homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Poze cu animalutzele noastre-50


#932 2008-06-10 00:00:26

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Poze cu animalutzele noastre

m-am mai uitat o data si la fel mi s-a parut.... sunt circ rotfl


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 



#933 2008-06-10 18:50:43

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Poze cu animalutzele noastre

Minunea mea hjarta
http://i48.servimg.com/u/f48/11/68/91/51/dsc04411.jpg
http://i48.servimg.com/u/f48/11/68/91/51/dsc04412.jpg
http://i48.servimg.com/u/f48/11/68/91/51/dsc04413.jpg


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#934 2008-06-10 19:00:28

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Poze cu animalutzele noastre

vai, ce frumos e, Andra hjarta e motanel ? puss

Offline

 

#935 2008-06-10 19:03:30

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Poze cu animalutzele noastre

ms puss
da,o scumpete de motanel big_smile are si un caracter minunat,pe cuvant ca nu am mai vazut asa pisic frumos din toate punctele de vedere,pur si simplu sunt topita dupa el big_smile


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#936 2008-06-12 18:48:35

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Poze cu animalutzele noastre

alintatura mea smile
http://i117.photobucket.com/albums/o55/Baby6891/Gimy/DSCF3551.jpg

http://i117.photobucket.com/albums/o55/Baby6891/Gimy/DSCF3544.jpg

http://i117.photobucket.com/albums/o55/Baby6891/Gimy/DSCF3548.jpg

http://i117.photobucket.com/albums/o55/Baby6891/Gimy/DSCF3550.jpg


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#937 2008-06-12 18:50:29

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Poze cu animalutzele noastre

wai andreea dar ce gras este...pune-l la cura lol


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#938 2008-06-12 18:54:43

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Poze cu animalutzele noastre

andreea dar daca la mancare nu te intelegi, nu poti sa il pui sa faca sport? lol k io tin minte k il alergam pe al meu prin casa de nu mai stia de el lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#939 2008-06-12 18:55:47

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Poze cu animalutzele noastre

rotfl incerc...dar serios ca nu se poate. nu dorme tot blocul daca nu are mancare. rotfl Plus ca se catara si singur dupa mancare daca nu-i dau eu...da punga jos...baga gheruta sa o rupa si mananca. rotfl
Incerc sa-l pun sa faca si sport...fuge prin casa dupa sireturi, pungi, dupa mine...dar...cat are el chef...ca la ce grasan e oboseste repede. rotfl Ca s anu zic ca fuge el dupa mine...si apoi isi da seama ca ajung la capatul holului si trebuie s ama intorc...asa ca ma asteapta la mijlocul holului...nu mai vine dupa mine. rotfl doar primele 2-3 ture imi merge....si fuge dupa mine...apoi se prinde de smecherie. rotflrotflrotflrotfl

Ultima oara a fost editat de Andreea86 (2008-06-12 18:57:38)


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#940 2008-06-12 18:56:10

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Poze cu animalutzele noastre

nu e gras mai..e din cauza blanii asa...e rasa cu par lung si da impresia ca e gras


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#941 2008-06-12 18:57:47

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Poze cu animalutzele noastre

pai o poti baga intr-un sertat smile asa a facut maica-mea cu motanul ei pt ca avea deja 6 kg.Si nu i-a mai dat de fiecare data cand cerea.Bine el este si tare cumintel ca statea doar in fata biroului ca acolo in sertar era mancarea lui si doar astepta.Noi cat a fost maica-mea in spital i-am dat sa manace cand cerea ca se uita cu niste ochi de muream de mila si cand a venit maica-mea l-a vazut gasit gras rotfl

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2008-06-12 18:58:05)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#942 2008-06-12 18:59:53

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Poze cu animalutzele noastre

micanarcisa a scris:

nu e gras mai..e din cauza blanii asa...e rasa cu par lung si da impresia ca e gras

mica...e si gras...are o burtaaa... are 6 kg si veterinarul a zis ca la marimea/lungimea lui ar fi normal 4 kg. Dar nu avem c-ei face, mancarea light nu o suporta (face intoxicatie de la ea, vomita, se umple de bubite), miscare...am zis mai sus cum se desfasoarea alergarea la noi....daca ii dau cu portia miauna pana scoala toti vecinii si apoi se serveste singur... :f?rv?nad:
Bine...ca si blanita il face sa para si mai gras decat e...dar...nici fotomodel nu e. e un grasunel... rotfl


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#943 2008-06-12 19:01:53

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Poze cu animalutzele noastre

mie imi place de mor puiutul tau...eu le spun pui la toti indiferent de marime lol


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#944 2008-06-12 19:02:27

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Poze cu animalutzele noastre

masculu familiei big_smile
http://i41.servimg.com/u/f41/11/31/74/63/dscf0811.jpg
http://i41.servimg.com/u/f41/11/31/74/63/dscf0912.jpg


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#945 2008-06-12 19:03:31

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Poze cu animalutzele noastre

Andra123 a scris:

pai o poti baga intr-un sertat smile asa a facut maica-mea cu motanul ei pt ca avea deja 6 kg.Si nu i-a mai dat de fiecare data cand cerea.Bine el este si tare cumintel ca statea doar in fata biroului ca acolo in sertar era mancarea lui si doar astepta.Noi cat a fost maica-mea in spital i-am dat sa manace cand cerea ca se uita cu niste ochi de muream de mila si cand a venit maica-mea l-a vazut gasit gras rotfl

Al meu miaunaaa...de nu ma lasa sa dorm...de multe ori m-a trezit noaptea ca uitasem sa-i las mancare in castronel. si nu termina cu mieunatul pana nu-i dau. ca sa nu zic ca se tine dupa mine, se pune printre picioarele mele, miauna imi pune piedica, se alinta....orice numai sa-i dau papa. rotflrotflrotflrotfl


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#946 2008-06-12 19:06:40

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Poze cu animalutzele noastre

lol smecher.Eu i-am pus la al ei mancare sa aiba in castronel si noaptea si se trezea sa mance si facea zgomot cu bobitele lui si ne trezea :f?rbannad: statea si ne uitam unul la altu pana termina el de mancat rotfl


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#947 2008-06-12 19:10:49

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Poze cu animalutzele noastre

deadrose, ce scumpica e. am avut si eu o broscuta de florida, dar a murit cand a intrat in hibernare sad era micuta si probabil nu stiam eu sa o ingrijesc. apoi un coleg de serviciu al mamei a gasit in padure o broscuta testoasa...era mare cam cat mana...l-am luat eu...am cumparat carte despre borscute testoase...am vazut din ce rasa face parte (era din aceea cu "pisturi" galbeni....super draguta), mi-am dat seama ca e mascul...l-am ingrijit...avea niste ochi tare expresivi...apoi a ramas in Anglia la mama...nu a mancat o perioada lunga de timp (asa mai facea cateodata...iarna in special nu manca...hiberna...dar de data aia nici cand a venit primavara nu a inceput sa manance) a dus-o la veterinar, i-a facut o injectie si a 2a zi a murit. sad Nu stiu daca a fost vina veterinarului si a murit de la injectie sau a dus-o mama prea tarziu....oricum...mi-e dor de broscuta mea...am avut-o cam 4-5 ani si chiar glumeam ca o s-o las mostenire nepotilor, de vreme ce broastele testoase treiesc asa mult...dar...nu a fost sa fie. sad


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#948 2008-06-12 19:14:48

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Poze cu animalutzele noastre

acum am sunat-o pe baba aia si sambata ii duce pe puiuti si ii arunca grater


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#949 2008-06-12 19:15:53

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Poze cu animalutzele noastre

Andreea86 a scris:

deadrose, ce scumpica e. am avut si eu o broscuta de florida, dar a murit cand a intrat in hibernare sad era micuta si probabil nu stiam eu sa o ingrijesc. apoi un coleg de serviciu al mamei a gasit in padure o broscuta testoasa...era mare cam cat mana...l-am luat eu...am cumparat carte despre borscute testoase...am vazut din ce rasa face parte (era din aceea cu "pisturi" galbeni....super draguta), mi-am dat seama ca e mascul...l-am ingrijit...avea niste ochi tare expresivi...apoi a ramas in Anglia la mama...nu a mancat o perioada lunga de timp (asa mai facea cateodata...iarna in special nu manca...hiberna...dar de data aia nici cand a venit primavara nu a inceput sa manance) a dus-o la veterinar, i-a facut o injectie si a 2a zi a murit. sad Nu stiu daca a fost vina veterinarului si a murit de la injectie sau a dus-o mama prea tarziu....oricum...mi-e dor de broscuta mea...am avut-o cam 4-5 ani si chiar glumeam ca o s-o las mostenire nepotilor, de vreme ce broastele testoase treiesc asa mult...dar...nu a fost sa fie. sad

ma sa sti k io nu m-am spetit cu ingrijirile (eram si io mai mica tongue) si e f ok tongue n-am avut nici cine stie ce grija cu hibernarea, bine k la mine in casa nu e f frig iarna, e o temperatura ok si poate deasta nu a avut probleme tongue
si io ma gandesc k o sa o las mostenire lol mi se pare mai cool sa lasi mostenire o broscuta (sau un animalut ceva) decat orice altceva big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#950 2008-06-12 19:24:35

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Poze cu animalutzele noastre

Andra, dar parca ai agsit cine sa-i ia pe pisoi...s-au razgandit? care mai sunt de dat?
deadrose, eu pe asta mare o puneam intr-un fular, invelita, si hiberna acolo. lol dormea fara nici o problema, se scula, isi schimba locul...si dormea in continuare. smile ma bucur ca tu nu ai probleme cu ea...ar fi super sa o lasi mostenire. big_smile


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.