homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mare nelamurire!


#1 2007-02-21 12:22:03

all3gria
New member
Inregistrat: 2007-02-21
Mesaje: 7

Mare nelamurire!

Desi iau de 4 luni Marvelon, am o mare problema. In ciclul anterior a trebuit sa iau Ospen 1500 timp de 3 zile, nu mi s-a spus ca ar trebui sa folosesc si alta metoda contraceptiva si, spre rusinea mea, nu am stiut. In data de 7 februarie am facut un test de sarcina sure check cu urina de amiaza si a iesit negativ, iar in 9 febr am avut sangerare pana in 13 februarie. Problema este ca de cateva zile am sani durerosi, imi simt abdmenul umflat si uterul umflat. Eu am intrerupt orice contact sexual din 28 ianuarie, insa aceste simptome ma sperie. E posibil sa fie sarcina? Pot da anticonceptionalele rezultat fals negativ la test de sarcina? Va rog sa ma ajutati!


The Nephilim

Offline

 



#2 2007-02-21 12:35:16

all3gria
New member
Inregistrat: 2007-02-21
Mesaje: 7

Re: Mare nelamurire!

Multumesc Alexia. Menstra a fost ca de obicei, insa stressul meu si faptul ca mi-e teama provine de la faptul ca am deja o fetita de 2 ani si nu ma vad cu inca un copil acum, cand tocmai m-am despartit de sotul meu. Asta e o alta problema:P
Sper sa nu fie sarcina:(


The Nephilim

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.