homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce parere aveti de prietene?


#1 2007-10-07 12:04:12

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

ce parere aveti de prietene?

mai bine zis cate dintre voi ati accepta ca prietenul vostru sa se intalneasca cu bune prietene de ale lui si sa iasa la cafea k ele...cu  v-ati simti?


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 



#2 2007-10-07 12:05:09

andrutza
Vizitator

Re: ce parere aveti de prietene?

Nu m-as simti bine, daca ar iesi numai cu ele, doar printre fete, fara baieti....

 

#3 2007-10-07 12:05:35

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: ce parere aveti de prietene?

intalnire cu o prietena f buna sa mai schimbe o vorba...
tin sa precize k la el s-a mai intamplat de cand suntemimpreuna si stie ca ma deranjeaza....si eu o sa ma intalnesc cu un fost prieten cu care ma inteleg ffff bine peste vreo 2 saptamani.....vine din italia si vreau tare mult sa il vad...si oricum o sa ma folosesc de prilej sa ma razbun si eu oleak pe el...poate o sa simta si el macar a zecea parte din ce simt eu acum....

Ultima oara a fost editat de sweet_di (2007-10-07 12:08:19)


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#4 2007-10-07 12:06:32

andrutza
Vizitator

Re: ce parere aveti de prietene?

Daca e doar o data n-as avea nimic impotriva, dar daca intinde coarda, m-as supara

 

#5 2007-10-07 12:07:05

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce parere aveti de prietene?

andrutza a scris:

Daca e doar o data n-as avea nimic impotriva, dar daca intinde coarda, m-as supara

subscriu

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-10-07 12:08:18

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: ce parere aveti de prietene?

hmm greu de zis eu deja sunt pe punctul de a spune ca nu mai exista prietene bune in cazul baietilor. cica si iubi meu avea o prietena  buna care l'a invitat la ea acasa cand era singura. dar depinde de caz , eu zic ca daca ai incredere in el ar trb sa nu'ti faci griji


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#7 2007-10-07 12:09:20

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: ce parere aveti de prietene?

am mai adaugat ceva mai sus...
pe surorile astea 2 le vede rar.....ca sunt mai mult plecate, dar vb cu ele pe mess....oare de ce nu e asta suficient?


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#8 2007-10-07 12:13:19

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: ce parere aveti de prietene?

eu ma gandesc invers. eu am doi prieteni foarte buni (unul de 10 ani, altul de 7 ani). niciodata nu a fost nimic intre noi, unul e casatorit cu o foarte buna prietena de-a mea, celalalt are si el prietena stabila. prietenul meu nu se supara daca ma intalnesc cu ei, nici n-ar avea de ce. asa ca nici eu nu ma supar daca el se intalneste cu o prietena buna (doar una ar fi si chiar nu e problema)


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#9 2007-10-07 12:15:55

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: ce parere aveti de prietene?

inseamna ca sunt eu absurda....uneori ma gandesc ca nu imi pasa, alteori ma intristez la maxim....una din fete m-a enervat mai demult cu niste faze si mi s-a parut mie ca sunt mai apropiatii decat ar trebui si de atunci cred k am ramas k sechele..sunt f geloasa pe ea..


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#10 2007-10-07 12:17:10

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ce parere aveti de prietene?

pai eu am incredere in el, dar nu ma pot abtine. Sunt scorpion si la noi gelozia e la limita extrema. Nu i-as interzice sa se vada cu vreo prietena......dar as merge si eu. Ce eu nu ma pot imprieteni cu fata? K asa in general sunt o tipa de treaba smile


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#11 2007-10-07 12:19:04

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: ce parere aveti de prietene?

sweet_di a scris:

intalnire cu o prietena f buna sa mai schimbe o vorba...
tin sa precize k la el s-a mai intamplat de cand suntemimpreuna si stie ca ma deranjeaza....si eu o sa ma intalnesc cu un fost prieten cu care ma inteleg ffff bine peste vreo 2 saptamani.....vine din italia si vreau tare mult sa il vad...si oricum o sa ma folosesc de prilej sa ma razbun si eu oleak pe el...poate o sa simta si el macar a zecea parte din ce simt eu acum....

in ziua de azi prieteniile.......lasa de dorit.
Eu zic ca daca ai ocazia sa iesi peste vreo 2 sapt cu amicul tau, sa nu-i reprosezi nimic prietenului tau (ca de ce a iesit in oras cu prietena...) si sa-l lasi asa sa vezi cum reactioneaza (bine nu o sa-i vina) cand o sa iesi si tu.
Eu de ex. nu as accepta ca iubitul sa iasa in oras cu o prietena. In anumite situatii trebuie sa ne impunem si noi, ca poate ei incearca sa vada puna unde pot merge.
Nu prea mai cred in prietenii de suflet; la iubitul la bloc e un fel de gashca de prieteni. Un cuplu erau impreuna de vreo 3 ani, printre timp un baiat din gasca asta si-a luat un bmv, a mai trecut timpul si fetita, seara si cand iubitul ei era plecat la serviciu se intalnea cu prietenul iubitului ei sa se mai recreeze si ei putin prin oras, masina (si ce mai faceau ei). Deci nu cred ca tre sa ai prea mare incredere in fete, ca unele sunt de cea mai joasa speta. Acum ea s-a despartit si vb cu baiatul cu bmv (si ma repet ca inainte el era prieten bun cu iubitul ei). Urat, dar mai sunt si fete de genul asta.

Ultima oara a fost editat de myhaela (2007-10-07 12:28:10)

Offline

 

#12 2007-10-07 12:28:20

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: ce parere aveti de prietene?

nu e vorba de incercat....inainte sa ma cunoasca pe mine tot asa era k ele....si de aceea uneori, doar uneori consider ca nu am dreptul sa ii interzic sa se intalneasca k ele...de fapt nici nu am facut-o...
iar de mers k ele....mi s-ar parea ca si cum l-as controla...k dk e sa faca ceva face si k mine de fata.....oricum el m-a invitat ieri sa merg, iar eu am refuzat...nici mie nu mi-ar placea sa vina k mine cand ma intaln cu prietenul ala al meu....oricum consider ca nu e acelasi lucru k la mine s-a intamplat doar o data....adik o sa se intample...


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#13 2007-10-07 12:29:28

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce parere aveti de prietene?

nu as avea nimic impotriva sa iasa cu vreo colega la cafea sa mai stea de vb una alta. bine nu sa imi zica k sambata seara iese cu nush ce colega k sa mai vb. asa cum si eu am pretentia sa nu zica nimic daca ajung la cafea eu cu vreun coleg (si nici nu a zis big_smile)


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#14 2007-10-07 12:30:23

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce parere aveti de prietene?

sweet_di a scris:

mai bine zis cate dintre voi ati accepta ca prietenul vostru sa se intalneasca cu bune prietene de ale lui si sa iasa la cafea k ele...cu  v-ati simti?

intr o relatie trebuei sa existe incredere ,poate si tu ca fata te intelegi mai bine cu un baiat decat cu fetele in general asa ca de ce nu?daca exista incredere si iubire intr o relatie ,nu vad de ce ar fi o amenintare?


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#15 2007-10-07 12:31:19

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce parere aveti de prietene?

andrutza a scris:

Daca e doar o data n-as avea nimic impotriva, dar daca intinde coarda, m-as supara

subscriu


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#16 2007-10-07 12:36:02

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: ce parere aveti de prietene?

Acum depinde si de cat sunteti impreuna si de cum il inveti de la inceput. Eu poate sunt o altfel de fire, dar noi, de ex, nu iesim in oras unul fara celalalt, ne e foarte bine asa, iar prietenii lui sunt si prietenii mei si invers.

Offline

 

#17 2007-10-07 12:40:43

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ce parere aveti de prietene?

Asta vara trebuia iubitu sa se int cu fosta lui prietena sa ii dea ceva.......Si in ziua in care trebuiau sa se int el pleca din tara cateva zile...si vroia sa amane intalnirea cu ea pana cand se intoarce, la care eu: nu...lasa lasa k ma intalnesc eu cu ea big_smile (pai decat sa se int iubitu cu ea)


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#18 2007-10-07 12:43:20

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: ce parere aveti de prietene?

Bun mitzili big_smile imi placi. Si iubitu a fost de acord din prima sau a facut fetze-fetze? big_smile

Offline

 

#19 2007-10-07 12:49:46

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ce parere aveti de prietene?

a fost de acord.....k ma stie  k am incredere in el dar ca sunt si gelozita si nu prea vroiam sa se vada cu ea,.....cu toate k eu am insistat sa recurga la ajutorul ei k el nu vroia tocmai din cauza mea. Dar bine ca atrebuit sa plece. Si normal k dupa ce m-am int cu ea am vb cu el si ii zic: hai k m-am purtat frumos....si dupa aia asa ca o paranteza: are sanii mai mici k ai mei tongue. (k eu ii am mari si nah....sa nu ii aiba fosta mai calumea k ai mei tongue )


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.