homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

In ce punct devine o problema?


#1 2007-04-09 22:48:37

biancus_intelectus
Full member
Inregistrat: 2007-03-18
Mesaje: 240

in ce punct devine o problema?

as vrea sa stiu cat sunt de normale acele secretii vaginale?mi-a spus ginecologul ca nu scapi de ele complet toata viata,ca e normal ca o femeie activa sexuala sa le aiba...dar in ce cantitati????


In Romania mama prostilor este gravida tot timpul

Offline

 



#2 2007-04-09 22:50:58

persifona
Vizitator

Re: in ce punct devine o problema?

Pai gandeste-te ca sunt normale, adica nu degeaba s-au inventat protej-slipurile wink

 

#3 2007-04-09 23:54:10

biancus_intelectus
Full member
Inregistrat: 2007-03-18
Mesaje: 240

Re: in ce punct devine o problema?

pai da totusi nu o sa stau toata viata cu protej slipurile...si cunosc fete care in majoritatea zilelor nu au scurgeri deloc deloc...si eu in maj timpului sunt "uda"...


In Romania mama prostilor este gravida tot timpul

Offline

 

#4 2007-04-10 00:21:42

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: in ce punct devine o problema?

doar nu te astepti sa iti spunem acum cantitatea normala, gen 1 ml big_smile fiecare e altfel, cu scurgerile ei smile atata timp cat ti-ai facut analiza secretiilor si nu e nimic patologic stai calma. iar legat de protej slipuri...nu e nicio problema daca stai cu ele toata viata...atunci cand stai cate 7-8 ore plecata de acasa cred ca sunt chiar indicate...


mami de minuni hjarta

Offline

 

#5 2007-04-10 00:40:40

biancus_intelectus
Full member
Inregistrat: 2007-03-18
Mesaje: 240

Re: in ce punct devine o problema?

da ai dreptate,dar ma gandeam ca imi pot permite luxul de a ajunge seara cu chiloteii uscati acasa,scuzati expresia:)))


In Romania mama prostilor este gravida tot timpul

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-04-10 01:10:50

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: in ce punct devine o problema?

nu prea...dupa atatea ore nu cred ca se poate smile (nici eu nu am reusit performanta asta big_smilebig_smile)


mami de minuni hjarta

Offline

 

#7 2007-04-11 00:52:54

biancus_intelectus
Full member
Inregistrat: 2007-03-18
Mesaje: 240

Re: in ce punct devine o problema?

e bine atunci:)


In Romania mama prostilor este gravida tot timpul

Offline

 

#8 2007-04-11 01:55:25

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: in ce punct devine o problema?

si pe mine ma deranjeaza destul de mult, mai ales de cand cu candidoza. acum se pare ca a trecut, insa stau mereu cu frica (daca apare din nou??)...astfel incat la primele semne de scurgere un pic mai cantitativa ma sperii foarte tare. si nu ar fi asa de grav daca iuby meu nu ar avea probleme cu ea...la inceput, cand nu stiam ce este si ma gandeam ca e doar o scurgere mai abundenta (inainte sa apara mancarimi sau altele) am facut-o cu el...si imi spunea ca e altfel, m-a intrebat daca am folosit vreo crema fiindca se simtea ciudat...si il deranja. in concluzie, incerc din rasputeri sa o tin sub control si sper ca va disparea si stresul , cu timpul...


Cocorosie!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.