homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Problema la sani


#1 2007-03-07 11:56:03

cristina_c
New member
Inregistrat: 2006-06-16
Mesaje: 53

Problema la sani

Buna ziua, am o intrebare pentru doctoressa, azi de dimineata cand eram la baie am observat ceva ciudat la sanii meu, sfircurile erau rozalii spre rosu si ma dureau de parca imi erau smulsi din loc iar inconjurul sfircului erau de culoare maron mai deschis? O culoare nefireasca as zice avind in vedere ca nu am mai observat vreodata sa fie asa, ce ar putea sa fie?
Sa fie poate din cauza ca ar trebui sa imi vina menstruatia? Eu am incetat sa mai iau anticonceptionale pt ca eu si sotul intentionam sa facem un copil. Daca nu le-as fi oprit menstruatia ar fi trebuit sa imi vina de sapt trecuta dar vad ca s-a dereglat, era si de asteptam mai ales ca si inainte de la lua pastilele era dereglat.

Va rog din suflet un raspuns, multumesc mult.


If you are going through hell, keep going

Offline

 



#2 2007-03-07 11:58:02

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Problema la sani

cristina_c, s-au frecat sfircurile alea de cearceaf sau de camasa sau au fost molfaite prea hotarit de catre partener? ca ce descri tu e semn ca au fost chinuite, nimic altceva


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-03-07 12:03:29

cristina_c
New member
Inregistrat: 2006-06-16
Mesaje: 53

Re: Problema la sani

Nu, tocmai ca nu prea il las sa fie asa dur cu mine, eu dorm numai pe burta ,e posivil sa fie asta motivul,nu?


If you are going through hell, keep going

Offline

 

#4 2007-03-07 12:05:26

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Problema la sani

nu stiu ce sa zic...doar daca ai avut un somn agitat....cum ziceam, pare a fi vorba de leziuni....poate ar fi nimerit sa mergi la medic


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#5 2007-03-07 12:07:33

cristina_c
New member
Inregistrat: 2006-06-16
Mesaje: 53

Re: Problema la sani

Am inteles sad am sa merg la doctor in cazul asta, va multumesc din suflet, sper sa nu fie nimic grav. sad


If you are going through hell, keep going

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.