homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Se intampla iar


#1 2007-12-20 14:48:16

shara
New member
Inregistrat: 2007-10-31
Mesaje: 75

se intampla iar

da... au venit sarbatorile si vreau sa va urez tuturor Sarbatorii Fericite,multa sanatate(ca de astea avem nevoie cel mai mult). Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an! "La multi ani!"    Va multumesc fetelor ca m-i ati  raspuns de fiecare data cand am avut cate o intrebare.


Dragostea purifica inimile corupte si corupe inimile pure.

Offline

 



#2 2007-12-20 14:56:29

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: se intampla iar

frumos mesajul tau, aceleasi urari si pt tine. Dar  cred ca era deschis deja un topic cu urari de craciun puss


You are the sunshine of my life..

Offline

 

#3 2007-12-20 15:34:12

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: se intampla iar

multumim la fel si pt tine puss


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#4 2007-12-20 16:53:46

shara
New member
Inregistrat: 2007-10-31
Mesaje: 75

Re: se intampla iar

nu am stiut ca este deschis un al topic


Dragostea purifica inimile corupte si corupe inimile pure.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.