homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Placere?!-2


#20 2008-08-12 23:48:31

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Placere?!

Katalyna2311 ai warn pt ca nu ai editat...citeste te rog regulile...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#21 2008-08-13 00:57:57

Tei
Hero member
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 3218

Re: Placere?!

Parerea mea personala in legatura cu problema ta ,Catalina, este ca nu trebuie sa il pedepsesti pe iubitul tau, ci mai degraba sa comunici cu el pentru a rezolva problema. Unii barbati nu inteleg "semnele" noastre de nemultumire mai ales pe cele care lasa loc de ... prea multe interpretari cum ar fi a-l priva de placerea de a face dragoste.

Vorbeste cu el la modul cel mai serios posibil, fa-l sa inteleaga ca a discuta despre sex sau relatia voastra in pat este Vita (si sublineaza!) pentru voi si nu e loc de "nu vreau sa vorbim acum despre ... " .

Iti tin pumnii si sa stii ca orice problema are solutie atata timp cat lucrati in doi pentru a o descoperi.

Ultima oara a fost editat de GKor (2008-08-13 00:58:41)


Hello me...meet the real me
I love not man the less, but Nature more

Offline

 

#22 2008-08-13 01:37:56

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

GKor a scris:

Parerea mea personala in legatura cu problema ta ,Catalina, este ca nu trebuie sa il pedepsesti pe iubitul tau, ci mai degraba sa comunici cu el pentru a rezolva problema. Unii barbati nu inteleg "semnele" noastre de nemultumire mai ales pe cele care lasa loc de ... prea multe interpretari cum ar fi a-l priva de placerea de a face dragoste.

Vorbeste cu el la modul cel mai serios posibil, fa-l sa inteleaga ca a discuta despre sex sau relatia voastra in pat este Vita (si sublineaza!) pentru voi si nu e loc de "nu vreau sa vorbim acum despre ... " .

Iti tin pumnii si sa stii ca orice problema are solutie atata timp cat lucrati in doi pentru a o descoperi.

Subscriu!


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#23 2008-08-13 07:01:37

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: Placere?!

ralluka a scris:

e lipsa de experienta la el..cred

lol.......te iubescccc angel angel
:k?ra: :k?ra:


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#24 2008-08-13 08:03:18

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Placere?!

anytza a scris:

ralluka a scris:

e lipsa de experienta la el..cred

lol.......te iubescccc angel angel
:k?ra: :k?ra:

offtopic si iooooooooooooooooooooooooooooooo

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-08-13 14:08:51

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

pana nu deschide el tema eu nici atat nu ii mai spun ceva legat de sex.

Probabil o sa deschida tema atunci cand o sa vrea sa faceti sex..Multa bafta Katalyna puss


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#26 2008-09-04 23:00:37

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Placere?!

si mie mi se intampla,insa daca imi vine vreun gand si uit pe ce ar trebui sa ma concentrez eu acolo rotfl
sau cand apas mai puternic,atunci imi creeaza disconfort,dar ma misc eu incat sa fie el cu limba sau degetu unde tre big_smile si asta fara sa ii zic lol


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.