homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex o data pe luna,sau mai rar?!-3


#39 2008-09-05 17:00:50

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

sambata dimineata ne prinde impreuna.numai ca..........ma duce saracul acasa pt ca eu ma duc la birou pe la 9.ma gandeam ca maine as putea sa nu ma duc(numai ca nu avem apa caldaaaaaaaaaaaaaa,este revizie)

Offline

 

#40 2008-09-05 17:01:46

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

Amaria a scris:

nu ii trimite in fiecare zi.dupa o sa piara din farmecul mesajelor astea daca devine ceva cotidian .. zic eu..wink

exista posibilitatea sa par disperata ..cred

Offline

 

#41 2008-09-05 17:02:08

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

are topic deschis cu mesaju de ieri


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#42 2008-09-05 17:12:34

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

pai vad ca postasei pe acolo,sau nu ai citit topicul? smile
se numeste mesaje sexi


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#43 2008-09-05 17:26:22

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

Katalyna2311 a scris:

nu stiu unde este.....in fine.

Aici:
http://forum.anticonceptionale.ro/t1922 … -sexy.html


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-09-08 09:54:22

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

feteleor........................catastrofa.am spus ca va povestesc cum a fost.ce naiba sa povestesc.i au venit rudele de la buc.si am ramas in week acasa.oare chiar tine la mine?????????????

Offline

 

#45 2008-09-08 14:34:05

blazata
New member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 24

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

Da, chiar tzine la tine. Stiu ca acum te simti neglijata si abandonata, dar trebuie sa fii rationala. Nu el controleaza vizitele rudelor, poate isi doreste sa fie cu tine la fel de mult cum iti doresti tu, doar ca intervin unele lucruri daca nu depind de el. Poate nu iti spune intotdeauna cat de dor i-a fost de tine, dar fii sigura ca ti-a simtit lipsa. Ai incredere in el, in voi si mai ales si mai ales ai incredere in tine wink.

Offline

 

#46 2008-09-08 16:35:31

blazata
New member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 24

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

Te inteleg perfect. Trec prin momente similare. Sunt posesiva sau ma rog imi doresc mai mult atentie decat mi se acorda (dar incerc din rasputeri sa aplic sfaturile pe care ti le-am dat tie smile ). Si da... trebuie sa ai incredere in fortele tale. Esti posesiva pentru ca esti nesigura pe tine smile. Mie mi-a luat ceva timp pana sa realizez asta. Eu iti tin pumnii si sper ca totul sa se rezolve.

Offline

 

#47 2008-09-08 16:38:43

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

blazata a scris:

Te inteleg perfect. Trec prin momente similare. Sunt posesiva sau ma rog imi doresc mai mult atentie decat mi se acorda (dar incerc din rasputeri sa aplic sfaturile pe care ti le-am dat tie smile ). Si da... trebuie sa ai incredere in fortele tale. Esti posesiva pentru ca esti nesigura pe tine smile. Mie mi-a luat ceva timp pana sa realizez asta. Eu iti tin pumnii si sper ca totul sa se rezolve.

asa este .......sunt nesigura.multumesc mult pt sfaturi.nu stiu de ce sunt asa.nu sunt nici urata ,nici proasta,doar ca nu am noroc si pace.

Offline

 

#48 2008-09-10 16:24:20

blazata
New member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 24

Re: sex o data pe luna,sau mai rar?!

Calmeaza-te. Respira adanc si gandeste limpede. Nu te mai gandi de cand nu v-ati vazut, in cele din urma vei primi raspunsuri pentru intrebarile tale. Gandeste-te ca daca ar vrea sa va despartiti nu ar mai da niciun semn (inclusiv nu ti-ar raspunde la telefon) sau ti-ar fi spus deja ca vrea ca relatia sa se termine. Stiu ca te simti foarte nasol in perioada asta, ca te gandesti numai la el si la motivele pentru ca nu te suna, dar nu e sanatos ceea ce faci. Incearca (stiu ca e greu), incearca sa iti vezi de viata ta pentru ca in curand va fi bine. In nici un caz nu-i reprosa ca nu v-ati vazut de mult, pentru ca se va simti sufocat sau mai ales ca din vina lui nu v-ati vazut. Pune-te in situatia lui si vei vedea ca lucrurile nu sunt asa de simple cum par. Daca ti se intampla tie sa fii ocupata si sa nu poti sa-i acorzi multa atentie? Ultimul lucru de care ai avea nevoie ar fi ca prietenul sa-ti reproseze ca nu v-ati vazut. Multa intelepciune iti doresc. te-am pupat.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.