homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 2-188


#3554 2007-11-29 19:26:01

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: ce gandesti acum 2

merci smilesmilesmile, dar mai dureaza..

Offline

 



#3555 2007-11-29 20:00:58

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 2

ma doare rau burtica si n-am mai plecat de acasik....offf menstra asta a venit ff mult sad
mi-am dat seama azi ca nu merita sa ma mai gandesc la tipu ala ,desi recunosc ca m-a deranjat ff mult.Am vazut la el pe hi5 ca a pus la cei mai buni prieteni pe o tipa(de 18 ani desi el are 27) ,cu care a iesit el mi demult...plus ca ea i-a dat un coment ceva de genu:"ce m-as face fara tine" (desi nu erau impreuna) si eu am dat un coment :"si eu sunt curioasa ce fac fetele fara tine"...azi am vazut ca tipa a raspuns si a pus un avatar cu " i will miss u baby and cry..bla bla bla".
nu stiu ce sa mai cred oricum gata nu merita sa ma gandesc la el,chiar daca e cu tipa aia sau nu...
bine,din cate am vazut eu tipa il foarte "perie" in toate commurile pe care le da la poze....
voiam sa vorbesc cu el,da cred ca doar mie imi pasa el juca pe 2 fronturi ,care pica..eu sau tipa aia...culmea pe ea o cheama ca pe mine(bine ca nu semanam tongue )

Offline

 

#3556 2007-11-29 20:02:38

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ce gandesti acum 2

mi-am pus tastatura de silicon se super aiurea . e moale asa si nu se aude cand tastez.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#3557 2007-11-29 20:04:34

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 2

vreau si eu...a mea se aude din camera cealalta


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#3558 2007-11-29 20:12:03

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

Butterfly20 a scris:

ma doare rau burtica si n-am mai plecat de acasik....offf menstra asta a venit ff mult sad
mi-am dat seama azi ca nu merita sa ma mai gandesc la tipu ala ,desi recunosc ca m-a deranjat ff mult.Am vazut la el pe hi5 ca a pus la cei mai buni prieteni pe o tipa(de 18 ani desi el are 27) ,cu care a iesit el mi demult...plus ca ea i-a dat un coment ceva de genu:"ce m-as face fara tine" (desi nu erau impreuna) si eu am dat un coment :"si eu sunt curioasa ce fac fetele fara tine"...azi am vazut ca tipa a raspuns si a pus un avatar cu " i will miss u baby and cry..bla bla bla".
nu stiu ce sa mai cred oricum gata nu merita sa ma gandesc la el,chiar daca e cu tipa aia sau nu...
bine,din cate am vazut eu tipa il foarte "perie" in toate commurile pe care le da la poze....
voiam sa vorbesc cu el,da cred ca doar mie imi pasa el juca pe 2 fronturi ,care pica..eu sau tipa aia...culmea pe ea o cheama ca pe mine(bine ca nu semanam tongue )

dc nu ai discutat cu el? eu intotdeauna am preferat sa dau cartile pe fata si sa nu iau o decizie daca nu stiu ceva concret. la cate tipe se baga pe sub pielea baietilor acum....poate doar ea e cea care trage de el si baiatul n-are nici o treaba

 

 Publicitate


loading...

#3559 2007-11-29 20:13:47

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce gandesti acum 2

mitzili a scris:

mi-am pus tastatura de silicon se super aiurea . e moale asa si nu se aude cand tastez.

woow exista asa ceva,,,eu vreau dea aia fara fir:)sau cum s o numi sa tasezi la distanta(sper ca exista ,caci parca am vazut undeva,sa nu fie numai produsul minti mele:)


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#3560 2007-11-29 20:17:08

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: ce gandesti acum 2

luna_amara a scris:

mitzili a scris:

mi-am pus tastatura de silicon se super aiurea . e moale asa si nu se aude cand tastez.

woow exista asa ceva,,,eu vreau dea aia fara fir:)sau cum s o numi sa tasezi la distanta(sper ca exista ,caci parca am vazut undeva,sa nu fie numai produsul minti mele:)

Da,exista fara fir smile wireless big_smile

Offline

 

#3561 2007-11-29 20:26:36

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: ce gandesti acum 2

uite mai, k avea dreptate cine a zis k membri noi pe forum, se simt in stare sa nejudece.ufffff, ce nervi mi-am facut intr-o secunda!
nu ma consider nici eu un membru nou, dar totusi, eu nu am jignit pe nimeni pe forum, nici cand m-am ionreg, nici pana acum.si nici n-as face-o.

Ultima oara a fost editat de adrianastoichitoiu (2007-11-29 20:27:37)

Offline

 

#3562 2007-11-29 20:28:10

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 2

andrutza faza e urmatoarea..el a iesit cu ea,apoi s- intors la mine zicand ca e mica tipa dar e foarte matura si probabil asta l-a atras,dar vrea sa fie cu mine.apoi am mai vorbit pe net si i-am zis ca atunci cand vrea sa fie cu mine sa iesim o ora sa vorbim,nu sa vorbim pe mess sau ca ma mai aduce el de la facultate( ca facem 10minute de la fac-acasa).si l-a deranjat,nu stiu de ce...iar eu am insistat sa iesim sa vorbim ,nu asa...
si eu vreau sa dau cartile pe fata si mereu am fost normala cu el,dar mi-a zis ca el simte ca nu poate fi cum el de fata cu mine,parca mereu trebuie sa pastreze aparentele si ca el crede ca eu fac la fel...dar eu chiar sunt normala si ma port natural cu el,si nu stiu cum sa-i explic.
I-am dat luni un mesaj,l-a care n-a raspuns si marti un apel si cum era de asteptat n-a raspuns nici la asta...
acum apare cu tipa asta Florina....si presimt ca va aparea pe mess cu abureli,mai mult sa-mi complice viata.....
Tipa asta Florina din ce am vazut eu il lauda, ii face complimente etc...(cred ca sufera de dintr-astea).iar eu nu sunt asa,eu i-am explicat ca nu il laud sau cine stie ce ...ptr ca daca ies cu el,ies ptr el ca baiat ,nu ca lucreaza el nu stiu unde sa ca are un salariu bun.
nu cred ca mai merita sa-mi bat capu..el spune ca stie ce vrea de la viata..eu observ ca el de fapt nu stie si pe cat crede ca e de matur la cei 27de ani ai lui,pe atat e de neserios in fata mea,nu are 2 vorbe la un loc

Offline

 

#3563 2007-11-29 20:28:22

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: ce gandesti acum 2

mitzili a scris:

mi-am pus tastatura de silicon se super aiurea . e moale asa si nu se aude cand tastez.

cat a costat?

Offline

 

#3564 2007-11-29 20:30:17

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

Butterfly20 a scris:

andrutza faza e urmatoarea..el a iesit cu ea,apoi s- intors la mine zicand ca e mica tipa dar e foarte matura si probabil asta l-a atras,dar vrea sa fie cu mine.apoi am mai vorbit pe net si i-am zis ca atunci cand vrea sa fie cu mine sa iesim o ora sa vorbim,nu sa vorbim pe mess sau ca ma mai aduce el de la facultate( ca facem 10minute de la fac-acasa).si l-a deranjat,nu stiu de ce...iar eu am insistat sa iesim sa vorbim ,nu asa...
si eu vreau sa dau cartile pe fata si mereu am fost normala cu el,dar mi-a zis ca el simte ca nu poate fi cum el de fata cu mine,parca mereu trebuie sa pastreze aparentele si ca el crede ca eu fac la fel...dar eu chiar sunt normala si ma port natural cu el,si nu stiu cum sa-i explic.
I-am dat luni un mesaj,l-a care n-a raspuns si marti un apel si cum era de asteptat n-a raspuns nici la asta...
acum apare cu tipa asta Florina....si presimt ca va aparea pe mess cu abureli,mai mult sa-mi complice viata.....
Tipa asta Florina din ce am vazut eu il lauda, ii face complimente etc...(cred ca sufera de dintr-astea).iar eu nu sunt asa,eu i-am explicat ca nu il laud sau cine stie ce ...ptr ca daca ies cu el,ies ptr el ca baiat ,nu ca lucreaza el nu stiu unde sa ca are un salariu bun.
nu cred ca mai merita sa-mi bat capu..el spune ca stie ce vrea de la viata..eu observ ca el de fapt nu stie si pe cat crede ca e de matur la cei 27de ani ai lui,pe atat e de neserios in fata mea,nu are 2 vorbe la un loc

poate il atrage mai mult aia si ii place felul ei de-a fi ...cine stie ce-o fi in capatzana lui

 

#3565 2007-11-29 20:41:27

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 2

da,la asta m-am gandit si eu..ceea ce eu nu inteleg e dc nu ma lasa pe mine in pace...adica pe net sa nu mai vorbeasca aiurea si de ce atunci cand ma aduce acasa tot incearca sa aduca vorba despre noi si sa fiu cu el.
de aia spun,nu stie ce vrea...sau daca stie cred ca merge pe chestia mai bine cu 2,decat cu niciuna...si culmea ca mi-a zis acum o amica pe net ca nu e nici cu Florina.
oricum e bun si cate un dus cu apa rece,dar cu siguranta cand va intra pe net si va vorbii cu mine va primii si el un dus cu apa rece...sa se trezeasca si sa vada ca nu voi mai crede nimic din ce spune.fapte sau nimic

Offline

 

#3566 2007-11-29 20:46:04

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ce gandesti acum 2

uite asa arata    e cam aiurea pana te obisnuiesti
http://i147.photobucket.com/albums/r317/yoyolici/DSC03244.jpg

zici k e lipita de birou....si pur si simplu o faci sul  (pt k e ca de guma asa...nu e plastic din ala tare)
sincer habar nu am cat a fost.....o aveam de mult in casa...dar mi-am stricat-o pe aia veche


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#3567 2007-11-29 20:47:19

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ce gandesti acum 2

adrianastoichitoiu a scris:

uite mai, k avea dreptate cine a zis k membri noi pe forum, se simt in stare sa nejudece.ufffff, ce nervi mi-am facut intr-o secunda!
nu ma consider nici eu un membru nou, dar totusi, eu nu am jignit pe nimeni pe forum, nici cand m-am ionreg, nici pana acum.si nici n-as face-o.

ce s-a intamplat/


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#3568 2007-11-29 20:48:29

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: ce gandesti acum 2

mitzili a scris:

adrianastoichitoiu a scris:

uite mai, k avea dreptate cine a zis k membri noi pe forum, se simt in stare sa nejudece.ufffff, ce nervi mi-am facut intr-o secunda!
nu ma consider nici eu un membru nou, dar totusi, eu nu am jignit pe nimeni pe forum, nici cand m-am ionreg, nici pana acum.si nici n-as face-o.

ce s-a intamplat/

poti sa vezi pe topicul meu. ala cu facultatea.in fine, asta e.se mai intampla, nu?

Offline

 

#3569 2007-11-29 20:52:17

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 2

sunt extrem de plictisita


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#3570 2007-11-29 20:54:09

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 2

offf,azi iubitu ajunge pe la 22-22.30 ca e cu fratesu la apartament sad si desigur s-a dus moca...


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3571 2007-11-29 21:01:15

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 2

pffffffffff, mai am o tona de invatat!!!! mama ma-sii de examen si mama ei de profa cretina neutral  si mama mea ca nu imi sta mintea la invatat neutral sad  trist... rotfl2)   asa am chef sa ies in oras si sa dansez : - <


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#3572 2007-11-29 21:01:53

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 2

Amaria a scris:

janis..scuze am fost plecata toata ziua..si nu ti-am raspuns de aseara..so..kosmic blues momentan:))
jimi hendrix si janis joplin:X ah..ii ador:))..si regret k nu eram nascuta knd a fost festivalul de la Woodstock ..cred k a fost ceva....smile

daaa si eu regret..toata copilaria am regretat...ma simteam nascuta cand nu trebuia....lol tare greu m'am adaptat p'aici:P
ma simt muuult mai bine acum:D am fost cu iubitul prin carrefour..ne'am plimbat de nebuni:))chestie care n'am mai facut'o...m'a inveselit asha..dupa am baut si'un suculetz...ne'am uitat 1 ora la schiuri! OMG e obsedat...schiaza de la 7 ani..a zis ca'i dragostea vietii lui..mai ales ca avem 1 luna si'ajungem la ski....innebuneste si nu altceva..de abia asteapta:))
il iubesc..e un mare dulce:D si cu skiurile lui cu tot:P

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-11-29 21:04:09)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.