homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sunt speriata!


#1 2008-11-05 12:30:46

eelena*84
New member
Inregistrat: 2008-10-15
Mesaje: 53

sunt speriata!

de ceva timp sotul meu nu mai poate duce la bun sfarsit un moment de dragoste!
  stiti...ce? ii moare inainte sa termine! de ce?
va rog sa mi raspunde ti!
sunt speriata!
nu stiu de ce se intampla astea!


mereu impreuna

Offline

 

#2 2008-11-05 12:34:37

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: sunt speriata!

pai daca u nu stii crezi ca noi stim?
cel mai bine e sa-l intrebi pe el dc anume i se intampla asta...poate e ceva psihologic.
vb cu el si poate afli. daca nu sa mearga la un medic.

Offline

 

#3 2008-11-05 12:49:14

eelena*84
New member
Inregistrat: 2008-10-15
Mesaje: 53

Re: sunt speriata!

sa fie un semn al impotentei?
poate nu.... ca doar are 26 de ani








sa fie un semn al impotentei?
  poate nu....doar are 26 de ani!


mereu impreuna

Offline

 

#4 2008-11-05 12:52:23

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: sunt speriata!

se poate sa fie ceva temporar...poate ca se gandeste el la ceva in momentele alea sau poate are ceva probleme de erectie...trebuie sa-l intrebi asa diplomat de ce i se intampla asta.
numai discutand cu el afli ce e in mintea lui.

Offline

 

#5 2008-11-05 12:58:01

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: sunt speriata!

poate se simte obosit sau se simte presat... nu ziceai tu ca o faceti prea rar ?
daca il bati la cap prea tare se gandeste ca n-o sa fie la inaltimea asteptarilor tale si de aici problema...
in primul rand nu-i face scandal si nu te arata dezamagita, apoi vorbeste cu el, dar calm si cu intelegere, ca e o problema foarte delicata pentru un barbat

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-11-05 13:48:10

eelena*84
New member
Inregistrat: 2008-10-15
Mesaje: 53

Re: sunt speriata!

am  sa incerc sa vorbesc cu el
poate e ceva temporar asa cum a ti spus.
sper
tocmai asta era si problema ,o faceam mai rar,ceea ce  mie nu prea imi facea placere.....nu am discutat despre dorintele mele...
insa cand sa se intample spre bucuria mea  ..... am avut surpriza  sa nu se poata termina momentul  din cauza  erectiei lui care a murit.........
nu am vorbit nimic cu el ca vreau sa se intample mai des ceva intre noi...lam lasat pe el sa decita urmatorul moment de a face dragoste.
acum, s a intamplat de vre o doua ori consecutiv  sa  nu putem termina actul sexual pt ca  ....a murit.....si gata!


mereu impreuna

Offline

 

#7 2008-11-06 10:26:45

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: sunt speriata!

Si mie mi se intampla... si-a mea se supara... odata ii venea sa planga, ca nu ma mai atrage...
Probleme la locul de munca, voiam sa schimb... interviuri dupa program... adica scapam la 19:30-20:00 ... plecat de la 8:00. Mi s-a mai intamplat inainte... c-o seara inainte de restanta la Semiologie...

Si sa-ti mai zic un secret. Nu stiu daca la toti e asa, la mine si la inca vreo 2-3 cu care am vorbit, asa e.
Exista la un moment-dat un punct critic... cand esti aproape de orgasm... si daca asta vine dupa 3-4 minute, incerci cat mai mult sa te abtii. Unii nu reusesc. Dar cand reusesti... stai 30-60 de minute fara probleme. Dup-aia incepe sa moara...
O fi asa...

Offline

 

#8 2008-11-06 15:03:57

eelena*84
New member
Inregistrat: 2008-10-15
Mesaje: 53

Re: sunt speriata!

si al meu lucreaza de dimineata pana seara la 20.Sper sa  fie de la oboseala,de la stres......numa nu de la ......impotenta
    Crede ma ca am avut si eu acel gand....Oare se mai simte atras de mine.
     si la m intrebat...s a simtit jignit,s a suparat,cum de mi trecea asa ceva prin minte ?
    Il iubesc enorm,il ador,...nu la s insela niciodata...insa crede ma ca si eu am nevoie de el mai odihnit,mai relaxat.
   Eu lucrez pana tarziu insa cand ajung acasa  oricand sund dispusa sa fac dragoste...bineinteles dupa un dus
  Sper sa se remedieze  situatia.


mereu impreuna

Offline

 

#9 2008-11-06 15:10:35

ada2910
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-13
Mesaje: 299

Re: sunt speriata!

avand in vedere ca lucreaza pana tarziu, mai bine incercati in week-end dupa o baie in doi cu multa spuna si uleiuri mirositoare frumos sa va relaxati...
eu zic ca e de la oboseala in special. si daca se mai si abtine ii poate trece...si bang gata, s-a terminat prea devreme..
poate il streseaza ceva anume...

dar cel mai bine incercati intr-un moment prielnic, ori plecati un week-end la munte, ori acasa linistiti doar voi doi...asa dupa o zi de munca nici mie nu mai imi vine...dar mai ales lui...


Infrange-ti deci durerea
Fii vesel de se poate
Caci tot la zi ajunge
Si cea mai lunga noapte!

Offline

 

#10 2008-11-06 18:05:00

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: sunt speriata!

Oricum nu are cum sa fie ipotent la 26 de ani....deci stai linistitaa


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#11 2008-11-07 11:30:16

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: sunt speriata!

eelena*84 a scris:

si al meu lucreaza de dimineata pana seara la 20.Sper sa  fie de la oboseala,de la stres......numa nu de la ......impotenta
    Crede ma ca am avut si eu acel gand....Oare se mai simte atras de mine.
     si la m intrebat...s a simtit jignit,s a suparat,cum de mi trecea asa ceva prin minte ?
    Il iubesc enorm,il ador,...nu la s insela niciodata...insa crede ma ca si eu am nevoie de el mai odihnit,mai relaxat.
   Eu lucrez pana tarziu insa cand ajung acasa  oricand sund dispusa sa fac dragoste...bineinteles dupa un dus
  Sper sa se remedieze  situatia.

cu siguranta o sa se remedieze...dar cred ca in primul rand tre sa incerci sa aflii de la el de ce se intampla asta...ca e obosit...ca se abtine in incercarea de a te satisface pe tine ...pentru ca daca e asa...mai bine o faceti de doua ori..binee...decat o data si la sfarsit ...surpriza...oricum trebuie discutat ...desi lor le e foarte greu dar cu tact si calm...se rezolva fii linistita


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#12 2008-11-07 14:27:39

eelena*84
New member
Inregistrat: 2008-10-15
Mesaje: 53

Re: sunt speriata!

multumesc pt incurajari
imi fac bine


mereu impreuna

Offline

 

#13 2008-11-12 16:53:49

HeleneDied
New member
Inregistrat: 2008-10-03
Mesaje: 45

Re: sunt speriata!

Si prieteului meu i s-a intamplat asa ceva de cateva ori. Dar e ok acum, mentineti-va gandirea optimista si concentrati-va! wink

Offline

 

#14 2008-11-12 20:26:00

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: sunt speriata!

eu zic k o vizita la medic nu strica,
k veni vb de murit putzulica big_smile ... iubitul unei prietene a avut si el prbl asemanatoare, la modul k ii murea inainte s'o penetreze, faza e k au fost si la medic, au facut si tratamente, terapii ... dupa 3 luni s'au despartit sad ... daaar el s'a cuplat, nu dupa mult timp cu o alta tipa cu care nu are nici'o problema, poate intretine un act sexual fara nici'un stres neutral cum s'a intamplat miracolul n'as putea spune ... cert e k tine si de psihic si de partener

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.