homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu-3


#39 2008-09-12 15:50:03

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

ti se pare tie k trateaza relatia voastra cu seriozitate?
k mie nu...deci nu cred ca ai dc sa nu iesi cu alta persoana la un suc, la o plimbare..orice. Dar totusi e bine sa clarifici lucrurile si cu "domnul" acesta...ca ori e relatie ce aveti, ori nu e. Fa in asa fel sa ti fie tie cel mai bine.


time is precious.....

Offline

 

#40 2008-09-12 15:50:09

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

ane_mona a scris:

da scuze asa e, nu citisem tot, eu aveam impresia ca nu se intamplase nimic intre voi, raman tot la parerea mea: nu te merita! wink

sincer......mi am dat si eu seama acum.sunt super discutiile cu voi.ma fac sa vad lucrurile asa cum sunt.pupici multi si multumesc

Offline

 

#41 2008-09-12 15:54:42

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

iuliact a scris:

stiu.ma doare ca am picat de r....t,dar asta este .destul de fraiera pt varsta mea

iulia, n ai picat de niciun r...t,ok?
esti o femeie matura,dk ati facut sex...ati facut si gata. Inseamna ca tu deja incepusei sa te implici si ai aratat ca doresti o relatie...dar daca el nu stie sa se poarte...pierderea lui. Tu nu ai nicio vina...


time is precious.....

Offline

 

#42 2008-09-12 15:57:57

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

honeyica a scris:

iuliact a scris:

stiu.ma doare ca am picat de r....t,dar asta este .destul de fraiera pt varsta mea

iulia, n ai picat de niciun r...t,ok?
esti o femeie matura,dk ati facut sex...ati facut si gata. Inseamna ca tu deja incepusei sa te implici si ai aratat ca doresti o relatie...dar daca el nu stie sa se poarte...pierderea lui. Tu nu ai nicio vina...

probabil ai dreptate .cred ca nu stiu sa mi gasesc perechea potrivita.uite acum ma gandeam ca aseara l am intrebat daca il amanetez pt astazi.daca are tb.mi a spus:"nu..............nu stiu' adica nu are tb in principiu .dar daca apare cava.mai zau!!!

Offline

 

#43 2008-09-12 16:02:20

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

iuliact a scris:

honeyica a scris:

iuliact a scris:

stiu.ma doare ca am picat de r....t,dar asta este .destul de fraiera pt varsta mea

iulia, n ai picat de niciun r...t,ok?
esti o femeie matura,dk ati facut sex...ati facut si gata. Inseamna ca tu deja incepusei sa te implici si ai aratat ca doresti o relatie...dar daca el nu stie sa se poarte...pierderea lui. Tu nu ai nicio vina...

probabil ai dreptate .cred ca nu stiu sa mi gasesc perechea potrivita.uite acum ma gandeam ca aseara l am intrebat daca il amanetez pt astazi.daca are tb.mi a spus:"nu..............nu stiu' adica nu are tb in principiu .dar daca apare cava.mai zau!!!

uff, ma iulia...omul asta chiar nu si da deloc interesul din cate observ..dc nu renunti? ai inceput sa tii la el? nu de alta...dar la cum se poarta akm poate mai tarziu comportam lui o sa fie si mai deplasat...nu crezi? si poate o sa suferi...


time is precious.....

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-09-12 16:05:43

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

ai perfecta dreptate !!!!!!!1 cum naiba nu mi am dat seama?pe de alta parte,celalalt vine sa ma i a de la munca,ma duce sa mi platesc ceva si dupa ma duce sa ma intalnesc cu sora mea .in conditiile in care i am spus ca am pe cineva momentan.el asteapta sa ma hotarasc pe cine vreau.

Offline

 

#45 2008-09-12 16:17:00

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

iulia. scuza ma k te intreb, dar .....nu vezi bine???
omul ala poate kiar te apreciaza si te place cu adevarat...
are vreun rost sa ti bati capul cu unu care e asa nehotarat si care nu se arata prea interesat de tine?
da o incolo de treaba, sunteti la inceput...si in mod normal akm ar trebui sa fie perioada cea mai draguta smile
deci...iesi cu celalalt....si lasa l p asta in pace...si o sa vezi p viitor cu cine ai sanse. asta e parerea mea.


time is precious.....

Offline

 

#46 2008-09-12 16:28:48

andrutza
Vizitator

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

Iulia nu vreau sa te superi pe mine, dar eu sunt mai directa asa si ma gandesc ca la varsta ta ar fi trebuit sa-ti dai seama de intentiile lui si sa iti iei si tu niste masuri de precautie nu sa ajungi sa-i cersesti tu lui atentie. Ar trebui sa stii sa selectezi barbatii mai cu atentie ca totusi ai 30 de ani si ai mai multa experienta de viata. Plus ca ai stat cu el doar 4 sapt din care nu cred ca te-ai vazut zilnic cu el...o luna de zile nu e mult asa ca poti f bine sa te rupi de el fara sa suferi...preferi sa stai intr-o relatie inc are sa tragi tu de el? Sa iti pui intrebari de genul...dar oare sunt deplasata ca insist eu? da oare exagerez? pai scuza-ma dar asta nu e o relatie sanatoasa si tot tu vei suferi mai mult daca vei continua sa il accepti cand se desteapta el sa te caute. Ai 30 de ani gandeste-te ca tre sa gasesti si tu un barbat demn de tine care vrea ceva serios...nu cred ca la varsta asta iti mai arde de jocul de-a soarecele si pisica dus la extrem.

Ultima oara a fost editat de andrutza (2008-09-12 16:29:14)

 

#47 2008-09-12 16:33:05

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

honeyica a scris:

iulia. scuza ma k te intreb, dar .....nu vezi bine???
omul ala poate kiar te apreciaza si te place cu adevarat...
are vreun rost sa ti bati capul cu unu care e asa nehotarat si care nu se arata prea interesat de tine?
da o incolo de treaba, sunteti la inceput...si in mod normal akm ar trebui sa fie perioada cea mai draguta smile
deci...iesi cu celalalt....si lasa l p asta in pace...si o sa vezi p viitor cu cine ai sanse. asta e parerea mea.

asa o sa fac.merci frumos pt incurajari.si cred ca nici nu ar tb sa i mai acord nici o sansa.nu are rost.tb sa mi vad de drumul meu

Offline

 

#48 2008-09-12 16:34:38

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

andrutza a scris:

Iulia nu vreau sa te superi pe mine, dar eu sunt mai directa asa si ma gandesc ca la varsta ta ar fi trebuit sa-ti dai seama de intentiile lui si sa iti iei si tu niste masuri de precautie nu sa ajungi sa-i cersesti tu lui atentie. Ar trebui sa stii sa selectezi barbatii mai cu atentie ca totusi ai 30 de ani si ai mai multa experienta de viata. Plus ca ai stat cu el doar 4 sapt din care nu cred ca te-ai vazut zilnic cu el...o luna de zile nu e mult asa ca poti f bine sa te rupi de el fara sa suferi...preferi sa stai intr-o relatie inc are sa tragi tu de el? Sa iti pui intrebari de genul...dar oare sunt deplasata ca insist eu? da oare exagerez? pai scuza-ma dar asta nu e o relatie sanatoasa si tot tu vei suferi mai mult daca vei continua sa il accepti cand se desteapta el sa te caute. Ai 30 de ani gandeste-te ca tre sa gasesti si tu un barbat demn de tine care vrea ceva serios...nu cred ca la varsta asta iti mai arde de jocul de-a soarecele si pisica dus la extrem.

nici vorba sa ma supar.ai dreptate .daca acum face asa.........................

Offline

 

#49 2008-09-12 16:46:53

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

Danae ai toate avatarele anytzei rotfl
asta asa offtopic
rotfl

Offline

 

#50 2008-09-12 17:05:44

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

adina84 a scris:

Danae a scris:

se pare ca se schimba foaia. inainte barbatii erau aia care cereau femei "la proba". acuma se pare ca femeile is alea dupa sex si ei......vine sfarsitul lumii, clar:)))

fetelor, lasati-o mai usor ca nu vreau sa mor rotfl

cum sa o las mai usor daca am un exemplu de milioane rotfl
buni are o cunostinta...tipul are 45 ani e neinsurat, virgin si nu are pe nimeni. de ce? o zis ca " cee...toate femeile cer "proba", da ce? eu is masina? na...poftim cultura si exemplu...barbat...api o femeie? rotfl eu una am murit cand am auzit ! neutral


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#51 2008-09-12 17:06:31

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

ralluka a scris:

Danae ai toate avatarele anytzei rotfl
asta asa offtopic
rotfl

altul original de unde sa scot? rotfl


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#52 2008-09-13 18:15:51

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

iuliact a scris:

andrutza a scris:

Iulia nu vreau sa te superi pe mine, dar eu sunt mai directa asa si ma gandesc ca la varsta ta ar fi trebuit sa-ti dai seama de intentiile lui si sa iti iei si tu niste masuri de precautie nu sa ajungi sa-i cersesti tu lui atentie. Ar trebui sa stii sa selectezi barbatii mai cu atentie ca totusi ai 30 de ani si ai mai multa experienta de viata. Plus ca ai stat cu el doar 4 sapt din care nu cred ca te-ai vazut zilnic cu el...o luna de zile nu e mult asa ca poti f bine sa te rupi de el fara sa suferi...preferi sa stai intr-o relatie inc are sa tragi tu de el? Sa iti pui intrebari de genul...dar oare sunt deplasata ca insist eu? da oare exagerez? pai scuza-ma dar asta nu e o relatie sanatoasa si tot tu vei suferi mai mult daca vei continua sa il accepti cand se desteapta el sa te caute. Ai 30 de ani gandeste-te ca tre sa gasesti si tu un barbat demn de tine care vrea ceva serios...nu cred ca la varsta asta iti mai arde de jocul de-a soarecele si pisica dus la extrem.

nici vorba sa ma supar.ai dreptate .daca acum face asa.........................

ai avut dreptate!!!!!!!!!!!nu merita frate.ies cu celalalt.pb este ca,cred ca sunt superficiala.omul asta nu prea ma atrage.ne cunoastem de un an si jumatate.nici nu il las ,nici nu il vreau.ba ca nu este destul de ambitios,ba ca nu imi place cum se imbraca!!!!!!!11nu sunt normala frate!!!!!!!!!

Offline

 

#53 2008-09-13 18:27:06

catheryne
Full member
Inregistrat: 2008-08-27
Mesaje: 185

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

iulia, acu' nu te supara pentru ce o sa iti zic...
trecand peste faptul ca-s de-acord cu ce au zis majoritatea fetelor, cred ca ai mai deschis cateva topicuri asemanatoare ca idee cu asta.
ai 30 de ani, nu? nu consideri ca esti un pic prea disperata?


VIATA, s. O saramura spirituala care pastreaza trupul sa nu putrezeasca. Traim cu teama zilnica a pierderii ei, totusi cand e pierduta, nu i se simte lipsa.

Offline

 

#54 2008-09-13 18:28:55

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

catheryne a scris:

iulia, acu' nu te supara pentru ce o sa iti zic...
trecand peste faptul ca-s de-acord cu ce au zis majoritatea fetelor, cred ca ai mai deschis cateva topicuri asemanatoare ca idee cu asta.
ai 30 de ani, nu? nu consideri ca esti un pic prea disperata?

ba da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ai dreptate.scuze:cry:dar...............nu este disperare,pur si simplu nu aveam cu cine vb despre asta.si este greu sa nu ai cui spune ce te doare.oricum imi cer scuze daca am exasperat pe cineva:cry:

Ultima oara a fost editat de iuliact (2008-09-13 18:31:48)

Offline

 

#55 2008-09-13 18:54:52

catheryne
Full member
Inregistrat: 2008-08-27
Mesaje: 185

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

eu ziceam ca esti femeie in toata firea, nu are niciun rost, nici nu merita sa te agiti atata pentru niste barbati. ce se poate intampla in cel mai rau caz? (te intreb ptr ca numai tu sti, dar am impresia ca nici cea mai nasoala chestie nu e ceva peste care nu se poate trece). reeelaaaax, du-te fa ceva ce ti place si vezi ce turnura iau chestiile de la sine, nu o sa te ajute nici pe tine, nici pe el, nici in situatia asta, sa te agiti degeaba. kram
cat despre barbati, ei doar cred ca stiu ce vor lol


VIATA, s. O saramura spirituala care pastreaza trupul sa nu putrezeasca. Traim cu teama zilnica a pierderii ei, totusi cand e pierduta, nu i se simte lipsa.

Offline

 

#56 2008-09-13 20:45:27

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

nu te stresa din cauza unui barbat iuliact. n`are rost. pe cuvant. lasa ca o sa rasara soarele si pe strada ta. cand nu te astepti atunci apare. relax.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.