homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fibrobar forte pt slabit...


#1 2007-02-03 14:11:28

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

fibrobar forte pt slabit...

FIBROBAR-FORTE
Descriere produs:
Baton cu valoare energetica redusa, continut ridicat de fibre vegetale, acizi grasi polinesaturati Omega 3 si L-carnitina. Formula favorizeaza scaderea greutatii, eliminarea grasimilor, colesterolului si trigliceridelor, imbunatateste tranzitul intestinal, sanatatea articulatiilor si tonifica sistemul cardiovascular. Combate senzatia de foame.
Mod de utilizare:
Se recomanda consumarea a 1-4 batoane pe zi, permitand renuntarea la una sau mai multe mese. 100% vegetal. Nu se recomanda diabeticilor.
Recomandari:
Indicat pentru curele de slabire. Produsul este un supliment alimentar. El nu inlocuieste alimentatia variata. Consumatorul este sfatuit sa se limiteze la dozele recomandate si sa citeasca cu atentie datele inscrise pe eticheta. Produsul nu trebuie lasat la indemana copiilor si nu se recomanda diabeticilor. A se pastra in locuri ferite de caldura si umezeala.
Ingrediente:
Ingrediente: fructoza, dextroza, masa de cacao, ulei din sambure de palmier, izolat proteic de soia, fulgi de porumb, faina de cereale expandate, tarata de grau, seminte de in, L- Carnitina, oxid de magneziu, oxid de zinc, lecitina si vitamina C.omega3


interactioneaza cu anticonceptionalele???multumesc

Ultima oara a fost editat de carlita (2007-02-03 14:12:00)

Offline

 



#2 2007-02-03 14:26:06

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: fibrobar forte pt slabit...

nu cred ca interactioneaza cu pastilele


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3 2007-02-03 14:44:27

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: fibrobar forte pt slabit...

nici eu nu cred.


Nobody home

Offline

 

#4 2007-02-03 15:01:23

Meika
New member
Inregistrat: 2006-09-25
Mesaje: 77

Re: fibrobar forte pt slabit...

sunt bune?fibrobar.chiar te ajuta sa slabesti?

Offline

 

#5 2007-02-03 17:15:24

carlita
Full member
Inregistrat: 2006-08-27
Mesaje: 260

Re: fibrobar forte pt slabit...

eu ma slabit cu fibrobar 9 kg in vara,dar de cand iau antibebe nu am mai mancat si acum vreau sa reiau
1 baton e suficient sa inlocuiasca o masa.de obicei eu inlocuiam pranzul si cina cu un baton si o cana de apa plata cu lamaie.mie oersonal imi plac.depinde de organism

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-02-06 16:10:03

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: fibrobar forte pt slabit...

Chiar ai reusit? Ma gandeam si eu sa incerc, dar nu mi se par suficient de satioase, eu le mancam pe post de dulciuri! big_smile


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

#7 2007-03-30 10:03:07

persifona
Vizitator

Re: fibrobar forte pt slabit...

Da, sunt chiar bune si satioase, si eu mai inlocuiam cate o masa cu un baton. Acum am Diomfibra, sa vad de ce sunt in stare.

 

#8 2007-03-30 16:07:27

minola
Full member
De la: focsani
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 372

Re: fibrobar forte pt slabit...

da,cred ca e bun. dar aveti grija ca va pacaliti organismul.iar el ca metoda de aparare isi acumuleaza energia din tot ce mancati si reduce consumul de energie(proteine ,lipide,glucide .........) .  de aceia cei care se infometeaza in timpul curelor se ingrasa mai mult dupaia. organismul e disperat dupa o cura grea si va absoarbe tot ce mananci dupaia . asa ca e mai eficient sa tii o cura mai usoara  dar mai indelungata


ofera viata unui mic inger

Offline

 

#9 2007-03-30 23:31:04

cat_eyes
Full member
De la: Blocul vecin
Inregistrat: 2006-07-01
Mesaje: 725

Re: fibrobar forte pt slabit...

offf. am luat si eu de asta o data dar dupa o muscatura mi-a venit sa vars. bravo voua ca il suportati..
pe de alta parte, ar trebui sa consultati un medic.. slabiti acum, dar cine stie cu ce minunatie va puteti trezi.

Offline

 

#10 2007-03-31 00:44:29

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: fibrobar forte pt slabit...

o femeie frumoasa e in primul rand sanatoasa si ati vazut si voi cate probleme sunt pe forumul asta plus alte milioane pe care nu le stiti..mai bine stati calme si faceti sport ...nu zic c aar trebui sa  fi grasa , dar tousi sa n-o dati in alte cele.
ps: batonul al are e-uri??ca dc are mai bine mancati salata pana va vine rau la o masa decat 1baton din ala


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#11 2007-03-31 18:00:06

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: fibrobar forte pt slabit...

nu pt toata lumea tzin de foame..


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#12 2007-03-31 22:41:09

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: fibrobar forte pt slabit...

mie mi-ar tine de foame doar cand mi-as aminti ce gust are:))

Offline

 

#13 2007-04-01 15:54:32

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: fibrobar forte pt slabit...

si eu le-am incercat.. din pacate nu le-am mancat zilnic, de cel putin o data pe zi. sunt bunicele la gust, cat de cat tin de foame (treaba cu lichidele dupa e obligatorie, mie una la ultimele inghitituri de baton simteam ca nu mai aluneca deloc si ca e musai sa "ung" cu ceva lichide). am mancat multicele intr-o perioada si mi se cam taiase de la atatea.. cred ca asta e si ideea, ti se acreste de la ele si preferi de multe ori sa sari si peste el lol


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#14 2007-04-02 00:33:18

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: fibrobar forte pt slabit...

in 2 saptamani sau luni?pentru ca sanatos nu este deloc!!sau voi tineti doar la aspectul fizic si nu si la sanatate?iti dai seama cum sta pielea pe tine?ce vergeturi de toata frumusetea iti apar daca nu faci nush cate tratamente corporale de milioane bune de lei????iti dai seama cum va arata stomacul tau?sunteti inconstiente rau daca v-a trecut sau va trece prin cap sa slabiti doar cu fibrobar sau sa slabiti 10kg in 2 saptamani.aveti mare grija!!

Offline

 

#15 2007-04-02 00:41:33

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: fibrobar forte pt slabit...

isa20 a scris:

ea se duce zilnic la sala , iti dai seama k face tot felul de tratamente. eu asa am citit,  10 kg in 2 saptamani

nici macar nu stiu de unde ar avea ea de slabit 10 kilograme:))oricum pentru organism aceste diete"minune"nu vor fi decat "minuni"pentru viitor cand se va slabi f greu indiferent de cat de mult sport se va face sau cat de light se va manca

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.