homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Neliniste...


#1 2007-04-01 15:44:23

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

neliniste...

buna..iau yasmin de8 luni.dupa cela 21 de pastile,in ziua a4-a imi venea menstruatia.trebuia sa vine teoretic azi,dar a venit ieri dimineata ft putin si apoi toata ziua nimic.azi dimineata la fel si acuma am observat ca arata ca la sfarsitul menstruatiei.ce parere aveti?pastilele leam luat la timp,nu am facut tratament cu alte medicamente.multumesc

Offline

 



#2 2007-04-01 15:53:58

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: neliniste...

asta a fost ciclul tau de luna asta e normal ca atunci cand iei ac.durata si cantitatea sa se reduca asa ca stai linistita mai ales ca ai luat si corect pastilele.si o picatura de sange poate fi considerata ca si menstra cat timp luam ac.smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3 2007-04-01 16:02:11

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: neliniste...

si eu iau yasmin de 1 an. o singura data am avut probleme in sensul ca mi-a venit ciclul cand mai aveam 2 pastile ca sa termin folia. am mers la medic si mi-a zis ca e posibil sa fie ori de la stres, ori de la o pastiluta pe care nu o luasem la timp (luasem intr-adevar una cu 2 ore intarziere cu cateva zile inainte). ideea e ca menstra a decurs normal si nu am avut complicatii. se mai intampla. eu zic sa stai linistita daca ai luat pastilutele ca la "carte"
bafta!


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#4 2007-04-01 16:09:28

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

Re: neliniste...

multumesc...eram putin nelinistita

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.