homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasmul :D-8


#134 2007-03-05 21:14:58

burnout
Full member
Inregistrat: 2007-03-02
Mesaje: 205

Re: Orgasmul :D

lelaina ti-am scris pe prv smile


we're part of a neverending story

Offline

 

#135 2007-03-05 21:39:35

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

barbara nu ti-o spune din rautatate,desi poate pare.si eu m oftik si m supar cand nu-mi convine ceva si fac ca mine si de multe ori zic ca mai bine ii  ascultam sfatul.nu mereu are dreptate da deh..

cred ca si eu am avut acel minunat orgasm despre care tot vorbiti,hihi.oricum tre sa va spun nu pot sa tzin in mine:weekendu asta a fost superb, minunat,ne-am simtit foarte bine amandoi,nu ne-am mai certat,isterizat,crizat.am avut parte de dragoste muuultaa smile,intelegere, rabdare si sex big_smile etc etc


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#136 2007-03-05 21:45:09

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: Orgasmul :D

da...stiu senzatia care ti o da si chiar o zi perfecta...dar mai un weekend


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

#137 2007-03-05 21:50:43

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Orgasmul :D

fetelor eu am clitoridian cand il stimuleaza cu mana sau cand imi face sex oral.in timpul actului nu am,ma simt foarte bine cand facem dragoste nu am de ce sa ma plang sunt si la inceput.dar ultima oara cand am facut dragoste dupa ce s retras am patit ceva ciudat clitorisul a inceput sa pulseze iar vaginul sa se contrace dar el era deja afara:).sa fi fost orgasm?era alta senzatie decat atunci cand imi stimuleaza clitorisul mai intensa


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#138 2007-03-05 21:54:55

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: Orgasmul :D

cred ca daca s ar opri in timp ce ... as fi in stare sa l bat... smile


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2007-03-05 22:00:49

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Orgasmul :D

nu il bat ca nu am nimic cu omul:) pulsarile au inceput cand el era deja afara .........probabil daca mai continuam big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#140 2007-03-05 22:59:46

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

ce-mi placeeeee. radiez de fericire,nushu ce-i cu mine.cred ca incep sa-mi revin si nu numai yo ci si el big_smile.apropo de orgasm,ieri am avut muulteeee si l-am intrebat pe el cate am avut rotfl.maine vreau sa ii pregatesc cva...cu ciocolata :)aa si ieri am avut odata cu el inainte sa-si dea 1 oara drumu. smile foarte plakut


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#141 2007-03-06 01:49:31

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Orgasmul :D

andrada79 a scris:

Lelaina, cred ca trebuie stimulat punctul G ca sa te transformim in femeie-fantana.
Probabil depinde si de pozitia adoptata.

Duke... pai ti-ai putea da seama.Ar trebui sa simti pe penis contractiile vaginului ei.

nu cred ca re cum sa simta contractiile vaginului,pt ca ele nu sunt atat de intense si pt faptul ca barbatul are receptori doar pe gland nu pe toata lungimea penisului.blue_elf si eu am orgasm in acelasi timp cu el...bine ca nu tot timpul...mai rarut!

Ultima oara a fost editat de ionela (2007-03-06 01:51:35)

Offline

 

#142 2007-03-06 10:26:57

persifona
Vizitator

Re: Orgasmul :D

ralucaelena a scris:

fetelor eu am clitoridian cand il stimuleaza cu mana sau cand imi face sex oral.in timpul actului nu am,ma simt foarte bine cand facem dragoste nu am de ce sa ma plang sunt si la inceput.dar ultima oara cand am facut dragoste dupa ce s retras am patit ceva ciudat clitorisul a inceput sa pulseze iar vaginul sa se contrace dar el era deja afara:).sa fi fost orgasm?era alta senzatie decat atunci cand imi stimuleaza clitorisul mai intensa

Eu cred ca a fost..

 

#143 2009-07-01 19:48:22

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Orgasmul :D

hmmm ciudatenie ciudatenie... ieri seara eram cu prietenul meu, incinsi rau rau prin oras... ne-am retras intr-un loc ferit de ochii lumii si am avut o partida fooarte mishto care s-a lasat cu scaunul masinii fleasca big_smile adica ud ud... nu ca s-a scurs ceva putina secretie sau mai stiu eu; cred ca a fost vestita ejaculare feminina de care se tot discuta;
am tot citit despre asta... si m-am mai lamurit ca eram destul de in ceata big_smile ( http://www.yuppy.ro/articol/sex/532/Eja … inina.html mi se pare f f ok articolul asta) Problema care e acum... eu pana acum, desi sunt activa sexual de ceva vreme nu am avut orgasm (am avut un sg partener pe o perioada lunga de timp... mare greseala recunosc!!! acum am terminat-o cu el si sunt cu altcineva... poate dintre voi isi mai amintesc povestea ca gagiul nu mai avea chef de sex deloc.. etc iar dupa ce ne-am despartit a avut tupeul sa spuna ca eram eu slaba rau in pat neutral tocmai el care chiar avea probleme cu autocontrolul, cu ejacularea si puii mei... eu mereu ramaneam in pom neutral in fine.. subiectul e incheiat multumesc doamne doamne ca am scapat  rodnar  ) Ideea e ca pana acum, in astea 2 luni de cand suntem impreuna nu m-am relaxat suficient in timpul actului sexual, desi orgasmul l-am simtit de multe ori aproape, n-a venit... Recunosc, tipul e extrem de priceput, mai mare, mai multa experienta decat celalalt.. nu se compara nici la degetul mic; Ce nu inteleg eu este cum de am ejaculat ca orgasm nu am avut.... am fost foooarte fooarte aproape insa abia mai tarziu, la a 2a partida am avut clitorian.... Stiu ca povestea asta cu ejacularea este mai putin studiata/ cunoscuta... insa aveti idee cum s-a putut intampla daca eu nu am avut totusi orgasm?  hmm   eu una nu prea inteleg big_smile dumbom inclin sa cred ca a fost totusi orgasm clit, dar eu eram prea concentrata pe senzatia aia de urinare si  va  hmm n-am realizat....hmm... habar nu am  dumbom

Ultima oara a fost editat de annna (2009-07-02 10:39:57)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.