homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Virginitatea la baieti-2


#20 2007-12-21 15:03:02

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: virginitatea la baieti

eu cred ca trebuie sa il faci sa se simta in siguranta alaturi de tine, sa il faci sa se simta iubit...si nu in ultimul rand sa il lasi sa creada ca el conduce ca sa simta ca e barbat, nu stiu prea bine cum sa explic dar sa ii dai impresia ca el detine controlul...


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 



#21 2007-12-21 16:00:55

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: virginitatea la baieti

skumpi a scris:

super tare..ce n`as da sa am si eu un virgin tongue sa`l invat eu ce trb si cum trb

eu nu.... mie imi plac cei cu experienta, care sa stie din prima cum sa te ia si ce sa-ti faca... eu doar sa ma las cucerita si sa savurez...
desi recunosc ca stau cam prost la capitolul gelozie, ca tare am necaz pe fostele lui big_smile


You are the sunshine of my life..

Offline

 

#22 2007-12-21 16:02:02

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: virginitatea la baieti

eu una nu as putea sa incerc cu un baiat virgin urasc baietii inhibati


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#23 2007-12-21 16:28:11

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: virginitatea la baieti

Nu`l fa sa se simta inhibat de faptul ca el "nu stie " , pur si simplu misca`te si indruma`l si pe el sa o faca asa cum simte


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#24 2007-12-21 17:51:08

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: virginitatea la baieti

luna_amara a scris:

eu una nu as putea sa incerc cu un baiat virgin urasc baietii inhibati

Virgin ≠ inhibat, nu e o regula, la fel si in cazul fetelor.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-12-31 12:44:29

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: virginitatea la baieti

"Sfaturi pentru o femeie cu un iubit virgin

De obicei "prima oara" pentru un barbat este mai putin asociata cu sentimentul "pierderii" dacat in cazul unei fete.

Initierea unui barbat in secretele sexualitatii este de obicei mai plina de succes atunci cand este realizata de o femeie frumoasa, vitala si senzuala, mai in varsta sau mai experimentata.

Actul sexual trebuie sa decurga cat mai natural, lasandu-l pe barbat sa "conduca" in pat, dar asistandu-l si intuindu-i nevoile. Nu fiti rigida sau critica ci dimpotriva, inspirati-i incredere purtandu-va ca si cand actiunile lui (poate uneori stangace) sunt incarcate de iscusinta si erotism.

In cazul in care barbatul are probleme cu erectia trebuie sa aveti rabdare si sa-i luati gandul de la acest factor de stres. Spre exemplu rugati-l, cu o voce afectata de placere, sa va mai sarute sau sa va mai mangaie sanii sau zona genitala. Astfel, el va prinde incredere simtind ca are puterea de a va produce aceste senzatii.

Cheia pentru o reusita deplina, de prima oara, a unui barbat, este psihicul sau. Din punct de vedere fizic marea majoritate a barbatilor isi cunosc foarte bine corpul si comportarea acestuia in conditii de excitatie sexuala. Daca reusiti sa-i dati increderea de care are nevoie, va va demonstra cata experienta zace in lipsa lui de exeprienta!"

...si alte idei si sfaturi  http://www.cafeamikerosso.home.ro/sex_e … inare.html


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#26 2007-12-31 14:40:50

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: virginitatea la baieti

vdaiana a scris:

luna_amara a scris:

eu una nu as putea sa incerc cu un baiat virgin urasc baietii inhibati

Virgin ≠ inhibat, nu e o regula, la fel si in cazul fetelor.

mare dreptate ai!big_smile

pai primu meu prieten, era virgin(si eu la fel), si a fost superrrrr..deloc inhibat! nu a avut probleme nici cu punerea prez, nici cu erectia, nici cu ejac...pur si simplu ne-am bucurat unul de altul ca si cum totul ar fi foarte natural si normal. cand am facut-o prima oara deja ne iubeam f mult si a fost totul bazat pe incredere si multa dragoste.

sa ne povestesti cum a fost!!! da andreea? tongue

Offline

 

#27 2008-01-10 21:36:52

smile_my
Banat
Inregistrat: 2007-07-25
Mesaje: 894

Re: virginitatea la baieti

hmmm, pana la urma nu o sa mai fie..., nush...era cam ciudatel tipu, m-a luat cu faze k lui nu-i place french kiss-ul ci doar cel clasic...k lui nu-i place nu stiu ce si nu stiu cum, iar eu nu tineam atat de mult la el incat sa accept toate acestea! in schimb, de Craciun am intalnit un osan tongue ( un baiat din zona negresti oas, care stie la ce ma refer ) si ne potrivim tare bine, adica simt eu k suntem pe drumul cel bun. o sa ne fie greu noua o vreme dar sa speram k vom trece peste toate. multumesc frumos fetelor de sfaturi oricum


Chiar daca in al noualea cer stelele-si cauta partener sa-l tina cu miere si lapte,tu ai ales sa ramai pe pamint cu iubirea facind legamint, stiind ca in ceruri e frig si e noapte .   hjartahjartahjarta

27+

Offline

 

#28 2008-01-10 23:07:48

meme
Full member
Inregistrat: 2007-10-16
Mesaje: 719

Re: virginitatea la baieti

noi am inceput amandoi virgini si a fost super ok...nu era inhibat adica...intr'un fel lucrurile veneau de la sine pt ca exista comunicarea smile

Ultima oara a fost editat de meme (2008-01-10 23:08:06)


suntem actori pe o scena dominata de visuri.....

Offline

 

#29 2008-01-11 08:56:50

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: virginitatea la baieti

skumpi a scris:

super tare..ce n`as da sa am si eu un virgin tongue sa`l invat eu ce trb si cum trb

da da lol


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#30 2008-01-11 09:59:47

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: virginitatea la baieti

anytza a scris:

skumpi a scris:

super tare..ce n`as da sa am si eu un virgin tongue sa`l invat eu ce trb si cum trb

da da lol

sa-i inveti ce sa faca si sa profite altele de pe "munca" ta? nooooo wwwaaaay

Offline

 

#31 2008-01-11 12:31:41

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: virginitatea la baieti

ralluka a scris:

anytza a scris:

skumpi a scris:

super tare..ce n`as da sa am si eu un virgin tongue sa`l invat eu ce trb si cum trb

da da lol

sa-i inveti ce sa faca si sa profite altele de pe "munca" ta? nooooo wwwaaaay

hahahaha lol super tare...da chiar si asa te va tine minte k fiind prima lui...etc...vreau si eu un virgin big_smile tongue

Offline

 

#32 2008-01-11 12:38:06

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: virginitatea la baieti

unik a scris:

ralluka a scris:

anytza a scris:


da da lol

sa-i inveti ce sa faca si sa profite altele de pe "munca" ta? nooooo wwwaaaay

hahahaha lol super tare...da chiar si asa te va tine minte k fiind prima lui...etc...vreau si eu un virgin big_smile tongue

stati linistit ca ei nu tin minte cum tinem noi..intreaba rapid un barbat cum o cheama pe prima femeie cu care a facut sex...sa vedeti acolo ezitare

Offline

 

#33 2008-01-11 12:43:37

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: virginitatea la baieti

mie nu mi`ar placea un virgin..ca dupa o sa vrea sa mai cunoasca si alte pisicute..na..cum sunt baietii..asa,daca stie deja,se opreste la mine si e mai bine big_smile


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#34 2008-01-11 14:45:03

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: virginitatea la baieti

ralluka a scris:

unik a scris:

ralluka a scris:


sa-i inveti ce sa faca si sa profite altele de pe "munca" ta? nooooo wwwaaaay

hahahaha lol super tare...da chiar si asa te va tine minte k fiind prima lui...etc...vreau si eu un virgin big_smile tongue

stati linistit ca ei nu tin minte cum tinem noi..intreaba rapid un barbat cum o cheama pe prima femeie cu care a facut sex...sa vedeti acolo ezitare

lol depinde si de barbat...dk e un ingrat! tongue

app am si eu un amic in medias big_smile fain acolo!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.