homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Intrebari pt fete-2


#20 2007-09-21 14:47:25

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: intrebari pt fete

bittersweet a scris:

considerati ca la 16 ani poti iubi? toata lumea zice k nu e adevarat, insa eu simt k imi ador omuletul....

poate e deja o replika insa,,,"iubirea nu are varsta,",,,da cred ca poti sa iubesti la 16 ani...ela varsat asta deja tiinzi spre a deveni un om matur si cred ca incepi sa ti dai seama de anumite lucruri


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 



#21 2007-09-21 14:52:24

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: intrebari pt fete

eu cred ca da... l-am cun pe pr meu cand aveam vreo 15 ani, el era cu 12 ani mai mare... si ne iubim si acum... dupa vreo 5 ani... asa ca... iubirea nu are varsta


You are the sunshine of my life..

Offline

 

#22 2007-09-22 17:05:41

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: intrebari pt fete

eu pe iubitul meu de la 15 ani l-am iubit cel mai mult dintre toti. De fapt, dupa el n-am mai putut sa iubesc pe nimeni cu adevarat. La varsta ta e o dragoste 100% sincera si neconditionata, conteaza mai mult iubirea decat orgoliul, sau decat orice alta chestie rationala care apare mai tarziu... Dupa parerea mea (sa nu-mi sariti toate in cap) doar la varsta aia poti iubi in adevaratul sens al cuvantului...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#23 2007-09-22 18:08:27

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: intrebari pt fete

eu m-am indragostit la 15 ani jumate si usor usor am inceput sa iubesc.acum am aproape 18 si cred ca il iubesc.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#24 2007-09-22 18:53:27

Samantha
New member
Inregistrat: 2007-09-22
Mesaje: 14

Re: intrebari pt fete

sunt de acord la 16 ani inca nu poti diferentia multe aspecte ale vietii,te poti indragostii dar de iubit mai greu in timp,si vei vedea poate in timp te vei idragosti si de alte persoane,si at vei realiza care e diferentza intre a iubi si a te indragostii.esti inca tanara mai este timp si pt iubit si pt indragostit.t pup,ai grija de tine

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.