homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 2-235


#4447 2007-12-09 12:45:43

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 2

vreau sexxxxxxxxxxxxxxxxxx


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 



#4448 2007-12-09 12:47:55

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: ce gandesti acum 2

si eu deadrose:))mai e un pic pana maine8->


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#4449 2007-12-09 12:51:39

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 2

iti dai seama ca aduc poze de la brad micanarcisa:D


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4450 2007-12-09 12:54:28

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 2

sa trezit si puiul meu smile...in sfarsit


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#4451 2007-12-09 13:00:32

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: ce gandesti acum 2

ma tampeste maik-mea la telefon... moor de nervi.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#4452 2007-12-09 13:02:27

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 2

ce rau imi e


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#4453 2007-12-09 13:14:20

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 2

deadrose a scris:

vreau sexxxxxxxxxxxxxxxxxx

si eu!!mi-am dat seama ca sapt asta nu am facut deloc!doamne ce fraieri suntem.si acum postim!of pana duminica viitoare murim in chinuri!deja am inceput sa visez sa fac sex!daca aude iuby ii cade gura din cap:))

mersi capcaun de informatii!de abia astept sa ajung la un magazin si sa vad ce cumpar pt iubyrea mea(iar ii va cadea gura cand va vedea cadoul).me happy

am fost in metro.din banii de la buni si mami mi-am luat ghetute frumusele numai bune de mers la munte..dar ciudat:trag si spre elegant:))de abia astept 3 nopti la munte.am luat si cadou pt iuby(adik din partea mamei si a lui buni)si parintii au zis ca si mie trebuie sa imi mai cumpere ceva cadou!doamne cat am asteptat aceasta perioada(cadou de sf andrei,de ziua mea si de craciun).de abia astept duminica viitoare sa imi vad cadourile:))

si de abia astept sa vad ce zice andrutza in legatura cu ady al ei la munte(am intrat ieri pe menshealth.ro sa vad daca s-ar merita sa ii fac abonament lui iuby si am intrat si pe forum si i-am regasit povestioara.si mi-am dat seama cat de diferit pot gandi femeile fata de barbati-adik nu a primit cam aceleasi sfaturi ca cele de aici)pupici

me happy(nici nu mai conteaza ca nu am bani:)) )

Offline

 

#4454 2007-12-09 13:15:45

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum 2

little_rabbit a scris:

deadrose a scris:

vreau sexxxxxxxxxxxxxxxxxx

si eu!!mi-am dat seama ca sapt asta nu am facut deloc!doamne ce fraieri suntem.si acum postim!of pana duminica viitoare murim in chinuri!deja am inceput sa visez sa fac sex!daca aude iuby ii cade gura din cap:))

)

depinde unde cade k poate te avantajeaza rotfl2
vai ce rau imi e sad


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#4455 2007-12-09 13:26:07

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: ce gandesti acum 2

ce a patit oare tipu meu de sta in pat azi...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#4456 2007-12-09 13:36:49

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

iuhuuuu am ajuns si eu hommiee...am dolmit in weekendu asta la iubi ca la mine acasa ..brrr...
ce dor imi era d forum big_smile

 

#4457 2007-12-09 13:45:21

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 2

i-am zis lu iubi ca-i cumpar ceas de mos craciun si a zis ca el nu vrea,ca isi cumpara el ca a vazut unu care ii place.dar eu deja am dat comanda....sad si mi-a zis sa-l port eu ca nu il vrea.....m-am suparat pe el.dar daca nu o sa vrea sa il ia,il iau si de alta data nu mai vede nimic.poate ii va conveni mai mult.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#4458 2007-12-09 14:15:12

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 2

oana_ a scris:

i-am zis lu iubi ca-i cumpar ceas de mos craciun si a zis ca el nu vrea,ca isi cumpara el ca a vazut unu care ii place.dar eu deja am dat comanda....sad si mi-a zis sa-l port eu ca nu il vrea.....m-am suparat pe el.dar daca nu o sa vrea sa il ia,il iau si de alta data nu mai vede nimic.poate ii va conveni mai mult.

vad ca ai multe probleme cu iuby in ultimul timp.chiar daca a vazut ceasul ceasurilor acolo in Italica si care ii place lui..eu cred ca ar trebui sa aiba incredere si in gusturile simpaticei lui iubyte de atatia ani de zile!sau sa si-l cumpere daca il mananca in buzunar si sa il accepte si pe al tau nu sa zica ce a zis..s-a schimbat sau s-a lasat schimbat d ecand e acolo?lasa ca macar..ai zis ca nu va mai pleca nu?

Offline

 

#4459 2007-12-09 14:29:32

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 2

iuby meu face dus acum si cand iese facem dragoste big_smile...abia astept...il iubesc atat de muuuuuuuuuult..............mult de tot.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#4460 2007-12-09 14:36:36

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 2

little_rabbit a scris:

oana_ a scris:

i-am zis lu iubi ca-i cumpar ceas de mos craciun si a zis ca el nu vrea,ca isi cumpara el ca a vazut unu care ii place.dar eu deja am dat comanda....sad si mi-a zis sa-l port eu ca nu il vrea.....m-am suparat pe el.dar daca nu o sa vrea sa il ia,il iau si de alta data nu mai vede nimic.poate ii va conveni mai mult.

vad ca ai multe probleme cu iuby in ultimul timp.chiar daca a vazut ceasul ceasurilor acolo in Italica si care ii place lui..eu cred ca ar trebui sa aiba incredere si in gusturile simpaticei lui iubyte de atatia ani de zile!sau sa si-l cumpere daca il mananca in buzunar si sa il accepte si pe al tau nu sa zica ce a zis..s-a schimbat sau s-a lasat schimbat d ecand e acolo?lasa ca macar..ai zis ca nu va mai pleca nu?

ba pleaca.....oricum eu am dat comanda si nu mai pot da inapoi,eu ii dau cadou si sa faca ce vrea cu el.si asa e s-a schimbat are mai multe fitze,sa aiba haine nuj de care,adidasi nuj de care si n perechi....sad


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#4461 2007-12-09 14:38:46

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 2

oana_ a scris:

ba pleaca.....oricum eu am dat comanda si nu mai pot da inapoi,eu ii dau cadou si sa faca ce vrea cu el.si asa e s-a schimbat are mai multe fitze,sa aiba haine nuj de care,adidasi nuj de care si n perechi....sad

ce pacat..stiu ca erai tare bucuroasa ca dupa craciun sau de ziua ta nu va mai pleca.dar asta e.va veti descurca voi

Offline

 

#4462 2007-12-09 14:44:54

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce gandesti acum 2

trebuie sa ne descurcam,fie impreuna,fie separat....


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#4463 2007-12-09 15:19:47

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum 2

ce mahmura sunt azi!...janis,ar cam trebui sa ajung si eu pe la institutul Cervantes,dar nu stiu cat de buna ar fi ideea sa merg pana acolo in conditiile in care nu stiu daca gasesc ce-mi trebuie...din cate am inteles abonamentul pe 6 luni e in jur de 8 euro,iar pe an 15 euro parca...ceva de genu'...si cica nu te lasa sa tragi la xerox decat 30 de pagini odata,nu inteleg care-i faza...nu prea mi se pare profitabil...in orice caz as vrea sa vorbesc ceva cu tine in legatura cu asta,dar poate mai bine pe mess ca sa nu le plictisim pe fete wink


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#4464 2007-12-09 15:41:22

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce gandesti acum 2

mi vine izbituuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#4465 2007-12-09 15:51:31

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 2

oana_ a scris:

i-am zis lu iubi ca-i cumpar ceas de mos craciun si a zis ca el nu vrea,ca isi cumpara el ca a vazut unu care ii place.dar eu deja am dat comanda....sad si mi-a zis sa-l port eu ca nu il vrea.....m-am suparat pe el.dar daca nu o sa vrea sa il ia,il iau si de alta data nu mai vede nimic.poate ii va conveni mai mult.

e cam nesimtit sincer.dar de ce ii zici ce ii cumperi asa se stica surpriza


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.