homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex oral


#1 2008-01-03 12:52:53

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Sex oral

Ma simt naspa...Prietenul meu isi doreste sex oral, insa eu nu sunt pregatita pentru asta..am incercat o data si mi`a venit sa vomit de la lichidul acela si el a zis ca nu mai vrea sa auda de asa ceva daca mie mi se face rau....el mie imi place si ma simt foarte bine, dar parca ma simt putin vinovata ca eu nu`i pot oferii lui asta...el imi spune sa stau linistita, ca pe el nu il derenjeaza cu nimic sa imi faca sex oral mie...nuj ce sa fac, cum sa reactionez....dati`mi sfaturi, ridicati`mi moralul faceti orice!


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#2 2008-01-03 12:56:51

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: Sex oral

hm...dk iti zic k acel lichid este hranitor te ajuta cu ceva? nu cred...
spune-i k iti trb timp, incerca sa te gandesti k o faci pt amn2 k sa va simtit bine, parerea mea e sa nu te arunci direct la oral, incerca mai intai sa te obisnuitesti cu penisul lui, de la mangaieri si hand job, la mici sarutari, fa-o pas cu pas si spune-i sa manance dulciuri, intr-o anumita masura acel lichid este influientat de ce a mancat el in ziua respectiva, poate fi de la sarat, la dulce amarui pana la amar si uneori fara gust. cand o sa ajungi la etapa cand o sa faci oral incerca cu niste sirop de ciocolata sau miere...si lui si tie iti va placea wink

Offline

 

#3 2008-01-03 13:03:57

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Sex oral

el a inteles si e dispus sa astepte...dar eu ma simt aiurea.....nu mi`e greata sa`i fac sex oral sau ceva de genul..pur si simplu nu sunt inca pregatita psihic pentru asta...


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#4 2008-01-03 13:06:29

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Sex oral

nu ii faci inca si gata.


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#5 2008-01-03 13:07:22

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: Sex oral

exact...astepta pana cand esti pregatita!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-01-03 13:20:13

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Sex oral

da...i`am spus si lui ca sunt hotoarata sa o fac abia atunci cand am sa fiu pregatita psihic....el este de acord si ma intelege, cum am mai spus, este dispus sa ma astepte oracat si m`ia zis ca daca el imi face mie sex oral nu inseamna ca si eu  trebuie sa ii fac lui...dar parca nu ma pot bucura pe deplin de placerea care mi`o ofera


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#7 2008-01-03 13:26:29

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Sex oral

Nu ai de ce sa nu te bucuri de placerea pe care ti-o ofera el. Lasa-te purtata de placere. Am avut si eu aceeasi problema la inceputul relatiei mele insa am discutat foarte mult cu el si, desi isi dorea mult asta, nu a facut nici un fel de presiune. Iar intr-o seara ... in timpul preludiului ... s-a intamplat fara sa imi dau seama. Am ajuns cu buzele in zona respectiva si ... s-a intamplat. Fara sa ma gandesc macar un minut inainte. Asa ca, lasa-te purtata de val, lasa-te prada placerii si o sa vina de la sine. O sa vina momentul cand ai sa fii pregatita si chiar o sa iti doresti sa ii oferi placerea asta iubitului tau.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#8 2008-01-03 18:34:39

skumpi
Vizitator

Re: Sex oral

o sa faci cand o sa te simti pregatita...mai ales k el te sustzine
nu te mai ingrijora k o sa fie bine `wink

 

#9 2008-01-03 20:11:32

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Sex oral

astazi am facut dragoste..si m`iam dorit sa cobor...si am facut`o...l`am sarutata si i`a placut foarte mult...incep sa ma obisnuiesc...am facut`o ca asa am simtit nu ca as fi fost presatta..intai mi`a oprit capul cu mainile dar i le`am dat la o parte.


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#10 2008-01-03 20:12:57

skumpi
Vizitator

Re: Sex oral

ei vezi big_smile
incetu cu incetu` wink

 

#11 2008-01-03 20:52:16

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Sex oral

i-am zis ca nu stiu cand se va intampla propiu-zis sexul oral si m`ai zis ca nu e nicio graba.....m-am gandit ca nu am varsta potrivita (15 ani si jumate) pt. asa ceva si parcam imi rasunau in cap mentalitatile unora "e o c***a daca face asta " sau "sex oral nu se face cu iubita" sau mai stiu eu...dar cred ca cel mai important este sa ne simtim noi bine....


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#12 2008-01-03 22:33:16

skumpi
Vizitator

Re: Sex oral

hm..cam micutza`... dar dak va iubiti si totul e ok... nu vad nici un impediment` !

 

#13 2008-01-04 10:39:16

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: Sex oral

ne iubim, suntem de 2 ani impreuna....el face 18 ani...desi suntem doi incapatanati si din cauza asta ne mai certam totul e ok big_smile


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#14 2008-03-06 22:27:11

nyssa
New member
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 48

Re: Sex oral

Eu cred ca sexu' oral nu il poti face oricui ..akuma sincer ...!! Am avut un partener ku care am vb 1 an ..si el mi'a facut sex oral ..dar eu nu ..si nu ma simt vinovata chiar delok ..pt ca nu simteam acest lucru ..iar cu un alt partener care l'am plakut din prima clipa ..si bineinteles ..mult mai matur ca cel cu care am avut relatia ...s'a intamplat pur si simplu ...fara sa'mi dau seama ...si chiar mi'a plakut!! big_smile


A Broken Heart Can Never Be Fixed , Just Broken Again !!

Offline

 

#15 2008-03-06 23:05:50

chris2568
Membru
Inregistrat: 2008-03-06
Mesaje: 3

Re: Sex oral

placerile sunt fara limita,mie mi s-a intamplat ca persoana la care tineam si o iubeam,cand mi-a facut sex oral a inceput sa planga....si nu a fost nevoie sa-mi explice de ce plangea pt ca stiam....se gandea si la consecinte,dar am asistat la multe discutii de prieteni cand isi povesteau experientele...unii luau asta ca pe o m**e fara plata si alti erau sentimentali...e aiurea ca de multe ori nu se face din suflet asta si se face doar ca e la moda sau te miri din cine stie ce motiv de cacao.....vb nyssei daca nu simti ca tre' s-o faci n'o face,chiar daca esti de o zi o luna un an 10 etc...nu simti nu faci....e senzatia aia cand iubesti de-ti vine sa'ti "mananci" partenerul,atunci ai face absolut orice...am dreptate?...

Offline

 

#16 2008-03-06 23:52:31

nyssa
New member
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 48

Re: Sex oral

chris2568 se pare ca m'am facut inteleasa intr'un fel si ma bucur pt chestia asta ...si da ...daca simti ca vrei sa'l papi cu tot ce are:P il papi si gata!!


A Broken Heart Can Never Be Fixed , Just Broken Again !!

Offline

 

#17 2008-03-06 23:53:36

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Sex oral

offtopic nyssa e pe val... applauseapplause

Offline

 

#18 2008-03-06 23:57:26

nyssa
New member
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 48

Re: Sex oral

Yep!! I am !!big_smile Chris2568 te bagi?big_smile


A Broken Heart Can Never Be Fixed , Just Broken Again !!

Offline

 

#19 2008-03-06 23:59:16

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.