homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ginecolog de recomandat in Iasi


#1 2008-12-09 23:31:57

ina_11
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 14

Ginecolog de recomandat in Iasi

Buna tuturor!
Sper sa nu repet si intrebarea altcuiva, insa v-as ruga sa-mi recomandati un medic ginecolog in Iasi,la care sa se merite sa te duci...ca am tot vizitat diversi...si nici unul nu mi-a inspirat incredere...dar mai ales profesionalism...si ca sa intelegeti la ce ma refer...ce spuneti despre un medic care, pentru a lua o lama pentru analiza...pune pacienta sa ia pe deget secretia si apoi sa puna pe lama??Si asta s-a petrecut la un cabinet particular...si tot consultul..care a durat maxim 10 minute, a costat ...binenteles.Deci, va rog foarte mult...ajutati-ma sa nu mai dau peste astfel de medici.Multumesc anticipat

Ultima oara a fost editat de ina_11 (2008-12-09 23:35:20)

Offline

 



#2 2008-12-10 11:43:44

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ginecolog de recomandat in Iasi

Ina, exista un topic unde poti cauta aici.
http://forum.anticonceptionale.ro/t1742 … -buni.html

eu una merg in iasi la dr. onofriescu, langa billa...dezavantaj, e fff ocupat, programarea se face cu 1-2 luni inainte. de dr. grigore am mai auzit lucruri foarte bune, insa tot asa e foarte aglomerata.
la ce dr ai fost tu, ca sa nu mai ajunga si altele in situatia ta, daca vrei sa spui biennteles?


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3 2008-12-10 22:39:55

ina_11
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 14

Re: Ginecolog de recomandat in Iasi

nicolle_rox a scris:

Ina, exista un topic unde poti cauta aici.
http://forum.anticonceptionale.ro/t1742 … -buni.html

eu una merg in iasi la dr. onofriescu, langa billa...dezavantaj, e fff ocupat, programarea se face cu 1-2 luni inainte. de dr. grigore am mai auzit lucruri foarte bune, insa tot asa e foarte aglomerata.
la ce dr ai fost tu, ca sa nu mai ajunga si altele in situatia ta, daca vrei sa spui biennteles?

Da, de doamna Grigore am auzit numai lucruri bune...insa cand am sunat acu vreo luna se faceau programari pentru martie deja(iar la dl Onofriescu...nu m-as duce ca am o oarecare retinere fata de barbatii ginecologi)..din acest motiv m-am orientat catre doamna Holicov Monica...o doamna foarte draguta..insa..am descris mai sus metoda utilizata de dumneaei.Nu generalizez comportamentul dumneaei ci am descris cazul meu.Am simtit multa superficialitate si din acest motiv nu prea ma mai trage ata sa merg la ea.Poate alte persoane au avut noroc de mai multa atentie, caci in fond..e un cabinet particular unde am platit cat mi s-a cerut. So, fiecare face cum doreste...insa eu una...o sa spun pas. Numai bine!

Offline

 

#4 2008-12-11 19:48:58

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Ginecolog de recomandat in Iasi

yikes asta e noua metoda a dr holicov? ca pana acum am mers la ea destul de des si nu am patit asa ceva... omg... sa ma reorientez... dar catre cine? of, si eu care tocmai eram stresata ca de vreo 2 zile vreau sa-mi fac programare la ea pt analizele de rutina... si n-am apucat sad


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#5 2008-12-11 22:29:15

ina_11
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 14

Re: Ginecolog de recomandat in Iasi

katami a scris:

yikes asta e noua metoda a dr holicov? ca pana acum am mers la ea destul de des si nu am patit asa ceva... omg... sa ma reorientez... dar catre cine? of, si eu care tocmai eram stresata ca de vreo 2 zile vreau sa-mi fac programare la ea pt analizele de rutina... si n-am apucat sad

Dap, de ea spuneam..nu stiu...poate a fost un caz izolat...sau nu..insa eu am spus ce am patit eu. Poate ca ea e un dr bun...insa mie nu mi-a dat de inteles ca are foarte mare interes pentru sanatatea pacientului, din pacate.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-12-11 22:32:09

ina_11
New member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 14

Re: Ginecolog de recomandat in Iasi

Am mai citit lucruri bune despre doamna Toma Gabriela, de la Omini...si-mi pare rau ca nu m-am dus la ea..ca initial acolo imi facusem programare, insa apoi am aflat ca la doamna Holicov e mai ieftina consultatia, e 50 ron in loc de 70 la Omini, si am zis ca incerc asa. Insa acum regret...si cred ca tot la doamna Toma o sa incerc.Toate bune!

Offline

 

#7 2008-12-12 13:13:21

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Ginecolog de recomandat in Iasi

eu am mers la dr Aursulesei Dragos,in spatele postei din tatarasi.este un dr exceptional.tot el mi`a facut si cauterizarea,katami stie si ea.dak vrei iti pot da nr lui de tel pt programare.50 ron e consultatia.iti vb f frumos,iti spune ce se intampla pe intelesul tau daca nu intelegi in termenii medicali.eu una ma declar 100% multumita de el...

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-12-12 13:13:57)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.