homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Scurgeri vaginale


#1 2007-05-06 17:22:58

gargamel
Membru
Inregistrat: 2007-05-06
Mesaje: 2

scurgeri vaginale

Buna doctoressa!
Am si eu o problema. In urma cu o luna am inceput sa am scurgeri vaginale ciudate in sensul ca erau de culoare maronie. Am zis ca m-am racit si ca o sa imi treaca. Dupa ciclu insa am scurgeri care contin si sange si sunt destul de dese. Nu stiu ce sa cred. Inca nu mi-am inceput viata sexuala deci nu puteam sa fac o infectie din cauza partenerului. Ce poate fi? Poti sa ma ajuti?

Offline

 



#2 2007-05-06 19:21:07

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: scurgeri vaginale

stai de o luna cu aceste scurgeri...? fugi mai rpd la medic


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#3 2007-05-07 11:20:22

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: scurgeri vaginale

nu e chiar asa de grav...cite zile dupa menstra sunt aceste singerari? menstra cite zile dureaza?
nu sunt motive de panica iar control ginecologic in adevaratul sens al cuvintului nu se poate face, fiind virgina. Doar palparea abdomenului si, eventual tuseu rectal


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#4 2007-05-07 21:13:20

gargamel
Membru
Inregistrat: 2007-05-06
Mesaje: 2

Re: scurgeri vaginale

multumesc pentru raspuns! am fost la consult si la prima strigare: anexita. ovarul drept e cu probleme, vedem ce zice lama si ecografia de miercuri.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.