homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?-2


#20 2008-11-16 23:13:25

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Cand duc lipsa mai fac si o la*a  deci...depinde de barbat


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#21 2008-11-17 08:33:58

princesss
Banat
De la: plaja
Inregistrat: 2008-08-11
Mesaje: 1037

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sa zicem k si fetele au aceleasi nevoi,nu?   diablo

Offline

 

#22 2008-11-17 09:20:13

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

Hugsy a scris:

sexxy a scris:

Atunci el de ce a sarit pe mine?

Pentru ca nu suntem toti la fel si pentru ca, desi barbati, nu suntem animale. Diferenta principala are mai mult legatura cu caracterul omului, nu cu volumul activitatii lui sexuale.

subscriu...si poate a vrut sa vada cum reactionezi daca cedezi sau nu...incearca si el.daca pica..pica...nu inseamna ca daca sare pe tine nu are activitate sexuala.poate fi din mai multe cauze.
si subscriu inca o data ce a zis hugsy-depinde ff mult de caracterul omului
iar in ceea ce priveste cazul tau....nu vreau sa jignesc dar el e cam nerusinat ca-si inseala nevasta.eu am inteles ca e insurat tipu...eu cred ca nu esti prima cu care o inseala si poate vrea sa se limiteze doar la sex.ca nu face sex acasa...hmmm mereu ei au cate o scuza sa-si insele partenerele.
ei-nu generalizez,ma refer la cei care isi inseala nevestele

El nu a mai inselat-o niciodata pe nevasasa nu este genul sa insele cu mine a fost diferit.Eu cred ca el nu isi iubeste nevasta si din cauza ca nu o iubeste nu prea face sex cu ea.Eu cred ca duce lipsa de sex ca nu numai a sarit pe mine ma si dezbracat cu forta un barbat nu dezbraca cu forta daca nu duce lipsa de sex iti da de inteles ca vrea sa faca sex cu tine dar nu sa ajunga sa te dezbrace cu forta.

Offline

 

#23 2008-11-17 09:53:37

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Desigur ca a fost diferit cu tine. El nu ar insela niciodata .. doar in cazuri exceptionale... of..

Sincer acum si terminand cu ironia de mai sus ( pentru care imi cer scuze dar nu o sterg pentru ca imi subliniaza punctul de vedere ) cred ca gagiului ii place sa mai serveasca si ceva pe langa pentru ca altfel ar fi incheiat relatia cu cealalta tipa. Si te rog, de dragul logicii si al ratiunii, nu mai spune ca el nu ar insela in mod normal cand tocmai asta face cu tine. Asta ar insemna ca tu esti convinsa ca tu esti un caz foarte special.. lucru care ne place tuturor sa credem dar care de multe ori, in astfel de cazuri, e fals. Nu spun ca nu e adevarat.. ci doar te rog sa nu fi convinsa de asta.

Offline

 

#24 2008-11-17 10:22:42

bubutadana
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 7655

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexy, te rog sa nu te superi pe mine, dar poti sa-mi spui cati ani ai?


No, no, see, I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-11-17 11:19:19

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

bubutadana a scris:

sexy, te rog sa nu te superi pe mine, dar poti sa-mi spui cati ani ai?

Am 22 de ce?

Offline

 

#26 2008-11-17 11:21:25

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

poate ca asa e el mai pasional tongue


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#27 2008-11-17 11:24:54

bubutadana
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 7655

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy a scris:

bubutadana a scris:

sexy, te rog sa nu te superi pe mine, dar poti sa-mi spui cati ani ai?

Am 22 de ce?

de curiozitate am intrebat
ontopic: parerea mea este ca un barbat nu sare pe o femeie pt ca duce lipsa de sex, ca atunci ar trebui sa sara pe toate ce-i ies in cale ci pt ca o place/il atrage/o doreste  roll


No, no, see, I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else...

Offline

 

#28 2008-11-17 11:32:22

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

bubutadana a scris:

sexxy a scris:

bubutadana a scris:

sexy, te rog sa nu te superi pe mine, dar poti sa-mi spui cati ani ai?

Am 22 de ce?

de curiozitate am intrebat
ontopic: parerea mea este ca un barbat nu sare pe o femeie pt ca duce lipsa de sex, ca atunci ar trebui sa sara pe toate ce-i ies in cale ci pt ca o place/il atrage/o doreste  roll

Da ar sari pe toate ce-i ies in cale dar daca el nu prea a avut relatii decat cu mine si cu fata cu care este.

Offline

 

#29 2008-11-17 11:49:54

bubutadana
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 7655

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy a scris:

bubutadana a scris:

sexxy a scris:


Am 22 de ce?

de curiozitate am intrebat
ontopic: parerea mea este ca un barbat nu sare pe o femeie pt ca duce lipsa de sex, ca atunci ar trebui sa sara pe toate ce-i ies in cale ci pt ca o place/il atrage/o doreste  roll

Da ar sari pe toate ce-i ies in cale dar daca el nu prea a avut relatii decat cu mine si cu fata cu care este.

if you say so...


No, no, see, I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else...

Offline

 

#30 2008-11-17 12:49:24

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

deci eu nu cred ca el nu si-a mai inselat niciodata nevasta...oricum ptr tine nu se va desparti de sotia lui.asa spun toti...ba ca nu ii satisfac,ba ca nu stiu ce nu face sotia etc..dar cand vine vorba de despartit...uita complet.
eu cred ca ar trebui sa te pui in locul sotiei si sa te vezi casatorita cu el si apoi sa te gandesti ca el se duce la una sau la alta si trage de ele sa se culce cu el ca el duce lipsa de sex...daca nu o iubeste de ce nu a divortat din momentul in care a constatat asta...sincer eu nu cred o iota din ce spune omul asta,si am aceiasi varsta ca tine.parerea mea e sa iti faci un prieten fara obligatii care sa te respecte...el nu te respecta nici pe tine da nici pe sotia lui...isi cauta propria placere

Offline

 

#31 2008-11-17 13:22:54

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

muty a scris:

sexxy a scris:

Melany1 a scris:


subscriu...si poate a vrut sa vada cum reactionezi daca cedezi sau nu...incearca si el.daca pica..pica...nu inseamna ca daca sare pe tine nu are activitate sexuala.poate fi din mai multe cauze.
si subscriu inca o data ce a zis hugsy-depinde ff mult de caracterul omului
iar in ceea ce priveste cazul tau....nu vreau sa jignesc dar el e cam nerusinat ca-si inseala nevasta.eu am inteles ca e insurat tipu...eu cred ca nu esti prima cu care o inseala si poate vrea sa se limiteze doar la sex.ca nu face sex acasa...hmmm mereu ei au cate o scuza sa-si insele partenerele.
ei-nu generalizez,ma refer la cei care isi inseala nevestele

El nu a mai inselat-o niciodata pe nevasasa nu este genul sa insele cu mine a fost diferit.Eu cred ca el nu isi iubeste nevasta si din cauza ca nu o iubeste nu prea face sex cu ea.Eu cred ca duce lipsa de sex ca nu numai a sarit pe mine ma si dezbracat cu forta un barbat nu dezbraca cu forta daca nu duce lipsa de sex iti da de inteles ca vrea sa faca sex cu tine dar nu sa ajunga sa te dezbrace cu forta......

cu forta? /smile sa inteleg ca tu nu ai vrut nu? cand spui ca cineva ti-a facut ceva"cu forta" inseamna k tu nu ai vrut acel lucru ba mai mult nu ai putut sa-l opresti si ar fi trebuit sa ti se parea dezgustator...daca nu a fost asa puteai sa zici pasional sau oricare alt cuvant...nu ai de unde sa stii k nu e genul sa insele. prin simplul fapt k a inselat-o pe navasta lui sau concubina ce ii e cu tine iti demonstreaza clar ca e genul sa insele..poate sa-si si iubeasca partenera si sa o insele ..iar persoanei cu care o inseala in mod normal ii zice ca nu tine la partenera ca nu il mai satisface..  goodluck

Pina la urma nu sa intimplat nimic ca a inteles ca nu este bine.Am ajuns sa cred ca barbatii sunt niste afemeiati si nici unu nu este cuminte.

Offline

 

#32 2008-11-17 13:29:27

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

nu poti sa generalizezi asa...sunt barbati si barbati asa cum sunt si femei care inseala.
dupa mine vezi-ti de ale tale...si lasa-l sa-si rezolve problemele singur.mai bine cauta-ti un b care sa merite si sa fie fara obligatii...nu dintr-astia insurati si cu scuze penibile

Offline

 

#33 2008-11-17 13:34:11

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

mai sunt si din astia disperati de viata smile si in general am observat ca unii barbati insurati sunt afemeiati si se dau la tipe mai tinerele care le plac....dar nu-si va parasi familia, rar sunt cazuri cand isi lasa nevasta si copilul pt altcineva...doar daca nu-l intereseaza deloc si chiar nu e fericit in casnicie...dar asa cauta doar distractie si sa mai iasa din banalitate cred.

Offline

 

#34 2008-11-17 14:00:23

darkmelania
Sr. member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 1186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

angel89 a scris:

am inteles si eu acum..oricum, oricata pasa ar avea barbatii tot vor, mai mult, mai mult, ca in reclama cu milka rotfl

dar uneori se intampla sa vrem si noi, chiar mai mult decat ei si desi stai impreuna cu el ajungi sa zici si tu ca femeie ca duci lipsa de sex.nu numai ei vor mai mult.de asta unii nu se potrivesc si se despart...
andrulina e vorba de diversitate.te saturi la un momendat de ciorba de acasa care uneori mai si refuza sa fie cu carne,ea e numai cu cartofi si asa vrea sa ramana.
normal ca nu le lasa. nu sunt ele asa rele dar au lipsuri plus ca ei nu le iubesc,ca atunci n ar mai vedea lipsurile.

Ultima oara a fost editat de darkmelania (2008-11-17 14:04:06)


nu vreau sa fiu citata!

m-as baga intr-o relatie serioasa , dar nu stiu in a cui.

Offline

 

#35 2008-11-17 14:16:58

muty
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2008-03-18
Mesaje: 645
Site

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

nu poti sa generalizezi asa...sunt barbati si barbati asa cum sunt si femei care inseala.
dupa mine vezi-ti de ale tale...si lasa-l sa-si rezolve problemele singur.mai bine cauta-ti un b care sa merite si sa fie fara obligatii...nu dintr-astia insurati si cu scuze penibile

cu totul de acord  tummenupp

Offline

 

#36 2008-11-19 21:22:46

cornflower
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 2053

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy a scris:

Atunci el de ce a sarit pe mine?

a sarit pe tine pt ca asta vrea un barbat insurat de la alta femeie ... sex . Si o femeia ce se incurca cu un barbat insurat sau care are o relatie cu alcineva e o femeie de moravuri usoare si este treatata ca atare

Offline

 

#37 2008-11-19 21:56:45

muty
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2008-03-18
Mesaje: 645
Site

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

?! a scris:

sexxy a scris:

Atunci el de ce a sarit pe mine?

a sarit pe tine pt ca asta vrea un barbat insurat de la alta femeie ... sex . Si o femeia ce se incurca cu un barbat insurat sau care are o relatie cu alcineva e o femeie de moravuri usoare si este treatata ca atare

sunt intru totul de acord..

Offline

 

#38 2008-11-20 08:43:48

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

?! a scris:

sexxy a scris:

Atunci el de ce a sarit pe mine?

a sarit pe tine pt ca asta vrea un barbat insurat de la alta femeie ... sex . Si o femeia ce se incurca cu un barbat insurat sau care are o relatie cu alcineva e o femeie de moravuri usoare si este treatata ca atare

Daca vrea doar sex inseamna ca nu are acasa .Si am zis de atitea ori ca nu este insurat cu acte.Sa sti ca nu imi pare rau ca ma-m incurcat cu el si nici nu o sa-mi para rau.Ca daca as lua-o asa fata aia sa bagat intre noi.Si lui daca nu ii placea nu venea la mine si nu isi lasa prietena acasa asa ca doar pina la urma nu ma-m dus eu la el.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.