homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Va rog...un sfat...


#1 2008-10-28 21:48:35

adryana grygo
Full member
De la: Ardeal...univers fatal
Inregistrat: 2008-07-18
Mesaje: 382

va rog...un sfat...

pt doctoressa sau cine se mai pricepe...credeti ca vitaminele luate in primul trimestru de sarcina dauneaza fatului? pt ca mie mi s-a prescris de catre medicul ginecolog vitaminele Centrum si acid folic...tocmai vb cu cineva pe forum care spunea ca nu fac bine...as dori si alte pareri de la persoane care stiu...ma cam sperie treaba asta...eu iau deja de vreo 2 saptamani


Cea mai mare intelepciune nu sta in a nu cadea niciodata, ci in a te putea ridica de fiecare data cand ai cazut...

Offline

 



#2 2008-10-28 23:44:04

corneliabuc.
Hero member
Inregistrat: 2006-08-28
Mesaje: 2065

Re: va rog...un sfat...

depinde de vitamine. de obicei scrie in prospect,  eu am luat femibion din prima pana in ultima zi.

Ultima oara a fost editat de corneliabuc. (2008-10-28 23:44:53)

Offline

 

#3 2008-10-29 06:40:25

rh
Hero member
Inregistrat: 2007-01-11
Mesaje: 2327

Re: va rog...un sfat...

adryana, deja ai un topic al tau, unde ti s-a raspuns...nu poti deschide cite un topic, pt fiecare intrebare, mai ales ca deja si dincolo ai pus intrebarea referitoare la vitaminele luate in primu trimestru - si ti s-a si raspuns..... citeste regulile si respecta-le .esti full member, ar trebui sa stii lucrurile astea. ai warn acum. topicul asta ti-l voi inchide.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.