezultatele la testul HPV?

buna..am terminat tratmentul (diclofenac si klion-d)si se pare ca trebuie sa fac neaparat (cauterizare )pt ca asa mia recomandat medicul genecolog ....dar totusi nu prea am incredere in doc,,,si cred ca am sa merg si la alt ginecolog...citez cum am mai citit si la alte fete care au si ele rana pe col( pe ele le doare in timp ce face sex,sangereaza)la mine nui deloc problema asta ..nu ma doare si nici nu sangerez doar ca mia venit luna trecuta menstruatya de o zi 2 .....nu mai styu ce sa mai cred ....totusi am sa ma duc si la alt medic ginecolog ...oare sa am rana pe col si sa nu am aceliasi simptoame ca celalante fete?
va multumesc

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.