homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vreau sa-mi schimb adresa de mail!!!!


#1 2007-10-10 20:14:35

g!na
New member
Inregistrat: 2007-10-07
Mesaje: 45

vreau sa-mi schimb adresa de mail!!!!

Buna.Ma-m inregistrat cu o adresa de mail a fostului meu prieten.Si acum logik ca nu mai vreau sa am de a faca cu el.Asa ca tre sa-mi schimb si mailul,nu?am urmat toti pasii pe care i-am intalnit la profil-schimbare adresa mail.Si mi se trimite un e-mail in care pentru a face schimbarea trebuie accesat un link.E link-ul asta mie nu mi se incarca.Am dat un mail si administratorului dar nu mi-a raspuns.ce se intampla sau ce trebuie facut?Si vreau schimbarea cat mai repede posibilll!!! Va rog mult de tot.


"Cand esti tanar, incerci sa schimbi toata lumea;
cand ai imbatranit, vrei sa-i schimbi pe cei tineri!"

Offline

 



#2 2007-10-10 20:23:08

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: vreau sa-mi schimb adresa de mail!!!!

Hmm sorry, nu stiu ce sa-ti zic. Eu mi-am schimbat adresa de mail din profil si n-am intampinat nici o problema.
Am mai incercat si acum sa verific si e ok "Informatii Adresa dumneavoastra de email a fost actualizata."
Ca si browser folosesc opera.
Ce mesaj primesti? sau pur si simplu sta si nu se incarca pagina deloc?


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#3 2007-10-10 20:31:00

g!na
New member
Inregistrat: 2007-10-07
Mesaje: 45

Re: vreau sa-mi schimb adresa de mail!!!!

si eu tot opera folosesc.Imi vine mail cu linkul respectiv http://us.mg3.mail.yahoo.com/dc/blank.html?bn=651.50 insa nu mi se incarca deloc.am mai incercat sa-mi schimb si parola si la fel mi se intampla.Daca nici cu adminul nu merge...sad


"Cand esti tanar, incerci sa schimbi toata lumea;
cand ai imbatranit, vrei sa-i schimbi pe cei tineri!"

Offline

 

#4 2007-10-10 21:40:20

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: vreau sa-mi schimb adresa de mail!!!!

Eventual iti faci un cont nou cu adresa pe care o vrei si o anunti pe doctoressa sa iti steraga acest cont.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#5 2007-10-10 21:42:08

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: vreau sa-mi schimb adresa de mail!!!!

admin-ul nu iti poate raspunde pana maine
trimite-mi adresa sa incerc sa ti-o schimb eu


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-10-10 22:32:29

g!na
New member
Inregistrat: 2007-10-07
Mesaje: 45

Re: vreau sa-mi schimb adresa de mail!!!!

eu_vreau ti-am trimis un e-mail.ai reusit ceva?


"Cand esti tanar, incerci sa schimbi toata lumea;
cand ai imbatranit, vrei sa-i schimbi pe cei tineri!"

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.