homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutoooorrrrr


#1 2009-01-30 20:22:47

claudia_ardeu
Membru
Inregistrat: 2009-01-30
Mesaje: 2

ajutoooorrrrr

vreau sa stiu ce anticonceptionale sa iau k mi frica k sa merg la doctor va rog sa ma ajute cineva k mi foarte frica si nu stiu mai nimic plissssssss

Offline

 



#2 2009-01-30 20:26:23

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: ajutoooorrrrr

Noi pe forum nu-ti putem recomanda anticonceptionale...
De ce-ti e frica de medic?Nu trebuie sa te duci la ginecolog pt anticonceptionale, ci la un cabinet de planning unde decat vei sta de vorba cu medicul si acesta iti va recomanda anticonceptionalele potrivite pt tine.Nu te consulta,nu-ti face nimic,decat stati pe scaun si vorbiti.Succes!


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

#3 2009-01-30 20:29:14

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: ajutoooorrrrr

claudia_ardeu a scris:

vreau sa stiu ce anticonceptionale sa iau k mi frica k sa merg la doctor va rog sa ma ajute cineva k mi foarte frica si nu stiu mai nimic plissssssss

ar trebui sa-ti fie frica de ce efecte adverse pot avea daca nu sunt prescrise de medic
sunt medicamente nu bomboane

Offline

 

#4 2009-01-30 20:29:45

nikko20
Full member
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 695

Re: ajutoooorrrrr

nu are de ce sa iti fie frica, mai frica sa-ti fie de faptul ca vrei sa le iei de capul tau du-te la cab de planning nu te costa nimic si doar stai de vb nimic altceva, apoi iti recomanda ce ti se potriveste


"o lume in care ne iubim,tu ma ai,ma vrei,iar eu te privesc si nu-mi ajunge,te tin si nu ma satur,te am.....si...te mai vreau!!!!"

Offline

 

#5 2009-01-30 21:42:29

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: ajutoooorrrrr

claudia_ardeu a scris:

vreau sa stiu ce anticonceptionale sa iau k mi frica k sa merg la doctor va rog sa ma ajute cineva k mi foarte frica si nu stiu mai nimic plissssssss

nu te mananca, e si el om ca si tine. iti pune cateva intrebari si iti prescrie ac`urile, nici nu te consulta macar daca nu vrei


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.