homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Durere suspecta


#1 2007-03-14 12:06:00

Jolie15
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-16
Mesaje: 160

durere suspecta

Fetelor, o problema.De data asta nu e a mea.E vorba de iubitul meu care de cateva zile acuza o durere la testiculul stang.Nu este permanenta,dar din cand in cand simte o durere chiar si la atingere.Aseara a observat ca e putin mai ridicat decat celalalt.Ce credeti ca poate fii?Ne gandim sa ne ducem la un doctor,dar pana atunci ma gandeam ca poate puteti lamuri in privinta; e cazul sa ne facem probleme?Eu ma gandeam ca ar putea fi din cauza ca zilele astea a cam purtat o pereche de pantaloni nu f largi si care il strang putin.Are vreo legatura?

Offline

 



#2 2007-03-14 12:08:58

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: durere suspecta

ar putea fi in legatura cu pantalonii, ar putea fi o infectie testiculara, ar putea fi mai multe cauze...trebuie mers la consult


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-03-14 12:12:06

Jolie15
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-16
Mesaje: 160

Re: durere suspecta

Multumesc...atunci o sa grabim mersul la doctor.Ne gandeam sa ne ducem sapt viitoare...dar mai bine acum.

Offline

 

#4 2007-03-14 12:31:03

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: durere suspecta

asa zic si eu


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.