homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am si eu nevoie de un raspuns


#1 2008-09-21 00:36:19

un_inger_bland
New member
Inregistrat: 2008-04-14
Mesaje: 13

am si eu nevoie de un raspuns

salutare fetele...am si eu o problema
cu exul meu si totodata primul meu iubit totul a fost bine in materie de sex....ma refer la ejaculare.. nu aveam astfel de probleme ne siteam bine amandoi...aveam chiar parte si de partide de vreo 1 ora si ceva fara sa ejaculeze macar o data, stia sa se controleze...ajungeam sa am chiar ploaie de orgazme
problema e cu actualul meu iubit
il stiu de f mult timp, dinaintea exului meu...imi placea mult de el...dar el era prea ocupat cu munca afacerile..
acum cand sa hotarat sa dea o seansa relatiei noastre si cand am ajuns in pat..am avut parte de niste suprize tare nasoale
in prima seara pana sa ne apucam de treaba ia adormit tovarasu pt ca era mai stresat ca mine...eu fiind operata la colon si am anus contra naturii pe abdomen, accea fiind prima situatie in care el se vazuse fata in fata cu problema si din prea multa protectie nu sa mai putit concentra
a 2 oara.. la prima incercare de penetrare...din 2 miscari a ejaculat
               dupa vreo 10 min stateam la el in brate si el incerca sa ma excite , ne sarutam si fara sa se astepte am vrut sa ma joc cu tovarashu lui, tot ce am reusit a fost sa isi dea drumu doar dupa cateva atingeri
               si dupa vreo alte cateva zeci de minute a incercat iar sa ma penetreze...dar aceeasi soarta...dupa cateva miscari a ejaculat
si a 3-a oara la fel....dupa multa joaca cand a venit vorba sa trecem la treaba propiu zisa si sa ne simtim bine.....dupa cateva miscari si cand credeam ca ma simt si eu bine...se retrage ca trebuia sa ejaculeze

fetelor credetima ca imi vine sa mor:(((

nu stiu ce sa cred...poate au fost asteptarile prea mari..adik eu am 22 de ani, exu meu are 20 iar actualu 29
nu stiu ce sa fac , cum sa il ajut sa fie treaba buna. vreau sa am o relatie normala cu el, este o persoana de care imi place super mult si cu care ma simt bine in orice moment, chiar si sa stau la el in brate dezbracati
candva ma batea gandu sa ii pregatesc o seara sexy cu dans si toate cele, streaptease dar ma gandesc ca dc se intampla sa ejaculeze inainte sa termin eu dansul..doar cand ma joc cu el,.... pt ca aveam in plan la sfarsitul dansului sa ii fac un oral .....

va rog datimi un sfat

va pup

Offline

 

#2 2008-09-21 00:39:14

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: am si eu nevoie de un raspuns

inger...inainte de tine cand a avut ultima oara o partida?


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#3 2008-09-21 00:52:48

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: am si eu nevoie de un raspuns

nu stiu ce sa zic.....
ori te place prea multttt si se excita mult prea tare si prea repede ...ori nu a mai facut o de mult...ori are probleme cu ejacularea..de genu ejaculare precoce. Si te cred k te simti naspa...fiecare dintre noi a trecut o data, de doua ori prin sit asta si poate s a oftiat...dar la u pare si mai grav. Eu cred ca ar trebui sa vb cu el...kiar dk e o situatie delicata...ptr k totusi crek toate suntem de acord k sexul are o imp mare intr o relatie...si dk nu te simti multumita si satisfacuta de partener si se tot continua asa....eu sincer nu cred k vei sta prea mult langa el...asa k cel mai bine ar fi sa discuti cu el.


time is precious.....

Offline

 

#4 2008-09-21 12:16:02

un_inger_bland
New member
Inregistrat: 2008-04-14
Mesaje: 13

Re: am si eu nevoie de un raspuns

off.... nus ce sa mai zic oricum cand va fi data viitoare voi incerca sa am o discutie cu el..... sa vad ce se intampla
ca sa va raspund cand a avut ultima partida cu altcieva nu stiu sa va zic...ca nu am cunoscut sau auzit de nici una de vreo 2 ani  de cand il cunosc eu pt ca nu aveam cum...cand ne vedeam sau vorbeam nu putea sa imi spuna asa ceva pt ca stia ca imi place de el si de asemeni lui de mine....si incerca sa ma cucereasca
va voi da detalii dupa ce ma vad cu el..data viitoare si mai astept niste pareri ce sa fac sa fie treaba buna pusspusspuss

Offline

 

#5 2008-09-21 12:37:01

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: am si eu nevoie de un raspuns

este posibil sa fie si emotiile de vina...trebuie numai sa ai rabdare...si cu calm se vor rezolva toate....bafta.


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-09-21 13:27:53

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: am si eu nevoie de un raspuns

un_inger_bland a scris:

off.... nus ce sa mai zic oricum cand va fi data viitoare voi incerca sa am o discutie cu el..... sa vad ce se intampla
ca sa va raspund cand a avut ultima partida cu altcieva nu stiu sa va zic...ca nu am cunoscut sau auzit de nici una de vreo 2 ani  de cand il cunosc eu pt ca nu aveam cum...cand ne vedeam sau vorbeam nu putea sa imi spuna asa ceva pt ca stia ca imi place de el si de asemeni lui de mine....si incerca sa ma cucereasca
va voi da detalii dupa ce ma vad cu el..data viitoare si mai astept niste pareri ce sa fac sa fie treaba buna pusspusspuss

vb cu el caci si abstinenta indelungata poate fi un motv...acesta combinata cu emotiile si presiunea momentului...oricum ideea e sa vb deschis despre absolut orice sa i spui ce tederajneaza si ce nu si la fel si el...comunicarea e cel mai bun lucru pe care il puteti face in acest moment smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#7 2008-09-21 19:35:30

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: am si eu nevoie de un raspuns

un_inger_bland eu zic sa ai rabdare. si eu am trecut printr-o experienta relativ asemanatoare. tot despre un tip de 29 de ani este vorba..eu avand 20. pana sa ma culc cu el prima data l-am chinuit rau. era ff excitat de fiecare data cand ne "jucam". iar cand in final am trecut la fapte i se scula greu. desi ma dorea f tare zicea ca il inhib. probabil avea mai multe emotii decat mine, nici nu ne cunosteam prea bine,etc. apoi s-a rezolvat totul de la sine. au fost si momente in care termina mai repede pt k il excitam f mult si tot asa. acum e totul bine. ai rabdare cu el, trebuie sa ajungeti sa va cunoasteti si in pat, sa va obisnuiti unul cu celalalt dar pt asta trebuie sa si comunicati. poate nu are nici o problema si cum au spus si fetele, se poate sa fii fost abstinent o perioada. vezi cum va fii data viitoare smile


cater to u boy hjarta

Offline

 

#8 2008-09-21 19:52:08

sweet girl
Full member
Inregistrat: 2008-08-09
Mesaje: 764

Re: am si eu nevoie de un raspuns

la iubi i se intampla knd nu facem dragoste cate 2 sau 3 saptamani ejaculeaza foarte repde

Offline

 

#9 2008-09-21 20:37:55

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: am si eu nevoie de un raspuns

Da ma fetelor dar daca era vb de  timp dupa parerea mea ejacula prima oara mai repede k nu cred eu k a stat  el 2 ani fara sa faaca nimik.....eu cred k din cauza ta se comporta micutul asa...este foarte stresat...te doreste prea mult....sau -pur si simplu are probleme.eu zic sa mai astepti k din cate am inteles nu sunteti impreuna de mult.mai ast si daca si in continoare o tine tot asa atunci vb cu el.  Eu una nu as putea sa ma duc asa pur si simplu sa-i zis stii....ce drreaqu ai de ejaculezi asa repede...rotfl    tu faci ce vrei. success


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#10 2008-09-21 21:08:16

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: am si eu nevoie de un raspuns

eu fiind operata la colon si am anus contra naturii pe abdomen,

amm :f?rbryllad: ... ce inseamna asta daca nu deranjez cu intrebarea asta ???tillfreds


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#11 2008-09-21 21:49:46

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: am si eu nevoie de un raspuns

pink_martini a scris:

eu fiind operata la colon si am anus contra naturii pe abdomen,

amm :f?rbryllad: ... ce inseamna asta daca nu deranjez cu intrebarea asta ???tillfreds

Bine ca ai intrebat tu ca eram si eu curioasa....sper sa nu te suparam Un_inger_bland cu intrebarea noastra...

Offline

 

#12 2008-09-21 22:22:40

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: am si eu nevoie de un raspuns

va spun eu...bunica mea are asa...atunci cand ai o pb la colon (bunica a avut tumoare) defecatia nu se mai poate produce prin anus si se face un fel de gaura in abdomen si pe acolo...(sa ma corecteze daca gresc) E o chestie groaznica dupa parerea mea ptr ca persoanele care au asta trebuie sa fie foarte atente la ce mananca etc


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#13 2008-09-21 23:13:57

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: am si eu nevoie de un raspuns

inger, stiu ca e nasol... sad
si noi avem problema asta. nu kiar la fel de grav dar oricum e cam nasol uneori. nu stiu ce sfat sa iti dau... eu reusesc sa termin doar daca controlez eu miscarile si nu il las sa termine. stau deasupra. doar asa pot avea orgasm...
uita-te pe linkurile astea... poate e de acord sa faca ceva in privinta asta. iata un inceput:

http://www.loveisland.ro/ghid:controlul … lor-kegels
http://www.eva.ro/dragoste/sex/exerciti … -2336.html

Ultima oara a fost editat de adina84 (2008-09-21 23:14:33)

Offline

 

#14 2008-09-22 09:43:17

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: am si eu nevoie de un raspuns

IMPACA-TE CU EX-ul wink

De curiozitate asa... Tu ai colectomie segmentara sau totala? Sau rectocolotomie?
Ti se va reface continuitatea digestiva?

Ultima oara a fost editat de Leo (2008-09-22 09:50:26)

Offline

 

#15 2008-09-22 10:38:51

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: am si eu nevoie de un raspuns

asta vroiam si eu sa zic lol deja de 3 ori la rand sa ejaculeze asa rapid clar are probleme.
mai incearca inca o astfel de noapte si daca tot asa termina micutzu`... e timpul de-o discutie smile


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#16 2008-09-22 18:31:10

un_inger_bland
New member
Inregistrat: 2008-04-14
Mesaje: 13

Re: am si eu nevoie de un raspuns

da... este vorba de anus contra naturii, boala se numeste polipoza rectocolonica adenomatoaza familiala si da am colectomie totala, am deja 6 operatii, prima am facut-o in 2005 can d eram in a 12 aproape de bac, atunci mi sa facut anus contra naturii si un rezervor ileal  si dupa 3 luni ma repus in tranzit dar pt ca acel rezervor nu a rezistat la mine , s-a fisurat si am avut o groaza de probleme, mam operat iar in octombrie 2006 pt ami face iar anus contra naturii si pt o fistula perianala pe fesa dreapta tot aproape de anus....chin mare iar in decemrie anu trecut mam operat iar ..de bunavoie pt a renunta la rezervor si a ramane cu anusu contra naturii deoarece acel rezervor fiind fisurat sa infectat si in burta mea era o mare bomba de infectie cu puroi .....

in cea ce priveste relatia mea cu actualu chiar vreau sa dureze si chiar o sa am rabdare cu al...daca si datile care o sa urmeze va fi la fel..voi incerca sa discut cu el...intrunul din locurile noastre preferate de pe malul marii sau de pe lacul techerghiol... undeva cat mai departe de dormitor...tongue si voi incerca pe cat se poate sa aflu inainte de aceasta discutie cand a avut ultima iubita si ultima partida de nebunii
vam pupat si va multumesc de raspunsuri:*puss

ms de link-uri sunt interesante...o sa le folosesc dc voi avea nevoie:d sa i le arat

Ultima oara a fost editat de un_inger_bland (2008-09-22 18:48:57)

Offline

 

#17 2008-09-22 18:34:24

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: am si eu nevoie de un raspuns

Poate sa le fi avut si acum un an. Tot n-ar fi reactionat asa. Exista spray-uri... consiliere... chestii...

Offline

 

#18 2008-09-22 21:35:10

un_inger_bland
New member
Inregistrat: 2008-04-14
Mesaje: 13

Re: am si eu nevoie de un raspuns

daca si u leo spui asa..  sad   of

Offline

 

#19 2008-09-22 23:50:46

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: am si eu nevoie de un raspuns

inger eu zic sa nu te demoralizezi inca...nu ai cum sa sti ca e vb de o problema sau e ceva temporar...trebuie discutat..incercat si daca chiar vb de ejaculare precoce in adevaratul sens al cuvantului trebuie prima oara investigata medical problema si daca acolo e ok trebuie vazut un sexolog...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.