homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Este posibila o alergie la lichidul spermatic?


#1 2007-04-15 13:40:19

littlemirela
Membru
Inregistrat: 2007-04-11
Mesaje: 3

este posibila o alergie la lichidul spermatic?

Am observat ca secretia vaginala isi schimba consistenta in urmatoarele ore dupa contactul sexual. si ramane aceeasi pe tot parcursul lunii. Este vascoasa, cu un aspect laptos, sau tente de branzit. Nu stiu daca e normal, tinand cont ca in primele zile dupa terminarea menstruatiei lunare are un aspect normal, transparent exact pana la primul contact sexual din luna. mi-a trecut prin minte ca ar putea fi o gardnerrela vaginalis, dar stiu sigur ca partenerul nu ma inseala, atunci ma gandesc ca ar putea fi vreun anumit tip de alergie la lichidul spermatic? exista asa ceva?  si cum scap de aceasta secretie ciudata?
Multumesc

Offline

 



#2 2007-04-15 15:29:52

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: este posibila o alergie la lichidul spermatic?

te duci la doctor si iti faci o analiza de secreti. chiar daca nu te inseala, poate a avut (sau u ai avut) ceva de dinainte.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3 2007-04-15 15:33:55

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: este posibila o alergie la lichidul spermatic?

subscriu,analiza la secretie


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.