homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Din ce in ce mai ciudat....


#1 2007-02-21 22:37:04

PuffyGirl
Full member
Inregistrat: 2006-07-08
Mesaje: 239

Din ce in ce mai ciudat....

Buna fetelor?Am revenit din nou la voi pt a va cere un sfat...Azi a fost ultima zi de menstruatie si mi-am dat seama ca in partea de mijloc a ..... a aparut ("ca o umflatura in piele")ca un cos asa mic,nu ma doare dareste ceva ciudta.Ce credeti ca este vreau sa va spun ca nu este in jurul vaginului ci afara in exterior unde ne face cu ceara>Va rog sa-mi spuneti ce credeti despre acest lucru si cum as putea sa-mi schimb numele la user?


Ceea ce nu sti,nu te doare!-Ceea ce afli mai tarziu,te va durea mai tare!

Offline

 



#2 2007-02-21 22:48:03

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: Din ce in ce mai ciudat....

pai o fi vreu fir de par crescut sub piele..si eu patesc..se face ca un cos..daca strangi de el ai sa vezi ca e chiar ca un cos.
numele la user nu-l poti schimba,doar sa-ti faci alt cont,al id


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

#3 2007-02-21 22:49:24

PuffyGirl
Full member
Inregistrat: 2006-07-08
Mesaje: 239

Re: Din ce in ce mai ciudat....

Mersi pentru raspuns..poate o fi un cos,....ca seamana foarte mult...sper sa fie asta..mersi...

Ultima oara a fost editat de G&O (2007-02-21 22:49:55)


Ceea ce nu sti,nu te doare!-Ceea ce afli mai tarziu,te va durea mai tare!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.