homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasm vaginal.....???-2


#20 2008-11-02 22:21:17

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: orgasm vaginal.....???

alyssa a scris:

eu mi-am inceput viata sexuala de aprox. 10 ani,si inca pana acum nu am avut orgasm vaginal,desi am avut mai multi parteneri,nici cu unul nu am reusit sa aflu cum e... sad

Eu ti-am zis parerea mea,nu cred ca exista doua tipuri.De unde pana unde ideea ca exista mai multe feluri de orgasm?Eu am zis mai sus,am avut destule orgasme  si n-am simtit nicio diferenta....
Sunt fete pe forum care au doua tipuri de org?sa-mi zica si mie care e diferenta,ca mie sincer mi se pare o aberatie inventata de scriitorii de manuale erotice:)

Offline

 

#21 2008-11-02 22:53:05

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: orgasm vaginal.....???

joanina a scris:

nu-mi raspunde nimeni????plsss:D.....poate ma duc si eu ka gineco vreodata.......aaaaaa.....si apropo....cum ma consulta????p masa aia????:-w......si apar in vreun registru undeva?

da, te pune pe masa aia...si daca iti ia secretie, ia cu un fel de betisor secretie dinauntru si pune pe o lama. nu e mare lucru, poti simti doar un pic de discomfort.
eu zic sa mergi. si cred ca poti sa mergi si la spital dar contracost.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#22 2008-11-02 22:58:02

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: orgasm vaginal.....???

BabyLove a scris:

Stai linistita ..eu pana acum am avut doar de vreo 2 ori intr'un an..dar placerea aia imensa o simt.. hjarta..pe de alta parte cand ma mai uit la filme cu prostioare am tongue ..cu toate ca nu fac nimic..doar stau si privesc si ma incordez acolo cu picioarele unul peste altu rotfl Si daca tin picioarele normal nu mai simt asa intens(oare de ce )..doar putin.. pai in timpul actului cand nu stau cu picioarele incordate cum sa fac ca sa am ? hmm

eu zic sa puneti mai mult accent pe preludiu, sa te relaxezi mai mult...si nu cred ca e musai cu picioarele incordate...daca poti doar asa...sunt pozitii in care poti sa tii picioarele incordate...pozitia misionarului de ex...si sa stai cu picioarele in aer si le incordezi, sau el pe fotoliu si tu in bratele lui, acolo ai picioarele apropiate si poti sa le incordezi...

Ultima oara a fost editat de Danae (2008-11-02 22:59:07)


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#23 2008-11-02 23:15:41

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: orgasm vaginal.....???

inteleg...cumva sa fii mai stramta sa simti mai tare frecarea. asa inteleg eu din ceea ce zici.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#24 2008-11-02 23:21:07

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: orgasm vaginal.....???

pai concentreaza`te si tu mai mult...si incearca sa stai incordata daca asa poti.
dar totusi, preludiu cum trebuie exista? te exciti tare?


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-11-02 23:32:50

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: orgasm vaginal.....???

noapte buna si tie...si sper sa iti rezolvi problema.

Ultima oara a fost editat de Danae (2008-11-02 23:33:08)


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#26 2008-11-03 00:24:18

skumpi
Vizitator

Re: orgasm vaginal.....???

Chick a scris:

alyssa a scris:

eu mi-am inceput viata sexuala de aprox. 10 ani,si inca pana acum nu am avut orgasm vaginal,desi am avut mai multi parteneri,nici cu unul nu am reusit sa aflu cum e... sad

Eu ti-am zis parerea mea,nu cred ca exista doua tipuri.De unde pana unde ideea ca exista mai multe feluri de orgasm?Eu am zis mai sus,am avut destule orgasme  si n-am simtit nicio diferenta....
Sunt fete pe forum care au doua tipuri de org?sa-mi zica si mie care e diferenta,ca mie sincer mi se pare o aberatie inventata de scriitorii de manuale erotice:)

la mine e de intensitate si durata...deci clar exista 2 tipuri smile la cel vaginal imi vine sa urc pe pereti lol in schimb celalalt e mai "suportabil" smile

 

#27 2008-11-03 10:15:25

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: orgasm vaginal.....???

mai,e clar ca si mie imi place mult mai mult ala din timpul sexului.Ma agit,ma agit si pana la urma am orgasm.Il iau pe iubi in brate si totul pare mult mai frumos.Dar doar in planul asta subiectiv vad diferenta,altfel nu...

Offline

 

#28 2008-11-03 13:07:56

alyssa
Full member
De la: puiu acasa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 550

Re: orgasm vaginal.....???

Chick a scris:

alyssa a scris:

eu mi-am inceput viata sexuala de aprox. 10 ani,si inca pana acum nu am avut orgasm vaginal,desi am avut mai multi parteneri,nici cu unul nu am reusit sa aflu cum e... sad

Eu ti-am zis parerea mea,nu cred ca exista doua tipuri.De unde pana unde ideea ca exista mai multe feluri de orgasm?Eu am zis mai sus,am avut destule orgasme  si n-am simtit nicio diferenta....
Sunt fete pe forum care au doua tipuri de org?sa-mi zica si mie care e diferenta,ca mie sincer mi se pare o aberatie inventata de scriitorii de manuale erotice:)

nu cred ca pe mine ai vrut sa ma citezi....sau ? ca nu prea are legatura cu ce am zis eu  smile  daca da,atunci ok. roll


"Dragostea este spatiul si timpul masurate cu inima"

Offline

 

#29 2008-11-03 15:48:16

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: orgasm vaginal.....???

exista clar 2 tipuri de orgasm...nici nu exista indoiala...indiferent ce s-ar spune...eu simt clar diferenta dintre ele


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.