homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un ginecolog bun in Ploiesti


#1 2008-01-07 14:44:47

om bun
New member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 8

un ginecolog bun in Ploiesti

Cunoaste cineva un ginecolog in Ploiesti, cu care sa discuti problemele, sa-ti explice,sa dea tratamentul complet,nu astazi un medicament,mai incercam, alta data alt medicament, mai vedem, cind ar putea sa dea de la inceput medicatia corecta si completa -si nu o face tocmai pentru a-l cauta de multe ori, a-l astepta etc...Dau la cabinet si 3 mil consultatia, vin frecvent la consulturi, fac ce-mi zice numai sa ma asculte si sa dea 5 medicamente daca e nevoie(sau 7 ,8 etc.)Am pierdut o sarcina in dec 07 si nu mai stiu la care doctor ginecolog sa ma duc in Ploiesti.Nu as merge la Bucuresti pentru ca totusi consider ca un medic e bine sa-ti fie in apropiere...nu la distanta .Multumesc de ajutor.

Offline

 



#2 2008-01-07 14:55:04

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: un ginecolog bun in Ploiesti

incearca la Al medica berlin..e destul de scumpa,dar se poarta f frumos cu tine si sunt doctori buni..incearca la dna doctor Nica Denisa


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#3 2008-01-07 16:37:08

Lavinia_tia
Sr. member
Inregistrat: 2006-12-30
Mesaje: 1576

Re: un ginecolog bun in Ploiesti

mie nu mi-au placut nici una din cele de la almedica berlin.
ti-o recomand pe dna cojocaru beatrice de la fostul romar (actualul gral).

Offline

 

#4 2008-01-07 16:44:35

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: un ginecolog bun in Ploiesti

http://forum.anticonceptionale.ro/viewtopic.php?id=1742
cauta aici

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.