homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am si eu nevoie de un raspuns-2


#20 2008-09-23 13:55:26

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: am si eu nevoie de un raspuns

ooff...uite o situatie din asta e chiar nasoala...la un mom. dat incep frustrari...etc...da' oricum daca tie ti se pare ca merita si vrei sa faci un efort...atunci tre' sa-l ajuti sa se relaxeze, ca sa-ti dai seama daca problema lui e de natura psihologica (omu e prea stresat, emotionat... poate cu frica ca nu te poate satisface etc.) sau fizica (atunci e mai nasol) ...adica daca tu reusesti sa-l simti relaxat sa fie totu ok si el din 3 miscari e gata...atunci ai o problema...si e mai complicat. Stii mi se pare cam ciudat ca el are 29 de ani....n-ar trb sa mai aiba probleme din astea de stres, emotii ca nu mai e chiar un putsau de 15 ani...dar in fine se poate intampla...oricum intai descopera cauza si apoi incearca sa-l ajuti


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#21 2008-10-10 23:11:13

un_inger_bland
New member
Inregistrat: 2008-04-14
Mesaje: 13

Re: am si eu nevoie de un raspuns

am spus ca o sa revin cu un raspuns...dupa ce mai reusesc ceva in relatia cu el... nu am reusit nimic in legatura cu problema lui in pat...ci doar mam despratit si nu din cauza sus mentionata ci din caua lui ca persoana k ma dezamagit nu e cum credeam eu...are 29 dar am impresia ca are vreo 15 , nu stie ce vrea de la viata, asta e...nu se termina lumea la el tongue el poate sa caute in continuare...si tare as vrea sa vad ce isi alege langa el...sau cand mai degraba big_smile

Offline

 

#22 2008-10-11 14:12:33

spring24
Full member
De la: Nowhere
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 505

Re: am si eu nevoie de un raspuns

Vreau sa te felicit pt decizie doar ?n cazul ?n care eşti ?mpăcată cu tine... ?mi place de tine că eşti optimistă şi treci peste problemele pe care le ai, pentru că şi tu eşti om şi ai dreptul la fericire..te admir !!! Curaj pe mai departe !

Offline

 

#23 2008-10-11 16:56:38

HeleneDied
New member
Inregistrat: 2008-10-03
Mesaje: 45

Re: am si eu nevoie de un raspuns

poate sufera d ejaculare precoce. sa consulte un medi!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.