homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor sunt terminata....pls help...


#1 2007-03-18 05:02:19

missy
Membru
Inregistrat: 2007-03-03
Mesaje: 3

Fetelor sunt terminata....pls help...

am fost de curand la dr pt cauterizare deoarece am o rana foarte urata pe col.....pb mare este ca mi au aparut niste condiloame albe la intrarea in vagin si dr mi a zis k e posbil sa fie provocate de HPV...mi le a cauterizat vineri si sambata noaptea au iesit la loc....mi a dat tratament cu cervugid si cateva picaturi de ceai de pelin pt cicatrizarea ranii iar pt zona cauterizata din exterior dr mi a zis sa mi dau cu crema de galbenele ca sa imi refaca celulele purtatoare de virus....Doamne...sunt terminata..nu stiu ce sa mai fac..ce sa mai cred..pls help....luni ma duc la dr pt pansat si mi e teama rau de tot......

Offline

 



#2 2007-03-18 17:29:11

relus
Membru
Inregistrat: 2007-03-09
Mesaje: 3

Re: Fetelor sunt terminata....pls help...

sa faci tratamentul si va fii bine...multa sanatate

Offline

 

#3 2007-03-18 18:46:40

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Fetelor sunt terminata....pls help...

nu ai de ce sa ti fie teama...urmeaza instructiunile medicul si fi increzatoarea ca totul va fi bine...o atitudine pozitiva ajuta intotdeauna...toate cele bune si insanatosire rapida smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.