homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nu stiu cum...


#1 2007-10-06 01:09:03

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

nu stiu cum...

dela o vreme incoace nu stiu de ce, dar ma port cam urat cu toata lumea si am asa o parere destul de proasta despre mine....i don't love myself.....sincer nu stiu ce sa fac, sunt trista destul de des, cad pe ganduri imediat....vreau sa fiu cum eram eu inainte...mereu zambitoare, pusa pe sotii, cea de care s-a indragostit iubitul meu...
sad


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 



#2 2007-10-06 01:10:40

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: nu stiu cum...

Sex ati facut lately? Picasem si eu intr-o stare d'asta dupa o saptamana de abstinenta si dupa ce am facut-o am reinviat big_smile

Offline

 

#3 2007-10-06 01:13:23

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: nu stiu cum...

O fi vreo depresie ... S-a intamplat ceva neplacut inainte de a aparea starea asta?


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

#4 2007-10-06 01:16:33

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: nu stiu cum...

destul de multe fetelor...si nici sexul nu a fost din abundenta in ultima vreme...
oricum eu am facut greva aseara: m-am luat de iubitu k a trecut mult de cand..... big_smile


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#5 2007-10-06 01:35:42

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: nu stiu cum...

Daca lipsa activitatii sexuale e singurul lucru care te nemultumeste in prezent (sau e cea mai mare "nenorocire" de acum), inseamna ca nu e nimic grav si se rezolva cu multa iubire.
Daca e mai mult de atat, atunci e mai complicata treaba. Poate ca nu-ti place felul in care a evoluat relatia cu partenerul, sau simpla lui prezenta nu mai e de ajuns ca sa te simti fericita ... sau vrei altceva de la viata ... sau ... sunt 1001 de posibilitati.


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-10-06 01:40:31

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: nu stiu cum...

eu inclin sa cred ca lipsa sexului e de vina:Psau calitatea lui...poate din graba si lipsa de timp nu mai aveti timp sa o faceti cum vreti voi,sau nu atat sexul cat afectiunea.....orele voastre de alintat si pupat poate lipsesc de la o vreme


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#7 2007-10-06 05:58:50

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: nu stiu cum...

esti cls a 12-a? Eu m-am schimbat asa la inceputul clasei a 12-a, odata cu adevaratele griji din viata mea...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#8 2007-10-06 08:18:46

password
Full member
Inregistrat: 2007-09-06
Mesaje: 861

Re: nu stiu cum...

Poate sa apara aceasta stare daca stii ca ai ceva de rezolvat sau esti stresata dintr-o problema...plus din cate stiu eu medical mai apar astefel de stari din cauza tiroidei..totul e ok la tine cu tiroida?


What goes around comes around!
Mancarea este un minut pe buze  si o viata pe corp!

Offline

 

#9 2007-10-06 09:25:32

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: nu stiu cum...

soulfly sunt in anul 1 de master...
password nu stiu dk e totul in regula k tiroida mea, din cate stiu nu am nimic
intradevar am niste lucruri de rezolvat si nici cu timpul pentr dragalit si sex nu stau tocmai bine,dar calitativ e super ok(macar atat).......dar o sa mai dureze situatiile acestea...pe cand eu nu mai pot sa mai ma simt asa....ma ucide incetisor grater


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#10 2007-10-06 09:44:44

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: nu stiu cum...

poate este doar o astenie de toamna. sau poate s-a acumulat oboseala, mai ales daca spui ca ai mai multe de rezolvat. ai avut vacanta de curand? daca nu, poate ar fi un remediu bun sa-ti iei prietenul si sa fugiti un weekend. si poate niste vitamine ar fi bune. smile


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#11 2007-10-06 11:38:13

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: nu stiu cum...

si eu sunt de parere k un weekend in 2 v-ar aranja wink


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#12 2007-10-06 13:12:40

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: nu stiu cum...

si eu zic la fel.poate e din cauza vremii. si eu sunt mai melancolica in acest anotimp.parca sunt lipsita de viata.impuneti sa fi vesela,cand te trezesti de dimineata spuneti in gand:"azi totul va fi frumos!orice ar fi!"un pic de optimism nu strica niciodata puss multa bafta


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#13 2007-10-06 20:31:41

Lili_delfi
Sr. member
De la: nowhere and everywhere
Inregistrat: 2007-09-26
Mesaje: 1074

Re: nu stiu cum...

cred ca toate avem momente d-astea. sunt zile in care sunt o zapacita, si inveselesc toti colegii la serviciu, si sunt zile in care sunt atat de posomorata, si imi vine sa plang din orice... nici eu nu ma suport in zilele alea....


Nimeni nu moare virgin... viata i-o trage fiecaruia cel putin o data !

Offline

 

#14 2007-10-06 22:11:41

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: nu stiu cum...

fetelor va multumesc din suflet pentru sustinere....sa stiti ca imi fac bine cuvintele voastre
...va pup dulce..
am sa incerc ce a zis ada cu diminetile big_smile


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#15 2007-10-06 22:18:56

Lili_delfi
Sr. member
De la: nowhere and everywhere
Inregistrat: 2007-09-26
Mesaje: 1074

Re: nu stiu cum...

la mine nu tine... daca m-am trezit cu fundu` in sus, pai asa sunt toata ziua.... nimic nu ma mai poate indupleca, din pacate sad


Nimeni nu moare virgin... viata i-o trage fiecaruia cel putin o data !

Offline

 

#16 2007-10-06 22:29:55

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: nu stiu cum...

si eusunt asa....dk ma trezesc prost-dipsusa pai asa cam o tin toata ziua,...sau dk visez urat e jale smile


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#17 2007-10-07 16:56:07

Lili_delfi
Sr. member
De la: nowhere and everywhere
Inregistrat: 2007-09-26
Mesaje: 1074

Re: nu stiu cum...

sa ma trezesc cu fundul in sus si sa mai si ploua afara.... deja e cireasa de pe tort.. nu te mai intelegi cu mine. plang din orice imi aduc aminte, ma enervez repede, nu imi convine nimic... naspa momentele astea...


Nimeni nu moare virgin... viata i-o trage fiecaruia cel putin o data !

Offline

 

#18 2007-10-08 12:02:56

skumpi
Vizitator

Re: nu stiu cum...

si eu mai am zile d astea..in care nu am chef d nik..nici d iubi cateodata sad ...norok k imi trece a doua zi
eu am ce am cu vremea...urasc toamna sad si imi trimite asa o stare d moleseala ..apoi gata cu mine...
uofff..de`abia astept vara big_smile

 

#19 2007-10-08 12:34:29

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: nu stiu cum...

titlul topicul era: nu stiu cum...pot sa il schimb?
rotfl
stiu cum, si sper sa si reusesc
mi-am propus pentru perioada ce va urma sa fiu mult mai increzatoare, mai sigura pe mine...asa cum eram inainte...sa nu ma mai gandesc atat la prietenul meu si sa imi vad de treburile mele...mai tineti minte fetelor relatiile voastre la inceput? cand voi erati cele care impuneau tonul...o sa incerc sa imi aduc aminte cum era smile
tineti-mi pumnii fetelor
va pupic si multumesc de sustinere smile


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.