homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Problemaaa!


#1 2007-02-18 18:42:19

vio88
Membru
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 1

problemaaa!

am si eu o nelamurire,si sper sa ma ajutati sa-i gasesc raspunsul!am fost la medic la control pt pastile anticonceptionale,si mi-a dat sa iau niste antibiotice mai intai pt  ca am o mica secretie,si sa scap de ea,peste cateva zile ma duc si la un control la sani,abia apoi urmand sa-mi prescrie pastilele.intre timp am avut un contact sexual,si s-a rupt pezervativul!grater prietenul meu a simtit si a iesit imediat,dar tot imi e frica sa nu fi ramas insarcinata.s-a intamplat la o zi dupa ce mi s-a terminat menstruatia.ma gandeam sa iau postinor,dar trebuie sa incep si antibioticele.afecteaza cu ceva??

Offline

 



#2 2007-02-18 18:44:03

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: problemaaa!

uite aici: http://www.anticonceptionale.ro/despre- … tie-4.html iti calculezi perioada fertila. daca erai atunci, ia postinor. nu are treaba cu antibioticele.


Nobody home

Offline

 

#3 2007-02-19 11:59:16

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: problemaaa!

vio88, mergi la alt cabinet de planning, unde medicii inteleg ca nu e cazul sa te plimbe 5 ani pina iti dau contraceptivele


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.