homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Contraceptia de urgenta


#1 2008-12-02 19:12:04

bia denisa
New member
Inregistrat: 2007-06-27
Mesaje: 25

contraceptia de urgenta

Buna,as avea mare nevoie de ajutorul cuiva reprezentat prin sfaturi si pareri.Am avut un contact sexual neprotejat scurt ,el nu a ejaculat inauntru.la icneput nu mi-am facut griji dar calculand am ajuns la concluzia ca eram in perioada fertila.Am luat postinor cam la 60 de ore dupa...Acum mi-erau adica ma dor sanii si am dureri in burta ,intepaturi puternice....cat la suta ar fi posibil sa fiu insarcinata tinand cont ca am avut si ovar polichistic care din cate stiu e o caracteristica a infertilitatii

As dori un raspuns cat mai repede

Ultima oara a fost editat de bia denisa (2008-12-02 19:40:17)

Offline

 



#2 2008-12-02 20:29:46

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: contraceptia de urgenta

nu esti insarcinata atata timp cat nu a ejacuat in tine,+ ca ai luat si postinor....durerile de san pot fi un sintom premenstrual....care este determinat de faptul  ca ai luat postinor


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#3 2008-12-02 20:50:37

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: contraceptia de urgenta

nu esti insarcinata. pot sa fie reactiile adverse de la postinor daca ai luat de curand postinorul. daca nu, o fi sindromul premenstrual.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.