homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Lubrifiant


#1 2007-04-02 00:21:11

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

lubrifiant

ati folosit asa ceva?cum vi s-a parut?nu aduce complicatii folosirea acestuia?eu nu ma umezesc tot timpul cum trebuie si as incerca,dar mai intai as vrea o parere!ceva marci,preturi?

Offline

 



#2 2007-04-02 00:43:32

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: lubrifiant

nu e important sa aiba gust,chiar nu ma intereseaza,ideea e sa nu ma irit.

Offline

 

#3 2007-04-02 01:23:35

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: lubrifiant

Isa, de unde ti l-ai luat pe cel rosu, ca eu nu am gasit pe nicaieri. Eu l-am folosit pe cel albastru, mi s-a parut ok, e varianta clasica, nu are vreun gust sau miros deosebit si pe cel verde, care, intr-adevar, e cam puternic...


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#4 2007-04-02 01:32:21

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: lubrifiant

Ba pot sa spun ca ustura putin, cel putin la mine. Bine, e o senzatie trecatoare, e mentolat si probabil ca de asta da si senzatiile astea. Poti sa il incerci, ca si daca ustura putin, trece repede. Dar poate la tine o sa fie mai bine, poate o sa iti placa...


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#5 2007-04-02 14:53:05

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: lubrifiant

si pur si simplu te dai cu el in zona cu pricina,sau cum?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-04-02 16:11:01

andrutza
Vizitator

Re: lubrifiant

da te dai cu el in zona si poti sa-l dai si pe partener....eu am folosit durex tub albastru, dar ma bate gandul urmatoarea data sa ma duc la un sex shop sa vad ce au pe acolo. Uite aici zice ce face fiecare lubrifiant in parte http://www.durex.ro/produse.htm

 

#7 2007-04-02 16:52:28

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: lubrifiant

durex play(tub albastru) epe baza de apa si este destul de bun nu am avut probleme,iritatii etc.smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8 2007-04-02 23:33:23

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: lubrifiant

chiar o sa merg maine sa cumpar,pt ca,chiar e nevoie uneori si nu are rost sa ma chinui(e cam dureros la inceput daca nu ma umezesc suficient,si nu e vorba de chef,ca acesta exista,dar nu stiu stiu din ce motive nu se produce lubrifierea).

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.