homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 2-317


#6005 2007-12-19 20:18:19

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

Te mananca jooooooos si simti asa ca e inflamat inauntru si ai o senzatie naspaaaaaaaa sad

skumpi, m-am saturat.. ma lasa 2-3 saptamani si iar ma ia, o sa ajung la balamuc!!!!

 



#6006 2007-12-19 20:20:53

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

Dooooamneeeee....eu nu am patit niciodata asa ceva...de cand am inceput viata sexuala nu am patit si nici cu cele ceaiuri nu m-am spalat....apa chioara si gel de ala de la avon intim....dar de la ce apare?...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#6007 2007-12-19 20:22:14

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

persifona a scris:

Te mananca jooooooos si simti asa ca e inflamat inauntru si ai o senzatie naspaaaaaaaa sad

skumpi, m-am saturat.. ma lasa 2-3 saptamani si iar ma ia, o sa ajung la balamuc!!!!

te cred...la mine e prima data cand am ceva neutral sper sa nu mai apara never`ever...desi..cam greu neutral

 

#6008 2007-12-19 20:22:24

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

Pai de la anticonceptionale, spalturi cu sapun inauntru sau orice alte chestii care pot dezechilibra flora, organism slabit, lenjerie sintetica si tanga, antibiotice, sunt multe posibile cauze sad

 

#6009 2007-12-19 20:23:19

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

micanarcisa a scris:

Dooooamneeeee....eu nu am patit niciodata asa ceva...de cand am inceput viata sexuala nu am patit si nici cu cele ceaiuri nu m-am spalat....apa chioara si gel de ala de la avon intim....dar de la ce apare?...

pai din cate am inteles eu d la antibiotice...haine stramte...ob`uri...dak te speli in vagin mai mult d 2-3 ori pe saptamana...si mai greu se ia prin contact

 

 Publicitate


loading...

#6010 2007-12-19 20:23:38

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: ce gandesti acum 2

micanarcisa stiu ca ai zis ca te pricepi la calculatoare.vreau sa imi iau unul zilele astea de la depozitul de calculatoare.imi poti zice in mare la ce sa fiu atenta..cateva caracteristici sa nu ma fraiereasca aia smile,ma intereseaza unul mai bun asa,momentan am un laptop luat anul trecut tot de la ei,atunci am fost cu o configurare facuta de un coleg.


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 

#6011 2007-12-19 20:25:41

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

ooofff ce naspa e....nu oi fi eu sensibila sau cine stie...caci eu folosesc de ani de zile irigator in fiecare zi...stiu stiu nu e bine dar asa m-am obisnuit...si port si sintetic si numai tanga....dar ce nasol e fetelor...va doresc sa va faceti bine repede


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#6012 2007-12-19 20:27:30

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 2

am revenit.   am primit o vizita de la o amica pe care n-o mai vazusem de vreo luna de cand i s-a intors iubitul din strainatate. pfffff, cata fericire emana prin toti porii... ce misto smile
m-as baga la un film ca ma simt bleaga si upset si nu stiu ce rahat am iar neutral


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#6013 2007-12-19 20:27:31

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

micanarcisa a scris:

ooofff ce naspa e....nu oi fi eu sensibila sau cine stie...caci eu folosesc de ani de zile irigator in fiecare zi...stiu stiu nu e bine dar asa m-am obisnuit...si port si sintetic si numai tanga....dar ce nasol e fetelor...va doresc sa va faceti bine repede

nici eu nu stiam d faza cu spalatu in vagin..
eu ma spal in fiecare zi..chiar d 2 ori pe zi cateodata ...dar ma spalam cu gel intim d la Nivea si cica avea ph` neutru...nu mai poti sa ai incredere in nik..
multu` ..o sa ne facem bine big_smile

 

#6014 2007-12-19 20:29:28

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: ce gandesti acum 2

cred ca eu sunt cea mai ciudata ca nu m am spalat in vagin niciodata..si doamne ajuta, n am facut candida pana acum..

Offline

 

#6015 2007-12-19 20:29:58

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

cosmina07 a scris:

micanarcisa stiu ca ai zis ca te pricepi la calculatoare.vreau sa imi iau unul zilele astea de la depozitul de calculatoare.imi poti zice in mare la ce sa fiu atenta..cateva caracteristici sa nu ma fraiereasca aia smile,ma intereseaza unul mai bun asa,momentan am un laptop luat anul trecut tot de la ei,atunci am fost cu o configurare facuta de un coleg.

acum depinde de banutii in care vrei sa te incadrezi...trebuie sa fii atenta la procesor la placa de baza, placa video, harddisk..de cat este cate rotatii procesorul ce cache are...mai multe....din ce oras esti?...caci iti pot face eu o configuratie in banutii de care dispui ca sa te ghidezi cat de cat...daca vrei imi zici cam cati bani si face sotul meu o configuratie si o trimit pe mail..si asa te duci la aia si arati, uite vreau asta


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#6016 2007-12-19 20:33:49

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 2

referitor la candida... parca doctoressa spune ca nu e bine sa te speli prea des in vagin, ca asa poti afecta flora vaginala,  e suficient sa te speli zilnic de cate ori o fi...
stiu ca se face de antibiotice. oare o poti lua daca folosesti toaleta unei persoane care are candida? stiam ca raspunsul ar fi da. voi ce stiti?


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#6017 2007-12-19 20:37:53

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

stiu stiu ca nu e bine sa te speli in vagin cu irigatorul...dar asa m-am obisnuit zilnic...dar numai cu apa sau cu ceaiuri din astea ginecologice...dar nu am patit nik pana acum...sper nici de aici incolo...pai aia pe limba ce mi-a aparut de la antibiotice candida sa fi fost?


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#6018 2007-12-19 20:38:12

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: ce gandesti acum 2

asta e ,ca nu ma pricep si m-as duce cu mai multa incredere dc am ceva dinainte :)Sunt din bucuresti,in weekend vreau sa il iau..Cam 2500 ron,dc e mai putin mai mult nu conteaza,important e sa fie el bun smile Ti-as fi foarte recunoscatoare dc mi-ai trimite pe mail puss


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 

#6019 2007-12-19 20:40:55

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

ce tzoapa stupida proasta si idioata este cherida asta...sau buzuca sau cum i-o mai zice lu vaca aia de oana Kakaranu...adica eu care ma uit la cronica sunt proasta si ignoranta?...sa o suga tare ca nu are ea fire de par in cap cata scoala si cate carti am citit eu....beeeaaaahhh vaca proasta ce esti....FU*k You cacat ce esti...mama ce m-a enervat


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#6020 2007-12-19 20:43:12

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: ce gandesti acum 2

micanarcisa a scris:

ce tzoapa stupida proasta si idioata este cherida asta...sau buzuca sau cum i-o mai zice lu vaca aia de oana Kakaranu...adica eu care ma uit la cronica sunt proasta si ignoranta?...sa o suga tare ca nu are ea fire de par in cap cata scoala si cate carti am citit eu....beeeaaaahhh vaca proasta ce esti....FU*k You cacat ce esti...mama ce m-a enervat

hahahahaha..la cronica ma uit si eu..Ce vaca.. lol

Offline

 

#6021 2007-12-19 20:43:55

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

cosmina07 a scris:

asta e ,ca nu ma pricep si m-as duce cu mai multa incredere dc am ceva dinainte :)Sunt din bucuresti,in weekend vreau sa il iau..Cam 2500 ron,dc e mai putin mai mult nu conteaza,important e sa fie el bun smile Ti-as fi foarte recunoscatoare dc mi-ai trimite pe mail puss

iti fac maine si iti trimit...sotul meu lucreaza cu caro grup ca-s foarte seriosi iar la noi in galati au preturile mai mici ca la depozitul...iar caro au si in bucuresti...dar iti trimit maine configuratia cu preturile de pe caro si tu te hotarasti...oki?...nu ar strica sa imi dai un buzz pe mess sa nu cumva sa uit...idul e micanarcisa


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#6022 2007-12-19 20:44:37

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: ce gandesti acum 2

merci mult.iti dau add acum


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 

#6023 2007-12-19 20:46:03

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 2

tu joci jocuri bengoase de alea rupere de placa video?...sau e de ajuns o placa video buna ...nu super gamer de placa video?..monitor LCD? ...imprimanta ?...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.