homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru doctoressa


#1 2007-03-19 10:51:53

cryss26buc
Full member
Inregistrat: 2006-12-28
Mesaje: 479

Pentru doctoressa

de curand mi a aparut o pata maro pe mana jos unde sun venele este destul de mare,poate fi de la anticonceptionale?sau sa fie ceva de la ficat?ar trebuii sa ma ingrijorez?

Offline

 



#2 2007-03-19 11:30:54

doctoressa
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Pentru doctoressa

nu te supara insa habar nu am ce e cu pata aia. Oricum, nu apar pete pe miini de la pastile....si din cite stiu eu nici de la ficat
mergi la un dermatolog


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-03-19 13:36:05

cryss26buc
Full member
Inregistrat: 2006-12-28
Mesaje: 479

Re: Pentru doctoressa

multumesc

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.