homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prezervativ rupt


#1 2007-03-04 23:01:07

bebico
New member
Inregistrat: 2007-01-29
Mesaje: 7

prezervativ rupt

salut. am o intrebare... tot aud in stanga si in dreapta k se rupe prezervativu... mie nu mi s-a intamplat.. si vreau sa stiu daca atunci cand se rupe.. se face guler la baza... sau... pote sa se faca decat o gaurica mica..

Offline

 



#2 2007-03-04 23:26:29

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: prezervativ rupt

la sfarsitul actului sexual iti dai seama,cat penisul e''inside'' nu ai cum!si iti dai seama pt ca,curge din el!

Offline

 

#3 2007-03-05 00:43:45

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: prezervativ rupt

La noi cand s-a rupt s-a rupt o bucata (destul de maricica) din fata (acolo unde e capul penisului). Si ramasese ca un fel de gaura in prezervativ, iar bucatica rupta a ramas inautru... Nu cred ca se poate face doar o gaura mica, ceva de genul o intepatura si sa nu o vezi (doar in cazul in care sa fi fost intepat inainte...eu asa zic). Pana acum unde am auzit gaurile erau mari...adica se rupea o bucatica din prezervativ, nu doar o intepatura.


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#4 2007-03-05 19:25:57

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: prezervativ rupt

prezervativul sta intins..asa k daca e intepat de dinainte parerea mea e k atunci cand este pus pe penis(si intins)se creeaza o ruptura mai mare si vezi dinainte de a-l introduce in vagin...pt a fi siguri k nu au fost incidente cel mai bine e sa se verifice prezervativul la sfarsit..(Prerea mea e k daca e de calitate buna nu inteleg cum sar putea rupe..am incercat odata sa bag mana pana la cot intrunul si nu sa rupt..apoi mi lam pus in cap..dci..nu stiu si nici nu vreau sa aflu cum sar putea rupe:D )


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#5 2007-03-05 19:51:59

morow
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2006-10-29
Mesaje: 1687

Re: prezervativ rupt

andreea86 cum adiq a ramas inauntru?ce-ai facut ai lasat-o sau sa eliminat ?


Munca innobileaza omul ....dar nici lenea nu-l omoara

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-03-05 21:00:52

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: prezervativ rupt

pai am scos-o....cand am vazut ca s-a rupt si ca lipseste bucata aia...


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.