homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum sa reactionez?


#1 2007-09-30 19:28:27

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Cum sa reactionez?

Aseara m`iam sarbatori ziua, in acest timp prietenul meu a fost la o caana cu niste colegi.azi s`a intors.am fost la el si totul s`a petrecut minunat.mi`a spus ca ma iubeste mult mult  si m`a imbratisat de multe ori si am facut dragoste, si la un momentdat i`a sters o lacrima de pe obraj.acum pe mess mi`a spus ca sunt viata lui si ca ma iubeste enorm, ca mai apoi sam`i marturiseasca ca aseara era atat de beat ca nu se putea tine pe picioare si o colea l`a sarutata si el nu s`a opus.....asta a fost tot.......nu stiu cum sa reactionez....am sa`l iert pentru ca il iubesc enorm si cred ca regreta acest lucru.voi ce parere aveti?


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 



#2 2007-09-30 19:32:16

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

spune ca a constientizat abia cand tipa i`a dat jos tricoul, ia tunci el a plecat.
el: am constientizat ce se intmpla
el: abea cand mi-a dat tricoul jos
eu: si?
eu: ce ai facut?
el: si m-am oprit
el: am plecat jos
eu: dc te`ai oprit?
el nu mi-a placut
el: m-am simtit f prost
el: cat de beat eram
el: m-am simtit un gunoi
el: si stiu ca asta sunt


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#3 2007-09-30 19:32:50

myya
Full member
De la: bacau
Inregistrat: 2007-07-25
Mesaje: 570
Site

Re: Cum sa reactionez?

cum adik tu ti-ai sarbatorit ziua si el a fost plecat??iat scuza ca era beat nu merge....beat asa cum era trebuia sa vina la tine si sa o dea pe aia la o parte...nush poate ca si eu m-as impaca cu el dar dupa o lunga teorie:|...si n-as mai avea incredere in el oricum

Offline

 

#4 2007-09-30 19:37:00

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Cum sa reactionez?

in primul rand eu nu as sta cu cineva care sa se imbete in halul ala mi se pare lipsa de respect fata de propria persoana dar si fata de mine. inteleg bei un pahar doua ,noua dat te opresti nu te duci la ziua prietenei beat crita.si facem al dracului de rau cand le iertam porcismele astea pt. ca ii iubim ,tot noi suntem de vina ca acceptam toate rahaturile astea.WTF.fetelor trebuie sa invatam sa ne iubim si sa ne apreciam mai mult .

Ultima oara a fost editat de ralucaelena (2007-09-30 19:38:29)


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#5 2007-09-30 19:39:30

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

deci...eu am 15 el 17....el a fost la o cabana care nu se afla in oras.parintii mei nu sunt de acord cu relatia noastra.si el a fost aseara acolo.tipa i`a cerut un paracetamol si cand s`a dus sus sa i`l aduca ea l`a sarutat si el a constientizat c se intampla abia cand i`a dat ea jos tricoul.atunci si`a dat sema ace face si a inceput sa`l mustre constiinta.astazi l`am vazut abatut......dar nu m`am gadnit la asta


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-30 19:40:41

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

deci eu nu l`am vazut beat, mai repet asta o data..nu am fost in aclasi loc.....e un baiat minunat cum rar mai gasesti in ziua de azi.


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#7 2007-09-30 19:41:45

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

niciodata nu m`ia vornit urat niciodata ....anul trecut s`a mai imbatata o data destul de tare si m`ia repetata incotinuu ca ma iubeste.


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#8 2007-09-30 19:43:36

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

plange....este prima oara duoa 1 an juamte de raltie cand il vad ca plange.


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#9 2007-09-30 19:48:03

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Cum sa reactionez?

daca s a intampla doar atat,,,eu zic sa nu te impacientezi..mai ales ca din cate spui u ii pare rau si este sincer..eu zic ca ati pputea sa treceti peste si sa mergeti mai departe


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#10 2007-09-30 19:50:19

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Cum sa reactionez?

Offtopic: dragoste_cu_nabadai cred ca iei un warn cat casa daca nu editezi mesajele. Ultimele 4 mesaje trebuia sa le scrii intr-un singur mesaj.

Ontopic: a fost o prostie din partea lui sa se lase sarutat si sa-i mai si dea tricoul jos. eu as fi reactionat din prima dand-o la o parte. Prostiile se intampla cand omul nu e cu mintea limpede.
Faptul ca s-a imbatat foarte tare nu e ok, dar daca nu face din asta un obicei nu e nici tragedie.
Din start nu trebuia sa lipseasca de la ziua ta. Daca parintii tai nu sint de acord cu el si el nu poate veni la tine acasa, puteati sa fiti impreuna de ziua ta la el sau in oras.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#11 2007-09-30 19:52:43

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

suntem din acelasi oras...ziua mea nu a fost ieri, ieri doar mi`am serbat`o.de ziua mea a fost alaturi de mine.
acum ii este rusine de mine.mi`a jurat ca nu va mai bea si mi`a zis
eu : si ma deranjeaza ca nu mi`ai spus asta cat am fost la tine
eu: ci mi` ai spus pe mess
el: am vrut sa-ti zic
el: dar am vrut sa petrec in mintea mea ultimile clipe frumoase cu tine


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#12 2007-09-30 19:54:25

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: Cum sa reactionez?

daca il iubesti asa de mult o sa te imaci orice o sa zicem noi....
eu m-as impaca cu el... cu o singura conditie..sa-si faca niste analize....daca nu afacut nimic nu ar trebui sa aicbe nimic impotriva...


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#13 2007-09-30 19:57:10

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

crede`ma ca am incredere ca pana aici a mers totul si nu mai departe.....m`ia zis ca daca vreau sa ma despart de el macar sa ma lase sa ma mai inbratiseze pt ultima oara.


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#14 2007-09-30 19:57:24

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Cum sa reactionez?

drsgoste cu nabadai acum inteleg situatia e bine ca a fost doar ata.dar e bine sa vb. cu el sa nu se mai imbete asa tare.si worn nu iei ca suntem la discutii diverse aici se pot posta mai multe mesaje consecutiv la un interval scurt de timp


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#15 2007-09-30 20:02:17

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

am vorbit.mi`a jurat ca nu va mai bea....sincer stiu cat de mult ma iubeste openutr ca nu sunt o persoana usor de suportat, pentru ca avut mul de suferit din cauza alor mei, penutr ca trebuie sa ne ascundem, si pentur ca mama scoate cate vorbe neadevarte despre el.
a fost primul baiat din viat mea si eu am fost prima lui fata......mi`a fost alaturi in orice.si recunosc ca si eu de multe ori m`iai dorit sa fur un sarut de la un baiat ....poate de asta il inteleg....mai ales ca era beat.

iertati`mi greselile , dar nu am rabdarea necesara sa corectez.


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#16 2007-09-30 20:05:06

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: Cum sa reactionez?

dragoste_cu_nabadai a scris:

crede`ma ca am incredere ca pana aici a mers totul si nu mai departe.....m`ia zis ca daca vreau sa ma despart de el macar sa ma lase sa ma mai inbratiseze pt ultima oara.

daca ai incredere atunci dai bataie..mergi inainte....nu-ti mai punea atatea intrebari si nu te mai chinui ...


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#17 2007-09-30 20:05:27

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Cum sa reactionez?

disguise a scris:

dragoste_cu_nabadai a scris:

crede`ma ca am incredere ca pana aici a mers totul si nu mai departe.....m`ia zis ca daca vreau sa ma despart de el macar sa ma lase sa ma mai inbratiseze pt ultima oara.

daca ai incredere atunci dai bataie..mergi inainte....nu-ti mai punea atatea intrebari si nu te mai chinui ...

subscriu


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#18 2007-09-30 20:10:21

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Cum sa reactionez?

multumesc foarte mult......va multumesc mult de sprijin.
ma doare sufeltul cand il vad distrus si cand vad ca sentimentul asta de vinovatie il cuprinde.se acuza ca ma face nefercita.....


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#19 2007-09-30 20:27:28

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: Cum sa reactionez?

voi le stiti cel mai bine pe ale voastre, voi va cunoasteti cel mai bine, asa ca fa ce-ti spune inima.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.