homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nelamurire


#1 2008-12-02 15:52:45

camy26
New member
Inregistrat: 2008-10-05
Mesaje: 83

nelamurire

am si eu o nalemurire dk imi vine menstruatia si nu am term cele 7 pastilute inactive si imi mai ramn 3 ce fac,continui cu ele  inactive pana le term chiar dk sunt p menst si dupa ce le am term incep o folie noua,sau incep folia noua imediat cum mi a venit menstruatia

si in timp ce i au pastilutele inactive pot sa am contact neproteja,prob k sunt in a2  luna de ac si imi este c am frica mai bine ma documentez inainte,la  cabinetele de planning se elibereaza gratuit antic,eu am dat p 3 foli de marvelon28. 21  k caik sunt reduse la jumatate ptr elevi si studenti,

Ultima oara a fost editat de camy26 (2008-12-02 16:10:28)

Offline

 



#2 2008-12-02 16:00:43

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: nelamurire

camy26 a scris:

am si eu o nalemurire dk imi vine menstruatia si nu am term cele 7 pastilute inactive si imi mai ramn 3 ce fac,continui cu ele  inactive pana le term chiar dk sunt p menst si dupa ce le am term incep o folie noua,sau incep folia noua imediat cum mi a venit menstruatia

Le termini pe alea inactive, dupa care incepi folia noua.  smile


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.