homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 2-329


#6233 2007-12-20 23:04:28

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: ce gandesti acum 2

mereu e egoist:(.ma refer la timpul lui, la ceea ce ii place sa faca.Atata timp cat ii iese ceva( orice tip de interes) face, in rest feedback-ul din partea lui e 0.Azi i-am zis sa iesim sa "ud" si eu permisu...si mi-a rsp k are de invatat, seara cand il sun aflu k e in oras( si culmea , la patinat, chestie pe care detesta sa o faca cu mine).Ma enerveaza k sunt pe ultimu plan in prioritatiile lui.Ma doare k e asa individualist:(.Si ma scoate din minti minciuna(sa nu mai zic k am auzit o voce de fata pe fundal, kre-l intreba de patine, poate era vreo amica...dar paranoik oricum nu sunt:D)
Chiar nu stiu ce atitutinde sa am.L-am saunt, i-am zis k e nesimtit, k a preferat sa iasa cu pers respective, i-am inchis telu in nas si apoi i-am dat msg "noi2=pauza pana cand ma voi satura de pauza". Si nici makr nu s-a deranjat sa rsp....sau sa dea un telefon X(


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 



#6234 2007-12-20 23:05:16

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 2

doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, is plina de nervi neutral


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#6235 2007-12-20 23:12:26

b_oana
Hero member
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 2737

Re: ce gandesti acum 2

in sfarsit am terminat si cu curatenia big_smile!ma si bag in patuk tongue..noapte buna!


Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!!
..."ai nevoie de cineva ca sa suferi si mai apoi sa te vindeci"...

Offline

 

#6236 2007-12-20 23:14:34

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 2

vreausaninga a scris:

mereu e egoist:(.ma refer la timpul lui, la ceea ce ii place sa faca.Atata timp cat ii iese ceva( orice tip de interes) face, in rest feedback-ul din partea lui e 0.Azi i-am zis sa iesim sa "ud" si eu permisu...si mi-a rsp k are de invatat, seara cand il sun aflu k e in oras( si culmea , la patinat, chestie pe care detesta sa o faca cu mine).Ma enerveaza k sunt pe ultimu plan in prioritatiile lui.Ma doare k e asa individualist:(.Si ma scoate din minti minciuna(sa nu mai zic k am auzit o voce de fata pe fundal, kre-l intreba de patine, poate era vreo amica...dar paranoik oricum nu sunt:D)
Chiar nu stiu ce atitutinde sa am.L-am saunt, i-am zis k e nesimtit, k a preferat sa iasa cu pers respective, i-am inchis telu in nas si apoi i-am dat msg "noi2=pauza pana cand ma voi satura de pauza". Si nici makr nu s-a deranjat sa rsp....sau sa dea un telefon X(

urat din partea lui...aproape ca i-ai dat papucii prin smsu ala si el nu s-a deranjat???
stii cum e: omu isi da seama d ce persoana are langa el decat dupa ce o pierde...deocamdata el inca se simte sigur pe tine poate...

Offline

 

#6237 2007-12-20 23:20:11

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

is asa obosita...uofff...d dimineata pana la 6 am stat la munca...apoi am fost prin orash cu un amik sa`i cumpar cadou la iubi...apoi am fost cu iubi la solar si iar prin magazine la cumparaturi..apoi am fost sa papam si m`a  adus acasa si am facut un dush si sunt terminata...vreau si eu zile mai buneeeeeeeee....
maine dimi iar cu iubi si mami la cumparaturi...apoi munca...apoi hai acasa la curatenie...apoi nush.... nustiu

 

 Publicitate


loading...

#6238 2007-12-20 23:31:16

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 2

Butterfly20 a scris:

vreausaninga a scris:

mereu e egoist:(.ma refer la timpul lui, la ceea ce ii place sa faca.Atata timp cat ii iese ceva( orice tip de interes) face, in rest feedback-ul din partea lui e 0.Azi i-am zis sa iesim sa "ud" si eu permisu...si mi-a rsp k are de invatat, seara cand il sun aflu k e in oras( si culmea , la patinat, chestie pe care detesta sa o faca cu mine).Ma enerveaza k sunt pe ultimu plan in prioritatiile lui.Ma doare k e asa individualist:(.Si ma scoate din minti minciuna(sa nu mai zic k am auzit o voce de fata pe fundal, kre-l intreba de patine, poate era vreo amica...dar paranoik oricum nu sunt:D)
Chiar nu stiu ce atitutinde sa am.L-am saunt, i-am zis k e nesimtit, k a preferat sa iasa cu pers respective, i-am inchis telu in nas si apoi i-am dat msg "noi2=pauza pana cand ma voi satura de pauza". Si nici makr nu s-a deranjat sa rsp....sau sa dea un telefon X(

urat din partea lui...aproape ca i-ai dat papucii prin smsu ala si el nu s-a deranjat???
stii cum e: omu isi da seama d ce persoana are langa el decat dupa ce o pierde...deocamdata el inca se simte sigur pe tine poate...

mare dreptate ai Butterfly20!  stai linistita vreausaninga, se va intoarce cu coada intre picioare, recunoscand ce tocmai a zis Butterfly!  foarte urat ce ti-a facut sad  i-as coace-o neutral   poate in perioada asta de pauza, vei putea lua si o decizie inteleapta si favorabila tie puss


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#6239 2007-12-20 23:36:51

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum 2

N-a venit Ioana? Am intrat cu sufletul la gura sa citesc ce-a facut si .. nimic sad

Andrutza, ce reactii ciudate are baiatul cesafac

 

#6240 2007-12-20 23:37:57

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 2

eu nu i-as coce-o da as lua pauza aia si sa vad cat de mult ii pasa,cat de mult de incapaneaza,cat il doare ca nu mai e langa tine...
n-are rost sa te razbuni doar faci ce deja l-ai anuntat..iei o pauza si asa vei vedea daca ii pare rau,daca-ti duce doru etc

Offline

 

#6241 2007-12-20 23:43:59

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 2

Butterfly20 a scris:

eu nu i-as coce-o da as lua pauza aia si sa vad cat de mult ii pasa,cat de mult de incapaneaza,cat il doare ca nu mai e langa tine...
n-are rost sa te razbuni doar faci ce deja l-ai anuntat..iei o pauza si asa vei vedea daca ii pare rau,daca-ti duce doru etc

tongue   cam la asta ma refeream si eu rotfl2   ca daca ea s-ar pune sa ii faca o faza asemanatoare, si-ar da seama cum stau lucrurile si cred ca asta l-ar atzatza mai tare, iar ea ar putea sa cada in ridicol.   pe langa pauza, ai putea sa ii arati ca pe gard nu canta cocosul asa cum poate crede el si ca nu esti tu dependenta de el.    pune-l la respect!


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#6242 2007-12-20 23:48:49

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: ce gandesti acum 2

doamne sunt plina de nervi..........am asa o stare de nervi de orice ma supara. de ce plm nu-mi vine


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#6243 2007-12-20 23:53:37

pends
Hero member
De la: B/Br
Inregistrat: 2007-09-09
Mesaje: 3690

Re: ce gandesti acum 2

mi'eeee dooooooooor de el nuuuuu maaaai poooooot grater nu l'am mai vazut de o luna si ceva...offf mai e o saptamana..sa treaca mai repede:(


Bună ! Arăți ca o curvă !

Offline

 

#6244 2007-12-20 23:55:46

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 2

mitzili de la nervi nu'ti vine:D calmeaza'te te rog si'o sa'ti vina
sex de desfundare ai facut?rotfl2 la mine merge de fiecare data:D


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#6245 2007-12-20 23:57:26

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: ce gandesti acum 2

astazi am impodobit bradutzul la el smile (mitzili poate ai racit si de aia intarzie)


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#6246 2007-12-20 23:58:39

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: ce gandesti acum 2

Alezzone a scris:

Butterfly20 a scris:

eu nu i-as coce-o da as lua pauza aia si sa vad cat de mult ii pasa,cat de mult de incapaneaza,cat il doare ca nu mai e langa tine...
n-are rost sa te razbuni doar faci ce deja l-ai anuntat..iei o pauza si asa vei vedea daca ii pare rau,daca-ti duce doru etc

tongue   cam la asta ma refeream si eu rotfl2   ca daca ea s-ar pune sa ii faca o faza asemanatoare, si-ar da seama cum stau lucrurile si cred ca asta l-ar atzatza mai tare, iar ea ar putea sa cada in ridicol.   pe langa pauza, ai putea sa ii arati ca pe gard nu canta cocosul asa cum poate crede el si ca nu esti tu dependenta de el.    pune-l la respect!

i-am mai zis mai de mult k iau pauza si nu m-am tinut de cuvant....acum chiar o voi face.Le-a mai aratat si mesajul celor cu care era.Nu era ceva compromitator, dar totusi nu mi se pare normal sa citeasca si altii sms-urile, tine de intimitate:(


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#6247 2007-12-21 00:03:01

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 2

ce????hai ca asta e culmea nesimtirii(nu te supara pe mine,ca e prietenu tau)...faza e ceva de genu :uite-o si pe a mea,vrea sa ma sperie...si glumie si glumitze...sincer e urat!
sincer eu chiar te sfatuiesc sa iei pauza chir daca va impacati later,da tu ai cadea de fraiera si in fata celorlalti,ca el face ce vrea din u si tu ai gura mare la nervi si atat

Offline

 

#6248 2007-12-21 00:04:51

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 2

vreausaninga a scris:

Alezzone a scris:

Butterfly20 a scris:

eu nu i-as coce-o da as lua pauza aia si sa vad cat de mult ii pasa,cat de mult de incapaneaza,cat il doare ca nu mai e langa tine...
n-are rost sa te razbuni doar faci ce deja l-ai anuntat..iei o pauza si asa vei vedea daca ii pare rau,daca-ti duce doru etc

tongue   cam la asta ma refeream si eu rotfl2   ca daca ea s-ar pune sa ii faca o faza asemanatoare, si-ar da seama cum stau lucrurile si cred ca asta l-ar atzatza mai tare, iar ea ar putea sa cada in ridicol.   pe langa pauza, ai putea sa ii arati ca pe gard nu canta cocosul asa cum poate crede el si ca nu esti tu dependenta de el.    pune-l la respect!

i-am mai zis mai de mult k iau pauza si nu m-am tinut de cuvant....acum chiar o voi face.Le-a mai aratat si mesajul celor cu care era.Nu era ceva compromitator, dar totusi nu mi se pare normal sa citeasca si altii sms-urile, tine de intimitate:(

omg, ce om neutral  de unde stii ca l-au citit si altii? te-a cautat si ti-a zis el asta sau cum de ai aflat intr-un timp atat de scurt?   orice hotarare vei lua in privinta voastra, sper sa fie una buna si sa nu suferi puss


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#6249 2007-12-21 00:07:35

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: ce gandesti acum 2

ii cunosc si eu prietenii, si au intrat pe mine pe mess sa-mi faca morala ca ce mesaje ii dau:)) oricum am aflat intre timp, k au umbalt ei pe tel, nu k le-ar fi aratat el... makr nu e chiar asa de neserios

Ultima oara a fost editat de vreausaninga (2007-12-21 00:09:40)


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#6250 2007-12-21 00:08:15

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: ce gandesti acum 2

wtf!? acum deadrose si ionela au avatare la fel! mama ce ma debusolez cand se intampla asta!!


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#6251 2007-12-21 00:09:24

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 2

vreausaninga da tu lasi telefonu la indemana oricui??telef e un obiect personal si privat..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.