homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Striptease


#1 2008-01-06 13:26:40

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

striptease

Azi noapte am visat ca-i faceam striptease prietenului meu. M-ar tenta, da cum nu am facut asta niciodata, nu stiu exact cum sa procedez. Si sper sa nu ma considere puiu nebuna daca fac asa ceva tongue

Voi ati facut vreodata?Dati-mi si mie cateva sfaturi....linkuri..ceva ce m-ar putea ajuta ca is hotarata sa incerc big_smile


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#2 2008-01-06 13:29:26

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: striptease

lol de f multe ori...alege-ti o mel pe care te simti tu sexy si sigura pe tine si dezlantuie-te!
danseaza-i in poala, amageste-l facandu-te k te dezbraci de tot...joaca-te cu o esarfa sau o acadea...ce crezi tu k l-ar innebuni pe el big_smile

Offline

 

#3 2008-01-06 13:39:04

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: striptease

interesant topic big_smile
aabia astept sa vad ce sfaturi dau fetele. asa mai invat cate ceva big_smile
de ce te-ar considera nebuna? eu cred ca e foarte excitant pt baieti. daca nu ar fi nu s-ar mai deschide cluburi de streaptease pt ca nu ar avea cine sa le frecventeze. totul e sa te lasi purtata de val si sa nu ai inhibitii. restul vine de la sine.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#4 2008-01-06 13:45:54

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: striptease

flrramona21 a scris:

interesant topic big_smile
de ce te-ar considera nebuna? eu cred ca e foarte excitant pt baieti.

Stiu sigur ca i-ar placea la iubi sa fac asa ceva, insa ziceam ca m-ar considera nebuna ca de obiceiu eu nu ma tin de nebunii destea, nu is asa tupeista. da acum dupa ce ma documentez bine am sa-i fac striptease. Sigur o sa ramana uimit big_smile
Chiar daca nu o sa-l impresioneze prea tare dansu meu (ca nuam mai facut niciodata si nu am idee cum se face) sigur o sa-l impresioneze tupeu meu big_smile


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#5 2008-01-06 13:46:08

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: striptease

eu am facut cum sa nu?...mai intai am studiat...serios nu radeti...am cautat pe net, am gasit filmulete care te invata cum sa faci, ce miscari sa faci cum sa creezi atmosfera cum sa alegi melodia...eu am ales bineinteles pe the sexyest man alive Prince care are cele mai sexy melodii..si o costumatie de profesoara...pe dedesubt lenjerie super sexy:jartiera si ciorapi negri chilotei si sutin la fel negri numai ca din aia despicati la san si jos si manusi din dantela sexy...wow l-am terminat in seara aia...si mi-a placut caci trebuie si tu sa te simti bine cand faci asa ceva smile

Ultima oara a fost editat de micanarcisa (2008-01-06 13:46:52)


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-01-06 13:52:18

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: striptease

eu am facut asta pemtru iubitul meu a treia zi de craciun. Am vrut sa fie un fel de cadou de craciun. Am imbracat setul de lenjerie intima pe care mi l-a facut cadou de mos craciun, o pereche de dresuri din alea cu adeziv si cizme ... si am asteptat sa vina acasa. Cand a sunat la usa am dat play la o melodie care ne place la amandoi si m-am lasat putata de muzica. Vreau sa spun ca a fost foarte placut surprins si pentru cateva momente a ramas fara replica. Pur si simplu a stat si m-a privit pret de 2-3 min. Apoi a intrat si el in joc ... si ... apoi am avut o noapte foarte placuta ...

Asa ca fetelor sa stiti ca barbatilor le place chestia asta ... deci nu ezitati sa faceti striptease pentru ei.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#7 2008-01-06 13:54:24

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: striptease

micanarcisa a scris:

eu am facut cum sa nu?...mai intai am studiat...serios nu radeti...am cautat pe net, am gasit filmulete care te invata cum sa faci, ce miscari sa faci cum sa creezi atmosfera cum sa alegi melodia...

micanarcisa unde ai gasit filmuletele alea? Pe google?? ma intereseaza si pe mine big_smile tot ce e legat de striptease


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#8 2008-01-06 13:56:25

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: striptease

micanarcisa incep si eu sa studiez de pe net big_smile
vreau sa ii fac unul profesional lol


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#9 2008-01-06 13:57:03

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: striptease

si eu am facuto big_smile pe black velvet hjarta
nam studiat nimic inainte ... mam miscat cum am simtit si a avut mare succes big_smile  mai ales daca ai si ceva lenjerie mai big_smile big_smile nah tongue oio ce bine merge


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#10 2008-01-06 13:58:20

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: striptease

maine ma duc sa imi iau lenjerie rosie. adora rosul si sa vedem ce iese


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#11 2008-01-06 13:58:32

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: striptease

eu am dat in google how to strip sau learnig striptease sau orice cu striptease...si am gasit...nu le mai am ca asta era acum 2-3 ani...dar nu-ti promit daca mai am dvd-ul la munca ma uit si te anunt maine da?...eventual iti fac o copie si iti trimi pe posta sau vedem noi...dar nu promit ca mai am ceva


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#12 2008-01-06 13:58:59

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: striptease

si eu am facut smile am cautat niste melodii potrivite si am trait momentul big_smile

Offline

 

#13 2008-01-06 14:02:31

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: striptease

micanarcisa a scris:

eu am dat in google how to strip sau learnig striptease sau orice cu striptease...si am gasit...nu le mai am ca asta era acum 2-3 ani...dar nu-ti promit daca mai am dvd-ul la munca ma uit si te anunt maine da?...eventual iti fac o copie si iti trimi pe posta sau vedem noi...dar nu promit ca mai am ceva

Ms micanarcisa. Ma apuc si eu de cautat pe google. Daca mai ai dvd-ul mi-ai face o mare favoare trimitandu-l puss


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#14 2008-01-06 14:11:07

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: striptease

Te-ai gandit sa-i oferi un striptease senzual iubitului tau...si poate ca si el isi doreste. Asa ca, inainte sa treci la atac, ia aminte la cateva trucuri.Trimite-i un e-mail sau da-i un telefon si "ordona-i" sa vina mai repede acasa. Spune-i sa ia o sticla de sampanie si sa o tina la rece pana ajungi tu. Cand mai ai zece minute pana acasa, suna-l si spune-i sa puna niste muzica, de preferinta melodiile voastre preferate.

Aprinde o lumina slaba in camera - o veioza, poate niste lumanarele - si tranteste-l pe canapea. Trage adanc aer in piept si pregateste-te...


Mergi mladios


Arunca-ti geanta intr-un colt al camerei. Defileaza putin in fata lui. Onduleaza-ti soldurile si deseneaza cateva opt-uri cu trupul. Cand pasesti, pune un picior in fata celuilalt, impinge pieptul in fata si tine capul sus. Vei capata un plus de eleganta, exact ca al divelor de pe podiumul de moda. Ia o inghitura de sampanie si... continua.


Joaca-te cu "penisul" tau


Foloseste o esarfa pe post de obiect falic. Trece-o seducator prin maini, uneori mai bland, alteori mai dur.  Plimb-o pe umeri, iar in acest timp arcuieste-ti spatele, impingand sanii in fata. Apoi trece-o pe dupa gatul lui, in timp ce dansezi.


Arunca jacheta


Jacheta ar trebui data jos caaaaat mai incet posibil. Cu spatele spre el, priveste-l strengareste peste umeri.


Ridica un brat, dar nu arunca inca jacheta. Acest lucru face diferenta intre profesionisti si amatori: un streaper priceput isi va acoperi sanii cu jacheta folosind ambele maini, va simula ca o arunca dar se va intoarce spre partener pentru a-i observa reactia.


Acum smulge-ti jacheta cu o singura mana, apucand-o din dreptul sanilor.


E timpul fustei


Cu spatele spre el, din nou, priveste-ti soldurile. Dezbraca-te de fusta, cat mai incet posibil, in timp ce-ti misti fundul pe ritmul muzicii, arcuieste-ti spatele.


Jos si cu pantofi


Poarta, neparat, pantofi cu toc inalt,  fara catarama sau cureluse, care se pot da repede jos. Tot farmecul ritualului tau ar fi ruinat daca ar trebui sa te opresti pentru a te apleca sa-ti desfaci catarama. Arcuieste-ti piciorul spre fund, du mana la spate si scoate pantoful.


Stai cu fata spre el, priveste-l intens si pune un picior pe scaun. Ar prinde bine sa ai niste ciorapi cu jartiera, pentru ca va trebui sa o defaci si sa rulezi ciorapul pe picior cu ambele maini, ca si cum mainile lui ti l-ar scoate. Cand ajungi la glezna, accentueaza putin rularea. Apoi scoate-ti ciorapul,  trece-l putin pe dupa gatul lui si arunca-l.


Sa faci striptease este ca si cum ai desface un cadou pentru el. De fiecare data cand dezbraci cate ceva, el este mai aproape de a afla ce se ascunde sub fundita, asa ca acentueaza fiecare secventa a dansului tau senzual. Fii cand blanda, cand dura, pastreaza contactul vizual, chiar daca stai cu spatele (privindu-l peste umeri).


Si acum...sutienul


demi_moore_180.jpg Din aceasta pozitie, desfa-ti sutienul, dar tine-l inca pe sani. Intoarce-te, tine o mana peste sani, iar cu cealalta scoate-ti sutienul incet si..."scapa-l". Sanii iti sunt inca acoperiti de mana. Mangaie-ti sanii si ridica bratul lent. Acum esti in miezul striptease-ului! Arcuieste spatele, scoate sanii in fata, joaca-te cu ei, mangaie-i, ridica-i cu mainile. Daca vrei un exemplu concret, urmareste-o pe Demi Moore in "Streaptease".


Piesa de rezistenta: chiloteii


Pune un picior in fata celuilalt si tine calcaiul ridicat. Te pregatesti sa dai lovitura de gratie. Mangaie-ti picioarele de jos in sus, pana ajungi la chilotei. Pune-ti palmele inauntru si fa-i sa cada usor pe picioare. Pe masura ce-i dai jos, corpul aluneca. Cand au ajuns pe podea, fii atenta! Paseste elegant din perechea ta de bikini, punand un picior in afta celuilalt.


Tentatia ar fi sa te arunci in bratele lui si sa te lasi felicitata. Nu inca! Defileaza, ademeneste-l cu priviri seducatoare, atinge-te, mangaie-ti corpul pana cand nu va mai rezista.


Si, nu in ultimul rand, tine cont de niste reguli cu adevarat esentiale pentru ca striptease-ul sa fie un succes!


woman_200.jpg 1. Tu ai voie sa-l atingi, dar el pe tine nu!

2. Priveste-l in ochi tot timpul.

3. Arata ca esti mandra de corpul tau. Nu trebuie sa arati ca un manechin ca sa fii sexy.

4. Dupa ce te dezbraci, arunca-ti hainele pasional, nu le impaturi frumos ca sa le asezi in sifonier. Lasa fiecare piesa de vetimentatie acolo unde a cazut...la sfarsit vei alcatui un traseu al dansului tau erotic.

5. Atinge-te asa cum ai vrea sa te atinga el. Joaca-te! Treci de la rolul de inocenta la cel de femeie pasionala.


Mult succes!


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#15 2008-01-06 14:35:57

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: striptease

big_smile foarte tare flrramona21 ms de sfaturi puss


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#16 2008-01-06 15:52:33

skumpi
Vizitator

Re: striptease

si iubi tot zice sa`i fac dapoi..nush...parca nu ma simt "pregatita " lol

 

#17 2008-01-06 16:06:42

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: striptease

am mai gasit ceva fetelor. pote ajuta la ceva big_smile

Cele mai hot melodii pentru striptease


Iată un top incendiar! Clasamentul celor mai bune melodii pentru... striptease! Se pare că alegerea potrivită a muzicii este esenţială pentru a determina persoana iubită să danseze erotic pentru tine. Cei care doresc să mai condimenteze puţin viaţa intimă...pot alege din lista de mai jos o melodie pentru un spectacol pe cinste. Noi vă sugerăm muzica... de restul vă ocupaţi voi.

1. "Cream" - Prince
Prince a realizat o muzică interesantă, minunată, erotică şi mai ales memorabilă. Aşa că toată lumea să treacă deasupra ("cream... get on top")!

2. "Justify My Love" - Madonna
Această piesă a zguduit industria muzicală ?n urmă cu 17 ani. Melodia a reuşit să se impună şi cu ajutorul controversatului ei videoclip, ?n care sunt ilustrate scene de nuditate parţială, homosexualitate, sadomasochism şi alte situaţii cu temă sexuală.

3. "Hot In Here" - Nelly
Este prima piesă a lui Nelly care a cucerit poziţia fruntaşă ?n topuri. Dacă simţi că devine "hot in here" vă sugerăm să urmaţi linia versurilor - "so take off all your clothes" -  să scăpaţi de haine.

4. "Sex (I?m A)" - Lovage
Albumul "Music to Make Love to Your Old Lady By", produs ?n 2001 de Dan The Automator, alături de Mike Patton, conţine o serie de piese erotice. Melodia "Sex (I?m A)" vorbeşte despre virginitate, prima dragoste şi constituie reţeta perfectă pentru o noapte fierbinte.

5. "She?s Always In My Hair" - D?Angelo
Muzica R&B are versuri şi un fond muzical ce o fac ideală pentru striptease şi nu numai.

6. "Closer" - Nine Inch Nails
Această piesă este foarte sexy, lentă şi conduce la un dans sinuos. Cu toate acestea, versurile sunt destul de grosolane.

7. "Buttons" - Pussycat Dolls
Aceste fete "hot" din Los Angeles s-au ridicat la nivelul aşteptărilor publicului cu acest hit al anului 2005, numai bun pentru un dans erotic. Etal?ndu-şi trupurile provocatoare, membrele trupei "Pussycat Dolls" ?l indeamnă ?n repetate r?nduri pe Snoop Dog să-şi desfacă nasturii. Lucru pe care vi-l propun şi vouă.

8. "Im a Slave 4 U" - Britney Spears
Melodie este mai mult ca sigur un imn al "fetelor rele". ?n această piesă Britney recunoaşte că nu ?şi poate controla instinctele şi că doreşte să le urmeze. P?nă acum nu a reuşit nimeni să o oprească!

9. "Eyes Without a Face" - Billy Idol
Melodia constiutuie surpriza acestui clasament, deoarece, mai mult ca sigur, nimeni nu s-ar fi g?ndit că  o piesă punk rock sarcastică, din anii ?80, ar putea fi potrivită pentru striptease. Gusturile nu se discută! Fiecare se ?nfierb?ntă pe "limba" lui.

10. "Pony" - Ginuwine
Liniştitoarea melodie a celor de la Genuwine este plina de versuri provocatoare. Basul şi vocile de fundal, electrificate, fac ca această melodie să devină un element care participă la realizarea unei seri memorabile.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#18 2008-01-06 16:17:22

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: striptease

si eu vreau sa ii fac big_smile da astept sa starng bani sa imi cumpar lenjeria adecvata


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#19 2008-01-06 16:26:17

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: striptease

si mie mi-ar placea sa ii pot face ceva profesionist

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.