homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

ANDREEA


#1 2007-02-14 14:01:43

gavriliciandreea
Membru
Inregistrat: 2007-02-14
Mesaje: 2

ANDREEA

am si eu niste intrebari : desi imi iubesc foarte mult sotul, nu ma excit intotdeauna desi as vrea,asta e o problema?si a doua intrebare: uneori dupa contactul sexual, observ ca de la mine se scurge ceva rozaliu, (atunci cand ma spal)asta se intampla inainte cu cateva zile inainte de a mi veni ciclul menstrual.credeti ca am o problema ? va multumesc anticipat!

Ultima oara a fost editat de gavriliciandreea (2007-02-14 15:51:41)

Offline

 



#2 2007-02-15 13:32:17

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: ANDREEA

e firesc sa nu te exciti de fiecare data, nu iubirea ne face sa ne excitam ci stimularea sexuala eficienta.
Daca se scurge ceva roz, inseamna ca singerezi. Mergi la un consult ginecologic sa elimini posibilitatea unei rani pe col


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-02-20 13:31:24

gavriliciandreea
Membru
Inregistrat: 2007-02-14
Mesaje: 2

Re: ANDREEA

multumesc pentru raspuns.credeti ca o rana pe col e ceva grav? intreb pentru ca anul acesta as dori sa raman insarcinata, si as vrea sa stiu daca poate fi vreun impediment in a face un copil? de unde provin ranile pe col?

Offline

 

#4 2007-02-20 15:34:54

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: ANDREEA

gavriliciandreea, te rog da tu un cauta pe forum si citeste tot ce s-a scris pe tema. Daca mai ai intrebari dupa aceea, le discutam


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.